Відгуки

  1. Вікторія ★☆☆☆☆

    Доброго вечор! Була вражена персоналом, особливо Катериною. Вела з нею розмову в телефонному режимі, обіцяла передзвонити щоб уточнити інформацію. Детальної інформації ще не отримала. Дякую.

  2. Юлія Крижна ★★☆☆☆

    Зупиняємось в мережі Оптіма вже не вперше. Але в Вінниці з номером була просто біда - в номері було повно комарів! І це взимку! І спати було неможливо, бо вони нас кусали безперервно! Зранку на рецепції мені дали фумигатор, але це не допомогло, бо кількість комах зашкалювала - вони літали і в кімнаті і в ванній теж. Адміністрація готелю - рекомендую вам звернутись в службу дезінсекції, бо це не номер готелю, а якась камера для тортур виходить

  3. Anna H ★★☆☆☆

    Білизна і рушники в номерах вже потребують оновлення. Сервісу взагалі немає. На рецепції ще треба постаратись когось знайти)) Міні-бар наповнюється по запиту. Ок, а чому тоді перед поселенням не запитати через букінг, чи потрібно його наповнювати? Прибирання - близько 10 вже стукають у двері. Сніданки - в кутку кафе в темному приміщенні. Нормальне місцерозташування. Якщо інших опцій немає - загалом ок заночувати.

  1. Анна ★☆☆☆☆

    Жах. З 8 до 9 ранку - перфоратор в стіну номера, стукання- все аж здригалося. А це був просто плановий ремонт коридора....На зауваження робітники сказали що у них вже іде робочий день.... Постіль- не чиста із неприємним запахом. Номер дуже пильний- алергікам дуже обережно.

  2. Olga Pigareva ★☆☆☆☆

    Адміністрація готелю - просто дно. Днище. Абсолютно пофігістичні до гостей готелю, які чи не щоночі порушують спокій району та чхати хтіли на комендантську годину. На літній терасі по ночах збирається контингент в угарі, на "вєсєлє" з валаннями. Наряди поліції через бійки накидавшихся у місцевому рестіку - тут звичайна річ. Хто сподівається відпочити з дороги-забудьте! Будете слухати "белые розы" до 4ї ранку під валання- "та пішов ти, та пішла ти, я ща тобі морду розквашу".

  3. Віталій Литвин ★★☆☆☆

    Під час спорудження готелю забули про звукоізоляцію - ви чутимете усе, що відбувається в сусідніх номерах та коридорі. У моєму номері текла іржава вода, на що охоронець сказав, що все норм, просто в номері давно ніхто не жив.

  1. Inna Krupnyk ★★★★☆

    Номери стандартні, Сніданок непоганий, тонкі стіни, чули сусідів. Аое в цілому норма.

  2. llcchemeffect llc ★★★★☆

    Відмінне місце, тільки дозатори розраховані на біььш рідкі мийні засоби, бо натискаєш, а мило падає на пол або в раковину, та не в руки...

  3. Олег Стельмах ★★★★★

    Чисті та зручні номери, можливість повечеряти. Із зауважень: мала парковка.

  1. Андрій Губиш ★★★★★

    Чисто, акуратно

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Optima Вінниця?

Optima Вінниця знаходиться за адресою вулиця Київська 50/1, 21032 Вінниця, Вінницька область, Україна

Який номер телефону Optima Вінниця?

Зв'язатися з Optima Вінниця можна за номером телефону +38 (043) 265-28-80

Як можна дістатися до Optima Вінниця?

Дістатися до Optima Вінниця можна за посиланням

Advertisements