Відгуки

  1. Светлана Ткачук ★★★★★

    Неодноразово відвідувала ваш заклад, кожного разу Вам вдається нас здивувати смачною кухнею та гарним сервісом.Завжди ходимо відпочивати, всім рекомендую!

  2. Аліна Хитрук ★★★★★

    Відвідали ваш заклад, були приємно вражені смачною кухнею, помірними цінами та приємною атмосферою, яка панує в закладі. Рекомендуємо!

  3. Віта Ситнікова ★★★☆☆

    Дуже неприємно вражений одним моментом у вашому закладі. Сьогодні замовляла піцу Маріо, піцайола працює без головного убору, через що в піцу неодноразово потрапляло волосся. Таке ж траплялося й в інших стравах, що дає підстави зробити висновок: на кухні в цілому не дотримуються елементарних правил гігієни. Крім того, бачив, як піцайола місила тісто голими руками, без рукавичок. Для закладу харчування це неприпустимо.

  1. Vika Dyachenko ★☆☆☆☆

    Відпочивали з чоловіком замовили суші ті що їли в закладі смачні хоч і чекати дуже довго довелось на хвилиночку замість 45 хв про які нас попередив офіціант ми чекали більше години . Другою несподіванкою для мене особисто стало те що в замовленні з собою нам не дали соєвого соусу прохання до власників закладу звернути на це увагу так як суші їсти на "сухо " практично не смачно .

  2. Alona ★★☆☆☆

    Салат Грецький був гіркий тому що його настіки щедро засипали травами що неможиво було їсти. Сковорідка з свининою та грибами по смаку була не погана але саме посуд був з іржею, а це небезпечно для здоров’я.

  3. Віктор Максименко ★★★★★

    Відвідавши заклад, все сподобалось! Приємне обслуговування від офіціанта Максима)

  1. Дана Кривенька ★☆☆☆☆

    Нещодавно відвідала це кафе. Бачила таргана,що бігав у мене під ногами за столиком, офіціанти лапали одне одного за барною стійкою, коли я підійшла взяти меню, офіціант Максим - найгидше, що є у цьому закладі.... Адмін - босс качалки 100уровень, краще з нею не спілкуватися, дуже неприємна особа в наданні послуг та спілкуванні

  2. Victoriia Levicheva ★★★★★

    Тут завжди смачно, піца смачна, обслуговування гарне! Рекомендую до відвідування !

  3. Тетяна Старостіна ★★★★★

    Відмінна кухня, дуже смачна піца. Хороше обслуговування! Хоч зал був повний, замовлення зробили і принесди швидко! Рекомендую!

  1. Anastasiia Nizinkovska ★☆☆☆☆

    Відвідували заклад після 22.00 кухня вже не працювала , тому за їжу нічого не можу сказати. Можу сказати за обслуговування. Столик був липкий і на ньому був засохлий кетчуп. Під столом валялися використанні палички для суші і серветки. Меню нам прийшлося шукати самостійно і офіціанта теж, дали на компанію з 7 людей одне меню. Замовили пиво і коктейль, пиво принесли швидко, а вот коктейль чекали ми більше 40 хв , пішли на бар і виявилося що там забрала інша офіціант , не наша і до нас не донесла. Через хвилин 10 приносять все ж таки коктейль. Замовляли безалкогольний, а принесли алкогольний. Покликали офіціанта, вона була не дуже рада тому що потрібно переробляти, але це ж не мої проблеми що у вас в меню є коктейль з однаковою назвою і алкогольний, і безалкогольний , потрібно було уважніше слухати. Пусті бокали ніхто не забирав, хоча нове пиво приносили. І на завершення коли принесли чек, нам пробили ціну алкогольного коктейлю, який є дорожчим. Я вказала знову ж на це офіціанту і вона повернула різницю. Не знаю чи це так нам не повезло, чи там так завжди. Ще раз в цей заклад ми точно не підемо.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Mario?

Mario знаходиться за адресою площа Миру 3, 23701 Гайсин, Вінницька область, Україна

Який номер телефону Mario?

Зв'язатися з Mario можна за номером телефону +38 (096) 775-76-55

Як можна дістатися до Mario?

Дістатися до Mario можна за посиланням

Advertisements