На рецепції по телефону не надали ніякої інформації щодо прийому до лікаря та ціни. Потім здавала кров на аналіз. Все робила стажер, яку навчали при мені. Засунула мені голку в вену і каже "ой, щось не те". Так боляче ще ніхто не робив, все дуже необережно, залишився болючий синець. І це все за 900 грн
Фотогалерея
Відгуки
-
Анастасия Кочугурова ★☆☆☆☆
-
Lera Gerasimenko ★☆☆☆☆
Ендокринолог дитячій прописав ліки не взявши ніяких аналізів, не зробивши узи , навіть не доторкнувшись до дитини , просто 2 хвилини задавала питання і з них зробивши висновок прописала ліки які мій лікар не порекомендував приймати , дякую за витрачені гроші в пусту
-
Ilona Merehzko ★☆☆☆☆
Відповідати російською на третій рік війни, хоч би привіталися україською. А потім почати хамити, оце відношення до людей. Можна й вивіску змінити
-
Катерина Яремко ★★★★★
Читаю відгуки і якось дивно! Мені потрібно було терміново УЗД, мене прийняли, лікар дуже все доступно пояснив, підказав, приділив максимум уваги! Аналізи взяли прекрасно! У мене дуже погані вени, але кров взяли з другого проколу, все дуже вічливо і турботливо! Дівчина адміністратор записала на наступний прийом, без хамства і всяких нарікань, все пояснила! Дякую за прийом!
-
IOlga Shedrina ★☆☆☆☆
Чекала прийому лікаря-гастроентеролога 3 дні, увесь цей час почувала себе погано, в день прийому клініка відміняє запис. Скажіть, будь ласка, у ваших лікарів що взагалі немає ніяких зобов'язань перед клієнтом?!? Задарма витрачений час! Не рекомендую цей заклад!
-
Наталия Фемели ★☆☆☆☆
Навіть не знаю як оцінити роботу закладу! Лікарі ніби-то працюють добре: ввічливі, компетентні, а от рецепшн: портить репутацію!!! Додзвонитися нереально. Дзвонила два дні- бачать пропущені дзвінки і ніхто не перетелефонував поцікавитися чого я хочу, залишила свій номер- обіцяли зателефонувати в разі появи вільного місця і тишина. Самому треба пробиватися ніби в якусь непробивну КРЕПОСТЬ!!! До адміна одна претензія - не можливо додзвонитися!!!
-
Ilona Miroshnik ★☆☆☆☆
Чи не привітні консультанти на вході Записують як послугу роблять
-
Анна Дюбина ★★★★★
Відмінний центр, кваліфіковані лікарі. Багато років допомагають підтримувати здоров'я всієї родини. Окрема подяка Герману Сергію Леонідовичу, найкращий доктор! І не тільки як гінеколог!
-
Сергей Кошевой ★☆☆☆☆
Чи не мед. заклад, а шарага найнатуральніша, нібито лікарі ходять на роботу коли спаде на запалений мозок, скасовують записи на раз-два, бачте тому, що мало людей записалося. Зажрались. Якщо ви не можете організувати робочий процес, так закрийте свою богодельні, щоб очі не ялозили. Якщо вирішили працювати, то думайте в першу чергу про людей, а не про свої гаманці.
-
Дмитрий Будыльский ★☆☆☆☆
Схоже з усіх лікарів гінеколог відпрацьовує свої гроші, але мені до нього було не потрібно. Запрошені лікарі не особливо напружуються і ставлять діагнози зі стелі. Були у гастроентеролога. Прийом з узі близько 500грн, в результаті поставлений діагноз, який виявився невірним, при цьому почали виконувати прописаний лікарем курс лікування, стало гірше. Заробляння грошей на чужому здоров'ї. Дівчата на рецепшене поводяться так, ніби їм все повинні. Не рекомендую
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса ЛДЦ "Семья"?
ЛДЦ "Семья" знаходиться за адресою Г. Зелинского, 11, Самар, Дніпропетровська область, Україна, 51200
Який номер телефону ЛДЦ "Семья"?
Зв'язатися з ЛДЦ "Семья" можна за номером телефону +38 (096) 026-28-00
Як можна дістатися до ЛДЦ "Семья"?
Дістатися до ЛДЦ "Семья" можна за посиланням