Відгуки

  1. Екатерина Чернобай ★☆☆☆☆

    Дуже дивна ситуація с цінами. Парфуми 50 мл коштують 2000 грн, онлайн в Єві 100 мл 1300 грн. На 100% виходить ціна вище, це ж ненормально.

  2. Дарія Жеребчук ★☆☆☆☆

    Перший раз була у цій Єві, і останній. Не видали чек, і здається (можливо я помиляюсь) , що мене обдурили в розрахунках, адже всі товари брала на акції, окрім одного. Не знаю, як на це відгукнеться Єва і як вона буде оправдовуватись.

  3. Анастасія Тригуб ★☆☆☆☆

    вчора була в цій єві, десь о шостій годині вечора, більше туди не піду. не могла підібрати собі тональний засіб, хотіла покликати консультанта на допомогу - повз мене пройшли разів 7. бачила, як інша дівчина попросила також допомоги - їй сказали що зараз прийдуть, і не спішачи консультантка пішла до підсобки, я геть не бачила чи вона повернулась до клієнтки. тестери всі брудні, розляпані по підлозі, коли вже пішла на касу - побачила що і там ставлення не професійне. запитала чи ще є подарунки які йдуть по акції при купівлі до одного бренду (косметичка до бренду міссаі) - так мені відповіли так хамовито, наче я до консультанта додому увірвалась. всі консультанти яких я коли небудь зустрічала в цьому магазині єва - неввічливі, хорошимо чином не виконують свої обовʼязки, часто бачила як консультанти просто стоять собі посеред в залі і залипають у телефоні (вчора якраз цим займалась та консультантка яка мала підійди до іншої клієнтки, видно дуже спішила до неї ) як людина яка працювала в сфері обслуговування я просто в шоці з рівня обслуговування саме в цій єві.

  1. yarik ★☆☆☆☆

    Сьогодні у вечері здійснював покупку у магазині, обслуговуванням не задоволений від слова зовсім. Касир не привіталась, не сказала чи пройшла оплата а просто мовчки почала сканувати товари іншого покупця, на побажання гарного вечора і допобачення мені також ніхто нічого не відповів. Було б добре якби керівництво провело бесіду з персоналом що до обслуговування та спілкування з покупцями.

  2. Аліна Горпинич ★☆☆☆☆

    Єдиний магазин мережі « Ева» , у якому персонал розмовляє не ввічливо , після відвідування цього магазину завжди настрій на 0. Хамовито розмовляють , і це не перший раз . Кожного разу давала можливість саме цьому магазину . Але ні , туди більше ні ногою . Коли говориш , що за замовленням закатують очі і спілкуються так ніби я прийшла до них додому . Я людина взагалі не конфліктна і ніколи не писала негативних відгуків. Але тут вже накипіло . Не хочеться повертатись взагалі . І звісно в той магазин я не повернусь . Ніякі розмови на мою думку ні до чого не приведуть . Бо це не перший негативний відгук від людей , саме від цього магазину .

  3. Оксана Тиховская ★★★★☆

    Не завжди всі акції є в наявності! Ціни та обслуговування достойні!

  1. tanya mishchuk ★★★★★

    ,, Єва '' прекрасний магазин!!! Завжди є акції, знижки, подарунки! Дуже низькі ціни на косметику та побутові товари

  2. Лариса Симшаг ★☆☆☆☆

    Препаскудне місце, препаскудне обслуговування, заходила в магазин- пищала рамка, розмагнічували все, виходила- те саме... Нікому з нормальних людей не рекомендую заходити. Злодії, будь ласка, відвідуйте цей магазин.

  3. Sofiya Alsalahi ★★★☆☆

    Не завжди ввічливо касир відповідає. Мінімальний асортимент.

  1. тома kozlova ★☆☆☆☆

    Раніше дуже часто ходила в цей магазин , біля центрального ринку. Але потім продавці жахливі перейшли. Там були дуже хороші дівчатка. Тепер інколи захожу , бо біля дому. Чомусь дуже не комфортно. По перше раза 3 заходила , дзвонила хотіла розплатитись . Але вони чай пили , і з неприязню відповіли, що я могла і зачекати. Потім випадок , що не пробивався товар. Я хвилин 15-20 чекала , вона десь ходила , потім когось звала , а потім вже я не витримала , сказала , що не потрібно. То у відповідь почула , мол якого я їм голову морочила . Ще б півгодини , і товар би пробився можливо. Сьогодні теж без приколів не обійшлось. Прийшли до цієї продавщиці знайомі. До каси не підходила вона , говорила з дівчатами. Нарешті підійшла з ними , в сказала , що я вас не відпущу , бо ці дівчата раніше були. Потім пробиває їм товар , ще встигає поговорити за особисте. Цікаве відношення ,,риженької,, пані до покупців. Але звісно , стараюсь ходити в той магазин, що біля Папаніна. Там дуже приємні дівчата . Допомагали мені вибрати косметику , та парфуми. Завжди привітні . Побажання . Краще підбирайте персонал. Раніше в цьому магазині більш привітні були продавці. А тепер останні роки пані продавець веде себе гірше власника . Причому , чомусь коли питаю за акції, то завжди у відповідь тиша. Але в магазині біля Папаніна , напроти лікарні завжди розповідають і про акції , і про новинки.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса EVA?

EVA знаходиться за адресою вулиця Коцюбинського 30, 21000 Вінниця, Вінницька область, Україна

Який номер телефону EVA?

Зв'язатися з EVA можна за номером телефону +38 (080) 030-37-00

Як можна дістатися до EVA?

Дістатися до EVA можна за посиланням

Advertisements