Відгуки

  1. Yulia Demiduk ★☆☆☆☆

    Замовила в магазині товар, якого не було в наявності. Одразу розрахувалась. Консультант сказав, що на наступний день прийде смс повідомлення, і я зможу забрати товар. На наступний день повідомлення не було і я так і не забрала товар. Я розумію, можливі затримки. Але де ваш сервіс? Клієнти на шось розраховують, як це було в моєму випадку. Можна було зателефонувати і попередити, що буде з запізненням, або одразу не говорити що товар можна буде забрати на наступний день. Сервіс жахливий, не рівень такої мережі .

  2. Сергій Садовий ★☆☆☆☆

    Якби можливо було поставить 0 то було б 0, відповідна оцінка їхньому сервісу! Персонал ніякий, нічого не знає! Гарантія взагалі нижче плінтуса, ні в якому разі не купуйте цю послугу в них, будете місяць очікувати і вам віддадуть ще в гіршому стані ніж ви віддавали!!! Краще обирайте даний магазин і не тратьте свій час та нерви!!!

  3. Анатолій Р ★☆☆☆☆

    Редагую відгук бо добавляю фото, як доказ - через двдцять днів після покупки пішов в магазин і зробив фото холодильника, який купив винна поличка всеж на місці. Дурять нас. А далі попередній відгук: Пишу тут відгук, тому що в себе на сайті магазин мій поганий відгук не опублікував. Подивіться, найнижчий це четвірка, а такого не буває. Система відгуків містить корупційну складову, тому, що за відгук пропонують 300 бонусів, просто купують гарні відгуки. А тепер по суті, як ми самі дали себе обманути. Ми вже вирішили придбати холодильник LG GC-B509MEWM, тільки дивились в якому магазині. Ціна в магазинах Вінниці практично однакова. Обійшли "інші" магазини і зайшли в комфі. Консультант в магазині показує нам цей холодильник і добре так наголошує, що в ньому крім всього є винна поличка. Ми щось засумнівались в цьому, тому що в "інших" магазинах не було, але він запевнив, що в цій моделі є. Вирішили придбати і тут же оформили. На сайті було написано, що доставка на наступний день. Замовляли в четвер, але консультант, подивившись в компютері, сказав, що можливо тільки на понеділок. Погодились. Коли привезли, то винної плиці не виявилось. Подзвонив на гарячу лінію - там підтвердили, що в цій моделі винна полиця відсутня. Я не думаю, що консультант з власної ініціативи поставив в холодильник на вітрині винну полицю, щоб зацікавити покупця. Ось так. Тепер в нас в пріорітеті "інший магазин".

  1. Вадім Терешко ★☆☆☆☆

    Купував планшет для дитини на подарунок один із дорогих. Продавець розповів усі характеристики, після цього запитали чи підтримує sim-карту, відповідь була так. Сьогодні розпакували і вияснили що sim-карту не підтримує. Я дуже невдоволений таким обслуговуванням. І не буду рекомендувати цей магазин.

  2. Анна Куценко ★★★★★

    Хочу подякувати консультанту Оксані( у синій футболці Делоні) за чудову консультацію з приводу кухоної машини Кенвуд. Все розповіла, показала що для чого. Залишились дуже задоволені консультацією та придбали товар.

