Кава смачна Десерти так собі Але от обслуговування: не державною мовою, 2 рази була і ці два рази дівчинка з таким обличчям, наче я щось вкрала або заставляю її робити. Та ще й її доводиться чекати, бо стоїть табличка вийшла, десь ходила, прийшла, зробила каву і знову пішла… Сервіс на 1.
Фотогалерея
Відгуки
-
Олександра «Гася» Акімова ★★★☆☆
-
Eta _Tania ★☆☆☆☆
Не рекомендую, щось із категорії очікування реальність Тоді вже вказуйте на етикетці, що зовнішній вигляд може і буде відрізнятися Ще і не смачно взагалі , бісквіт сухий наче 2 місяці лежав на сонці
-
Вика Добрякова ★☆☆☆☆
Це самий не смачний торт Наполеон, який я їла. Просто рідкісний жах, їсти просто не можливо. Дивно, що його смак повністю споганили. Це ж нада було так спортити торт Наполеон. Продукти для його приготування використовують не якісні, а з якимось спіцефічним старим запахом. Нажаль ні, ні і ні, не рекомендую це купувати.
-
Юлія Коваленко ★★☆☆☆
Нещодавно купила десерти в стаканчику, 4 смаки. І в 2 з них (Солона карамель і Малиновий чізкейк) я знайшла лапки, ймовірно, таргана. Nonpareil, ви що, готуєте десерти у сирому підвалі? Це що в біса таке? Самі десерти смачні і бюджетні, але ця ситуація змушує мене припинити купувати продукцію цього виробника
-
Nick To Trick ★☆☆☆☆
Огидний Наполеон. З'їв маленький шматочок. Крем зроблений з неякісного гіркого маргарину після, якого жир залишається в роті ще кілька хвилин. Купував в Ашані. Не розумію, як можна виробляти таку низькоякісну продукцію. Магазини, які беруть її реалізовувати тільки псують собі репутацію.
-
Юлия Стец ★★★★☆
Коли тільки відкрилися, мені дуже подобалося. Співвідношення ціна-якість відмінна. Було. Раніше в порції сирників було 4 сирника за 60 гривень. Зараз ціна та ж, тільки кількість сирників скоротилося. Тепер їх три. Три нещасних сирника. Пару місяців назад замовляла різні торти, все були свіжі. Вчора взяла шоколадний чізкейк з вишнею, а він гумовий. Йому дня три, напевно. Камон, хлопці, це несерйозно. Наповнювач вишня якийсь хімозний. Торт сирний з персиком - ну, таке, на любителя. На четвірку з натяжкою. Ще, дуже дивно, що для іменинників немає знижок. Перший раз з таким зіткнулася. Ну, як би, звичайно хоч відсотків десять скидають. Це ж клієнтоорієнтованість. А замість знижки отримала засохлий чізкейк. Дуже подобається те, що у вас є вода у вільному доступі. Зараз ще й з часточками лимона. Хотіла ставити трійку, але наявність такого атрибуту, як вода з лимоном, змушує поставити четвірку. Поки що. Через тиждень загляну до вас, що-небудь ще випробую. Можливо, доведеться опустити оцінку з четвірки на трійку. Чи не скупіться, списуйте непридатну продукцію. Тістечка не повинні бути гумові та хімозние.
-
LEGO личность ★★☆☆☆
За смаковими ощущеніям- солодко і яскраво. Яким і повинен бути торт. АЛЕ! Упаковка тендітна, опис абсолютно не відповідає. Купуючи чізкейк, хочеться поїсти чізкейк. Нагадав ускладнений медовик. Засмучені і незадоволені. Срамота.
-
Vasilij Alibabaevich ★★★★☆
Гарне місце і продукція. Є ще над чим працювати. Дівчата молодці справні і старанні. Немає недорогої доставки і це великий мінус, але думаю що дівчата вирішать це питання.
-
Алексей Андриенко ★☆☆☆☆
Мені цікаво, цей витвір належить Вашим кондитирам?
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса ТМ Nonpareil?
ТМ Nonpareil знаходиться за адресою вулиця Тверська, 8, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Який номер телефону ТМ Nonpareil?
Зв'язатися з ТМ Nonpareil можна за номером телефону +38 (050) 773-33-11
Як можна дістатися до ТМ Nonpareil?
Дістатися до ТМ Nonpareil можна за посиланням