Відгуки

  1. bloodDragon !!! ★★★☆☆

    Їжа, більш-менш смачна. Ціни нормальні. Обслуговування дуже круте, завжди раді допомогти.

  2. Игорь Демченко ★★★★★

    Приємний заклад, чи не єдиний у районі вокзалу, де можна комфортно, спокійно і смачно поїсти. Рекомендую!

  3. Тетяна Карпенко ★★☆☆☆

    5 хв мямлив офіціант в маску склад лаваша, так що нічого було незрозуміло, на сайті в меню таких немає...зелень це оказалось не салат, а петрушки грам... Ще лавашів з одною куркою і сиром ми ніколи не їли..таке щось..більше не прийдем

  1. Andrzej FNX ★☆☆☆☆

    пів години чекати на chiken box це занадто....вперше зтикаюсь з таким відношенням до клієнта в порівнянні з іншими забігайлівками такого типу по світі...прийшлось доїдати на вулиці... відраджую та відраджуватиму...якби менеджер попередив що буде так довго то обійшлися б сусідньою шаурмою...до речі поїзд не чекає, а якщо адміністрація заощаджує на кількості працівників то хай рахується з наслідками поганої репутації.. Вітаннячка!

  2. Альбіна Могильовська ★★★★☆

    Завжди дуже смачно, доступні ціни і гарне обслуговування. Але, на жаль, в останній раз нам подали підгорівшу піцу, відчувався гіркий смак. Надіюсь, що надалі працівники будуть більш уважніше відноситись до своєї роботи.

  3. Marisha Bondar ★☆☆☆☆

    ОТРУЄННЯ? Тоді вам сюди!!! . Бували у цьому закладі двічі. Першого разу замовили піцу і каву, піца мала тісто відсотків 85 , інгрідієнтів мало але хоч сиру було багато. Також внизу під коржем всипають крупу,якої дуже багато,здається кукурудзяна.Довелось зчісувати її з тіста. Сир був без смаку май же. Кава нормальна. Другий раз прийшли 03.10.2020, близько 9тої чи 10тої години вечора. Замовили коробку крил і стрипсів з нагетсами, морозиво та колу. Заплатили близько 360 гривень. Що отримали: 1. Замовлення готували близько 27 хвилин, курка сира (видно по фото), нажаль курка така була у всьому, крім нагетсів, паніровка максимально прикриває всі недоліки. 2.Морозови з шоколадом має дивний присмак (дешевий допінг можливо) Як висновок: 04.10 вночі маємо отруєння з блюванням, без втручання швидкої обійшлося,розлади шлунка у двох людей,хоча маємо шлунки витривалі. При згадуванні страв закладу починає нудити. Персонал привітний,касир по проханню зробив тихше телевізор, персоналу 5) Якщо хочете попити кави перед потягом _ заходьте Але це і все. Не раджу брати страви в закладі Категорично!!!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Chicken HUT?

Chicken HUT знаходиться за адресою площа Привокзальна 3, 21000 Вінниця, Вінницька область, Україна

Який номер телефону Chicken HUT?

Зв'язатися з Chicken HUT можна за номером телефону +38 (099) 104-89-06

Як можна дістатися до Chicken HUT?

Дістатися до Chicken HUT можна за посиланням

Advertisements