  3. Тома Гамоцька ★☆☆☆☆

    НЕ РЕКОМЕНДУЮ купувати техніку в магазині COMFY! КАТЕГОРИЧНО НЕ РЕКОМЕНДУЮ КУПУВАТИ ЧОХЛИ, ЗАХИСНЕ СКЛО, ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ чи будь-які інші додаткові товари та послуги в магазині COMFY!!! 19.09.20 в магазині COMFY за адресою м. Вінниця вул. 600-річчя 17Е ТЦ Мегамол, ми здійснили покупку на суму 17 312 грн. Ми придбали: 1) Смартфон Xiaomi Redmi Not 9 Pro (в якого мала б бути турбо зарядка, але замість неї просто повільна зарядка) 2) Смартфон Huawei (який довелось обміняти) 3) Захисне скло 2 шт (довелось купити ще й третє на телефон який обміняли) 4) Послуга поклейка захисного скла 2 шт (довелось купити ще й третю на телефон який обміняли, скло відклеялось через декілька днів) 5) Послуга "Налаштування смартфона" 2 шт (один смартфон не налаштували, а той що налаштували довелось обміняти) 6) Гарантійне обслуговування «Смарт захист 12м» 2 шт (не перенести на телефон який обміняли, а просто провели інший вид гарантійного обслуговування) Почну з того, чому ми вибрали саме COMFY : ми вже купували техніку в магазині COMFY і все було добре, тому наша довіра була настільки великою, що ми навіть не перечитали чеки - ДВІЧІ! Ми з чоловіком прийшли в магазин COMFY з чітким розумінням, які саме гаджети нам потрібні, ми вирішили придбати 2 смартфони Xiaomi Redmi Not 9 Pro , нас зустрів продавець-консультант в футболці з логотипом Huawei, він дуже старався продати нам саме Huawei і як би ми не впирались аргумент «ВІН ТОЧНО ТАКИЙ САМИЙ ЯК Xiaomi Redmi Not 9 Pro тільки КАМЕРА КРАЩА і реклами менше» нас все-таки переконав. Таким чином ми придбали 2 гаджети: Xiaomi Redmi Not 9 Pro та дорожчий на 500 грн смартфон Huawei + додаткові товари та послуги. На ділі «ВІН ТОЧНО ТАКИЙ САМИЙ ЯК Xiaomi Redmi Not 9 Pro тільки КАМЕРА КРАЩА і реклами менше» виявилось НЕ ПРАВДОЮ, так як компанію Huawei відрізали від Google, то додатки, які обслуговує Google service не встановлюються на останні «нові» смартфони Huawei, про що, здавалося б, консультант в футболці Huawei мав би знати. Ми звернулись в магазин COMFY з проханням обміняти смартфон Huawei на Xiaomi Redmi Not 9, по причині вказаній вище, на що магазин погодився і пізніше провів обмін. Смартфон обміняли, а от чохол і захисне скло, яке ми до нього придбали НЕ ОБМІНЯЛИ. Тому нам додатково довелось придбати захисне скло на Xiaomi Redmi Not 9 – 249 грн, чохол 249 грн та послугу поклейки захисного скла 49 грн. Одразу спойлер, скло відклеїлось буквально по закінчені гарантійного періоду 10-14 днів. Також ми купували чохли і якщо для Huawei вибір був, то на Xiaomi Redmi Not 9 Pro, був тільки один варіант. Так от безварінтний чохол через рік експлуатації перетворився на МОТЛОХ, він обліз, затерся, розшарувався, місцями змінив колір… Послуга «Налаштування смартфона» в чекові виглядає як абракадабра з чотирьох пунктів в яких можна розібрати: bitdefender… ключ… активація. Це чудо нам обійшлось сумарно 569 грн, по-ідеї нам мали налаштувати смартфони, а також перенести дані зі старих гаджетів, а на ділі на один телефон нічого не перенесли, бо в хлопців не вийшло… Ми з чоловіком потім ще тиждень вечорами переносили вручну всі його дані зі старого гаджета на новий. А от з Huawei в хлопців все вийшло, правда, ми його обміняли і історія з переносом даних повторилась ще раз трохи пізніше… А тепер ВИШЕНЬКА НА ТОРТІ «Смарт захист 12 м» 950 грн за 1шт - це така гарантія від магазину COMFY на всі випадки життя, а якщо ти її не використовуєш, то через рік тобі повертають гроші, ми купили дві. Але при обміні смартфону цю гарантію не перенесли, і ще б нічого якби нам просто відали за неї гроші, так ні, нам провели гарантію під назвою «Заміна екрана», думаю не важко здогадатись, що на гарантії «Заміна екрана» через рік ніхто нічого не повертає… І вже через рік, а точніше, цієї осені, ми зіткнулись зі ще одним наслідком надмірної довіри до COMFY… Ми знову втратили гроші і ця втрата стала останньою краплею в безмежному морі мого терпіння… Ми старались достукатись до магазину COMFY, приходили в магазин, телефонували на гарячу лінію, фіксували скарги, робили запит в юр. відділ, але все БЕЗРЕЗУЛЬТАТНО!!!

