Відгуки

  1. Lena Gulidiva ★☆☆☆☆

    Незважаючи на те, що на Google-картах заявлено, що ТЦ зараз працює - по факту ні. Зачинений по причині відсутності світла чи через ситуацію із власниками Гуліверу не знаю, але шкода, що даремно витратила свій час на візит сюди, довірившись інфо на Google-картах :(

  2. Екатерина Костюк ★☆☆☆☆

    Другий день ТЦ не працює і немає інформації, коли буде знову відкрито. Єдиний найближчий супермаркет був в цьому ТЦ. Також раніше при відключеннях світла, все тут працювало на генераторах, проблем не було. Тиждень тому була в Сільпо, потрібно ходити з ліхтариком, щоб щось купити, черга в овочевому відділі на ваги хвилин на 20. Навіть а АТБ і Велмарті є світло під час відключень. Був нормальний ТЦ, а став м'яко кажучи не дуже. Так і до закриття назавжди не далеко.

  3. Аndrii Hromov ★★★★★

    Сучасний, великий ТЦ в центрі Києва. Зручне розташування, великий вибір магазинів

  1. Eugenia K ★★★★★

    Гарний, великий торгівельний центр у самому центрі Києва. Різноманіття магазинів і бутиків, є все від магазинів одягу до книгарень, магазинів іграшок, сувенірних лавок, декору для дому і багато іншого. Є ліфти і ескалатор, гарно розташовані. Є поверх окремо під фудкорт. Крім цього, у будівлі торгівельного центру розташовані супермаркет Сільпо (на 0 поверсі), кінотеатр Оскар, спортзал "Sky Fitness" і сервисний центр. Всередині завжди чисто, гарно прикрашено. Особливо гарно до новорічних свят.

  2. Wladislaw Kowalchuk ★★★★★

    Тут прям люта охорона (в гарному сенсі), супроводжував тітку до візового центру, був свідком гарної роботи охоронників ТРЦ що до упорядкування дій людей (до візового центру зібралось близько 50-70 людей, охорона стримано дисципліновано розказувала як діяти людям, хто коли має підходити до ліфту і на які години (*обов'язково за жовтою лінією :) ) У самому візовому теж усе максимально дисципліновано, також як і на вході у сам ТЦ перевіряють температуру, нагадують про те що потрібно одягати маску в ТРЦ, все як положено як то кажуть, в самому ТРЦ здається кілька туалетів, ранком коли всі поверха окрім нульового зачинені працює туалет на тому ж нульовому рівні (там де Сільпо) А ще досить цікава прибула висить в холі (чи як його краще назвати)

  3. Пророк Prorok ★★☆☆☆

    Став свідком, як хамливо поводилася пані в 5 віконці 19.08.21року. Її скотське поводження, перебиває всю охоту заходити в цей візовий центр. Нажаль ім'я її не було видно, так як її широчезна фігура і живіт закрив бейджика, який висів в неї на шиї. Вона навіть не скривала свою не приязність до людей. І тим самим змушувала свого колегу, який сидів поруч Вибачатися за неї!!!

  1. Оксана Миронюк ★★★★☆

    Сподобалось, що тут тематичні поверхи, тобто поверх з ювеліркою, поверх з одягом, поверх з спортивними товарами, поверх з дитячими товарами. Дуже зручно і легко орієнтуватись. Тут як і скрізь діє масковий режим, але якщо ви забули взяти маску то вам треба буде купити в кав'ярні при вході. То ці маски в них трохи замалі як для дорослих і важко в них "жити" протягом покупок. Але не треба забувати свою маску з дому і все ок)))

  2. Jevgenij Zhovtanij ★★★★★

    ТРЦ "Гулівер" круте місце для відвідувачів. На 8-му поверсі знаходиться візовий центр в якому можна зробити візу в країну яку ви запланували відвідати ближчим часом.При оформленні візи спочатку потрібно сплатити 400гривень у Кредобанку або Приватбанку дозвіл на виготовленні національної візи в Польщу а потім подаєте заповнену заяву (анкета на виготовлення нацвональної візи в Польщу,візьміть з інтернета та розпечатайте) ,копії паспортів та йдіть подавайте документи в візовий цент в ТЦР "Гулівер".

  3. Галина Шевченко ★★★★☆

    Часто робимо закупки в цьому ТРЦ. Під час карантину маємо можливість відвідувати лише "Сільпо". До цього магазину постійно виникають питання.1. У рибному відділі завжди такі незадоволені продавці? Вже більше ніж півроку. Персонал змінюється час від часу,а продавці залишаються незадоволеними тим,що обслуговують покупців. Це просто нонсенс. Раніше там працювали декілька продавців,до яких просто хотілося йти купувати. А зараз......2. Вже другий тиждень саме у вівторок-середу у магазині,в районі відділу м,яса або риби стоїть запах,який пробиває через захисну маску. Я розумію,що продукти псуються,але ж це як і де треба було їх тримати????? Як після цього можна щось ризикнути купити в тих відділах???? 3.Майонез Олком вчора був повністю залитий іншим майонезом. Яку б пачку я не брала. Я звернулась до працівниці залу,вона це прийняла до відома,але одразу не побігла це ліквідувати. 4. Дитяче пюре Чудо чадо в пакетах із закруткою протікло і засохло(уважно дивіться коли купуєте),я побачила це вже на касі. Ціннник на дитяче пюре Чудо чадо в склі взагалі відсутній. Хотілося б звернутись до менеджерів Сільпо. Не розчаровуйте нас! Магазин доволі непоганий. Зручно розташований. Хотілося б і надалі у ньому купувати!!!! Невже зараз,коли покупців у вас не так багато як раніше,немає часу,щоб приділити увагу таким дрібним речам????

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Гулівер?

Гулівер знаходиться за адресою Спортивна площа, 1a, Київ, Україна, 01023

Який номер телефону Гулівер?

Зв'язатися з Гулівер можна за номером телефону +38 (098) 555-55-09

Як можна дістатися до Гулівер?

Дістатися до Гулівер можна за посиланням

Advertisements