Добрий день. Була сьогодні в Салоні " Дар'я" у майстра Марія. Дуже задоволена і вдячна. Стрижка і колір просто супер. Рекомендую.
Фотогалерея
Відгуки
-
Eugeniuszek ★★★★★
-
Юлія Рогова ★☆☆☆☆
Доброго вечора! Не рекомендую,дану перукарню,сьогодні прийшла тонувати волосся до майстра Лариси вона запропонувала пофарбувати,я погодилась і в палітрі обрала світлий тон пофарбувати,оскільки в мене було біле мелірування.Вийшла з перукарні чорно- коричнева.Жах,таке враження що там повні ідіоти працюють.
-
Таня Будняк ★☆☆☆☆
Останній раз фарбуюсь в цему салоні , волосся висвітлити так що вся шкіра голови покрилась п’ятнами, та з’явились ранки , на що мені сказали що це просто алергія , та щей зіпсували при фарбувані нову кофту , і ніякого відшкодування за це не було , дуже не задоволення цим салоном.
-
Вікторія Поджаренко ★☆☆☆☆
Вперше відвідала дану перукарню (бо салоном це не назвеш) восени. Все було добре, майстер Тетяна (якщо не помиляюсь) врахувала всі побажання, ввічливо і мило спілкувалась, дала рекомендації по догляду за волоссям. Я робила полірування і підстригала кінчики. Ціна на той час була помірна. Впарили професійне масло для сухих кінчиків, яке тхне старим тройним одеколоном, ще й через невдалу тару (зроблене у форматі спрею, просто вистрибнув дифузор сам по собі) вилилось все і залило мої речі( - 150грн чи більше. Але ок. Записуюсь нещодано, приходжу. Адміністратор привітна, каже іншому майстру, що я до неї і пояснює їй як робити полірування волосся: "ну джгутиками накручуєш типу". Та стоїть переді мною ні слова, ні пів слова. Не привіталась геть і ні слова не сказала, поки я їй не почала робити зауваження. Тагне пасмо зі всієї сили, хаотично бере пасма і "полірує". Через 10 хв все "готово". Зауважу, що минулого разу робили ~30хв. 0 реакції. Дивлюсь, біля дзеркала серветка з купою волосся на ній( На зауваження було сказано "я неї користуюсь" WHAT? Логічно. Підійшла інший майстер (була замість адміна) і з невдоволеним виразом обличччя почала запитувати, які в мене претензії. Я їй пояснила, реакції 0. Типу зробили якусь знижку і порадили записуватись до того майстра, в якого була раніше. Але бажання туди ще раз йти немає. І вам не рекомендую. ВІДПОВІДЬ НА РЕАКЦІЮ ВЛАСНИКА Запевняю вас, що моя відповідь далеко не перебільшена, а навіть навпаки. Спеціально не писала на емоціях. СТОСОВНО РОБОТИ ПЕРУКАРКИ Може ви подивитесь по своїх камерах як вона працювала і дійсно так як я описала! Без перебільшень! Жалкую тільки, що не пішла одразу ж! Це НЕПРОФЕСІЙНО! Перукар брала хаотично прядки, не відокремлювала відполіровані і невідполіровані, це у вас називається 'підхід'. Про СЕРВЕТКУ у ВОЛОССІ. Це як мінімум НЕГІГІЄНІЧНО, НЕПРИЄМНО і просто ГИДКО коли бачиш це + я не згадала, що перукарка ставила гребінець, яким розчісувала моє волосся, на ту ж саму серветку в ЧУЖОМу волоссі, не моєму! Хіба ця одноразова черветка така дорога? Можна і для кожного клієнта брати нову. Так, я не записалась до того ж майстра, бо не запам'ятала її ім'я. Це вже ви мені сказали, коли я її описала. Я і подумати не могла навіть, що буде така суттєва різниця. Про те, що зі мною не розмовляла перукарка це теж правда, не треба брехати. Це елементарна НЕВВІЧЛИВІСТЬ. Вона геть не привіталась зі мною, не запитала нічого взагалі. Заговорила вперше, коли я їй почала давати зауваження і реакція була: "я старалась" 15 хв відсили неспішної роботи і неякісної роботи. Це по-вашому професійний "майстер з досвідом, а попередній був не такий досвідчений, тому і довго було". Це абсурд. ПРО МАСЛО ДЛЯ ВОЛОССЯ Можливо, це і супермасло, але вау результату я не побачила, ще й волосся тхнуло від нього. На ньому жодної етикетки, терміну придатності і тд не було, тому нічого сказати про фірму не можу. Про саму тару. Якщо ви знаєте, що ця тара ненадійна, тим паче, там масло, то чому б не розливати в іншу?! Клеїти термін придатності? Писати фірму і склад? У тієї тари така форма, що не поставиш, бо падає, змушена була зберігати зі своїми аксесуарами для волосся, про що пошкодувала. СТОСОВНО МОГО ДОГЛЯДУ ЗА ВОЛОССЯМ Коли закінчуються аргументи, то переходять на особистості, це просто смішно. Це НЕКОРЕКТНО. Ви пишете так, наче я мию голову незнати чим і не доглядаю за ним, хоча це далеко не так. Я вам не розповідала, як саме я доглядаю за волоссям і як часто і куди я ходжу в салони, тому цієї інформації у вас немає. Лише повідомила, коли у вашому була. Видумувати і брехати на рівному місці - ось так ви працюєте. Під 0 реакції я розумію 0 адекватної реакції на ситуацію. На мої зауваження ви давали неприйнятні і безглузді аргументи, від яких просто було смішно і одразу зрозуміло, що мене тримають за ідіотку. Я не хотіла проводити з вами дискусію, тому взяла цю візитку і пішла геть, бо мені просто було неприємно там знаходитись.
-
Serhiy077 Vyshnya ★★★★★
Стригся і користувався послугами барбера у майстра Альони. Все круто. Ввічливість і професійність.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Дар'я?
Дар'я знаходиться за адресою вулиця Замостянська, 21000 Вінниця, Вінницька область, Україна
Який номер телефону Дар'я?
Зв'язатися з Дар'я можна за номером телефону +38 (096) 693-56-06
Як можна дістатися до Дар'я?
Дістатися до Дар'я можна за посиланням