  1. Анна Ткачова ★★★☆☆

    Ми купили техніку для кухні у Comfy в Мегамолл. З плюсів: у нас були дуже класні консультанти Анастасія і Андрій (здається). Все пояснили, допомогли обрати. Як результат - ми купили поверхню, духовку, витяжку... Коли ми пішли на касу, щоб розраховуватися за покупку були дуже неприємно вражені. За касою були 3 працівники магазину, які спілкувалися між собою грубими матами (незважаючи на нас, клієнтів). На наше зауваження, касир сказала, що у людей просто був важкий день. Це, як на мене, неповага до клієнта і неприпустима поведінка на робочому місці в робочий час.

  2. Елена Шевченко ★☆☆☆☆

    Вчора побувала у магазині Comfy перший і останній раз! Обслуговування 0. Ми прийшли за телевізором JVC LT-43MU508, один плюс продавець консультант появився біля нас дуже швидко. На прохання розкажіть про телевізор відповідь була змістовна. "А що Вам розказати?". При огляді телевізора після оплати мене добили;) Два хлопці які з нами оглядали почали говорити а чого ми не купили KIVI. А потім між собою при нас було сказано ну да палка і раз у рік стріляє, знижку ж зробили. Якщо вони так хотіли поговорити то говоріть будь-ласка після того як покупці пішли це не гарно, не професійно, не допустимо!!! У мене враження що я була на базарі і то на базарі сервіс у рази краще!!! Якби ця модель була у будь-якому іншому магазині я б просто забрала гроші розвернулась і пішла!

  3. Lena Marty ★☆☆☆☆

    відгук на сайті не публікують. замовила сервіс на встановлення сушильної машини, але отримала не сервіс, а купу головного болю та брехні. ніколи не замовляйте встановлення техніки, бо їхні "майстри" навіть інструкцію не читають перед встановленням. обурена таким відношенням до клієнтів і нікому не рекомендуватиму цей магазин. бо техніка може і нормальна, але от коли справа доходить до сервісу - то вони футболять до виробників, а самі питання вирішити не можуть

  1. Xaxama Xa ★☆☆☆☆

    Здебільшого коли замовляв через інтернет-магазин проблем не було, проте останнього разу при замовленні фотопаперу його мало того що затримали на два дні, так о 15.30 мені прислали повідомлення, що я повинен забрати замовлення сьогодні з 10.00 до 21.00 (тобто в кінці дня повідомили, що я за 5 год. маю забрати замовлення). Коли зателефонував на гарячу лінію, і скористався функцією передзвону оператора, через декілька хвилин прийшло повідомлення що мені дзвонили, але я не взяв слухавку, проте до мене ніхто не телефонував. Після того як я зателефонував з іншого номера і додзвонився до вільного оператора, він повідомив що броньовані на замовлення ще буде діяти на три дні довше. Питання чому це не вказано в повідомленні про замовлення. Відносно видачі товару в магазині я взагалі в шоці, прийшов назвав номер замовлення, мені його віддали, не перевіряючи чи дійсно я та особа, яка робила замовлення, будь хто може прийти подивитись номер замовлення, що на полицях, які видно з зали магазину і забрати чужу річ, притому, що здебільшого я плачу за товар онлайн, під час замовлення. Отже робіть висновки самі про якість обслуговування в цьому магазині.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Комфі?

Комфі знаходиться за адресою вулиця 600-річчя 17Е, 21021 Вінниця, Вінницька область, Україна

Який номер телефону Комфі?

Зв'язатися з Комфі можна за номером телефону +38 (080) 030-35-05

Як можна дістатися до Комфі?

Дістатися до Комфі можна за посиланням

Advertisements