Відгуки

  1. Вікторія Хіміч ★☆☆☆☆

    Жах, повний жах. Друг прийшов, зачіска горшок . Ми всі в шоці, думали реально вже тупо в глечик привратився. Але коли розказав, що то барбер Назар зробив, ми всі обуренні. Якщо не вмієте стригти то не стрижіть!!!

  2. Юлія Топчій ★☆☆☆☆

    Був син на стрижці у Назара. Спочатку з укладкою виглядало більш-менш, але вже за пів години укладки зовсім не стало. Стрижка теж виглядає недопрацьованою, ніби не доведена до кінця. Не рекомендую. З плюсів дуже привітний адміністратор

  3. Андрій Півторак ★★★★★

    Мушу опублікувати цей чудовий відгук, обслуговування на вищому рівні, також є цікава закономірність, зазвичай на запис я не вибираю барбера, але частенько попадаю на Костянтина, і він робить все на найвищому рівні, тому я дуже радий що попадаю конкретно на нього, тому я радий що доля звела з цим майстром свого діла, чудовий заклад, буду приходити ще.

  1. Надія Єлькіна ★★★★★

    Прекрасне обслуговування! Чудова атмосфера! Робив стрижку барбер Артем Пилявець моєму сину. Якісно, акуратно, стильно, відповідно запиту Всім рекомендую! Зручно записуватись по сайту

  2. Serhii Postolovskyi ★★★★★

    Чоловіки будуть задоволені! Стильні стрижки волосся та бороди. Привітний персонал.

  3. Назарій Стиренко ★★☆☆☆

    Жахливо. Високомірне ставлення майстра до клієнта. У висновку, на наступний день, коли змив його гель з голови, стрижка як у закладі під вокзалом за 50 гривень. СТРИЖКА ЖАХЛИВА. Майстер запитав мене чи збрити бороду (щітину) і я погодився собі на муку. Після цієї послуги, я попросив нормально мені збрити, тому що він залишив клаптями волосся бороди, стирчало з усіх сторін. Про що у відповідь получив: "Що Ви на це не записувались і це я Вам і так комплімент зробив". Тільки після того, як я натякнув, що залишу гарні чайові, він мені зробив уже нормально. До Адміністратора претензій не маю. І ще один момент... Перший раз в житті у Барбершопі бачу, що за пів години вкладались в те, щоб 2 рази помити голову, постригти і ще зробити "комплімент" у вигляді збритої під 0 бороди. Якщо це буде читати Адміністрація і їм буде цікаво коли це було, що за майстер (я не запам'ятав). 01.08.2021 о 14:30

  1. Виталий Ситник - зацените видос! ★☆☆☆☆

    Вже раз 3-й не можу зрозуміти чи не до стригли, чи придераюсь. Коли сьогодні постригли криво, з торчащими антенами, та ще почекав пару сек, поки перукар дограє гру на приставці, послухав про їх вчорашні кафешки - зрозумів, що таки не придирався. Такі всі блатні, що не підходь… Ціна стрижки на мою думку не та, щоб я приходив і думав йти мені косяки вирівнювати чи ні.

  2. Таня Таня ★☆☆☆☆

    Ніколи в житті ще так страшно не стригли.На вулицю без кепки виходити не можливо.Не розумію взагалі чому там працює дитина.Нікому не рекомендую.

  3. Vlad Bilostennyi ★★★★☆

    Наскільки мені відомо, то перший в Вінниці барбершоп, інтер‘єр дуже подобається, спочатку було все дуже круто, перший раз пішов то дуже сподобалося і персонал привітний та майстри якісно виконували свою роботу. Але зараз персонал халатний, прийшов в перукарню, а виявилося що мене зарання не записали (записувався за два дні), майстер над стрижкою «андеркрат» мудохкався 1,5 години, також майстри часто забувають мити голову після стрижки доки сам не нагадаєш. Але є майстер Артем який швидко і якісно робить свою роботу!)

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса GC BARBERSHOP?

GC BARBERSHOP знаходиться за адресою вулиця Соборна 76, 21000 Вінниця, Вінницька область, Україна

Який номер телефону GC BARBERSHOP?

Зв'язатися з GC BARBERSHOP можна за номером телефону +38 (098) 122-98-12

Як можна дістатися до GC BARBERSHOP?

Дістатися до GC BARBERSHOP можна за посиланням

Advertisements