В дощову погоду вирішили зайти погрітися та щось перекусити, замовили швидко, офіціант привітний, але зі своїми обов'язками справлявся погано. Замовили суші і щоб зігрітися чай. Заповненість закладу була мінімальною буквально 1, 2 столи. Чай чекали 20 хвилин, офіціант виходив надвір, говорив по телефону, та навіть не реагував на кнопку виклику. Коли спитали через скільки чекати замовлення офіціант відповів: "Зараз", - і пішов. Загалом у цьому закладі буваємо дуже часто, смачно та атмосферно, але із обслуговуванням треба попрацювати. Загалом всім задоволенні, кухня смачна та ситна☺️
Фотогалерея
Відгуки
-
Даша Дзюбенко ★★☆☆☆
-
Вікторія Токарська ★★★★★
Були проїздом у Жмеринці, домовились про доставку на вокзал. Деруни сподобались, салати ще не куштували, але виглядають апетитно. Вирішила відразу написати відгук, щоб сказати дякую, що пішли на зустріч. Потяг прибув швидше, то ж все доставили швидше запланованого часу.
-
Батько ★★★★★
Замовив сьогодні суші з доставкою на перон вокзалу до потягу(дружина з дитиною проїжджали транзитом).Доставили вчасно.За відгуками з усього купе було дуже смачно.Хлопчики та дівчатка!Дуже вам вдячний.Миру вам і процвітання!Жмеринка топ!!!
-
Tania Bihas ★★☆☆☆
Кухня смачна, а обслуговування на 1, меню чекали хвилин 30 при тому, що відвідувачів було не так і багато; а замовлення чекали майже 1,5 год при тому, що сказали чекати потрібно хвилин 20; а от рахунок принесли навіть нічого не подавши, аргументуючи тим, що в них міняється зміна; і коли хотіли зробити до замовлення офіціантка нас відкрито ігнорувала...
-
alexbarskiy ★★★☆☆
Довго чекати на замовлення, дорого, дизайн гарний.
-
Алена Грималовская ★★★★★
Смачна кухня. Особливо смачні піца "4 сезони" Та млинці з бананами та шоколадом. Гарне обслуговування. Дякуємо офіціантці Анні, яка з любов'ю ставиться до своєї роботи
-
Инна Тринчук ★★★★★
Дуже класне кафе,та ввічливі офіціанти❤️❤️
-
Роман Горошко ★★★☆☆
Замовляв доставку, ціни виявились вищими ніж в меню. Дівчина яка приймала замовлення трохи нахамила. Страви смачні. За сервіс -2 За їжу -5
-
Iryna ★★★★★
Надзвичайно смачно, ціни помірні, є акційні час на сніданки - з 8-10. Хачапурі по-аджарські готують бездоганно. Воно просто мегаситне! Сирники в манговому соусі теж дуже смачні. Рекомендую каву лате макьято з полуничним сиропом.
-
O K ★★★★★
Небанальний інтер'єр, високі стелі, атмосферно. Не одразу сказали, що хочемо напої з собою, персонал почав робити у порцелянові чашки, алебез проблем перобив їх у стаканчики з собою. Капучино та американо - 42 грн. Зручно, що біля вокзалу)
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Ретро?
Ретро знаходиться за адресою бульвар Бориса Олійника 11, 23101 Жмеринка, Вінницька область, Україна
Який номер телефону Ретро?
Зв'язатися з Ретро можна за номером телефону +38 (067) 430-30-21
Як можна дістатися до Ретро?
Дістатися до Ретро можна за посиланням