Відгуки

  1. Алёна Пашенко ★★★★★

    Майстри своєї справи. Швидко, якісно, доступно. Рекомендую.

  2. Алексей ★☆☆☆☆

    Четвер, 14:30 Усі готові...))))

  3. Smirnoff ★★★★☆

    Хороший підхід до клієнта та його автомобіля.

  1. Ярослав Шевчук ★★★★☆

    Заправка кондиціонерів. Все ОК

  2. Сергей Стаховский ★☆☆☆☆

    Немає там ніякого сто один розлучення

  3. Григорий Маляров ★★★★★

    Все в порядку !!! Завжди компетентно і все зроблять)))

  1. Ervel ★☆☆☆☆

    Не рекомендую це СТО. Є там двоє людей, з якими довелося поспілкуватися. Один трохи старший, робив діагностику через ноутбук, трошки розуміє в машинах, але трохи зазвездился. Другий молодший робив діагностику ходової. Сидячи в ямі і слухаючи поки качали машину - нічого не почув, так машина обслужена, але "авторитетно" заявив, що передні амортизатори "скоро потрібно буде міняти". Сильно здивувався коли йому сказали що амортизатрам півроку, і ще більше здивувався, коли подивився на них, а вони як нові. Тут же "автритетно" заявив, що амортизатори погані, оскільки хороші амортизатори "руками не стиснеш", а те, що ці амортизатори стоять під навантаженням автомобіля, а там близько тонни ваги, його зовсім не зацікавило. Не знайшовши нічого іншого вирішив доколупатися до переднього шрусу, заявивши що його "скоро треба буде міняти". Висновок він такий зробив тому, що злегка ослаблений затискач пильовика на шрусі. Заїхав на інше сто мені за 10 хвилин зняли паяльник, почистили щіткою по металу, зашрицювали мастило та поставили паяльник на місце. Але повернемося до цього "майстра" який "20 років машини чиню". Перед тим як підняти машину на підйомнику, він трохи прокотив її вперед... на фото дивіться результат цього прокату. Товариш не вважав за потрібне навіть витерти руки, після того як виліз з-під машини. Загалом дуже сильно не рекомендую звертатися на це сто людям, які їздять на машинах класом вище, ніж жигулі. Тому що жигулі - це максимум, до чого можна допускати цього майстра. Та й то обережно.

  2. Віталій ★★★★★

    Відмінне СТО, не в сенсі зони для клієнтів, кави, менеджера консультанта, а як робота та кваліфікація співробітників. Є запчастини, олії, антифриз.

  3. Дмитрий Соломон ★★★★★

    СТО по адресу Сучкова 120 а...., это правильный адрес !

  1. Alex P ★★★★★

    Прийнятні ціни! Майстри діагностики почали миттєво ! РЕКОМЕНДУЮ!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса СТО?

СТО знаходиться за адресою Прогонний провулок, 46, Самар, Дніпропетровська область, Україна, 51200

Який номер телефону СТО?

Зв'язатися з СТО можна за номером телефону +38 (097) 349-01-17

Як можна дістатися до СТО?

Дістатися до СТО можна за посиланням

Advertisements