Відгуки

  1. Лариса Зінчук ★☆☆☆☆

    Магазин- повне ДНО! Я навіть не думала, що в наш час таке можливо! Продали несправний міксер. Напевно, думали що якось пронесе. При цьому продавець Ірина нагло бреше, що вона його перевіряла. Ця ж сама п. Ірина нахамила в присутності директора Павла. До розмови долучаються працівники, які жодним чином не пов'язані з покупкою.

  2. Сергій Дрозда ★★★★★

    Мені все сподобалося,класний магазин великий вибір техніки,консультація сподобалась,класні знижки та акції,рекомендую

  3. Марія Приходько ★★★★★

    Придбала в магазині фен Ardesto дуже задоволенна покупкою, фен потужний зручний у використанні він легкий і компактний,так як мені сказали що тут використовується новий тим мотра і турбіни . Дякую продавцю Ангеліні за змістовну консультацію і допомогу у виборі. В цілому залишились приємні враження ,в магазині є великий вибір техніки на будь який смак.

  1. Роман Трофанюк ★★★★★

    Персонал привітний та готовий допомогти навіть у будь-який час

  2. Лидия Стратийчук ★☆☆☆☆

    Сьогодні мала можливість розчаруватися в цьому магазині. 13 років тому, я купувала там мікрохвильову піч, залишилася дуже задоволена і відношенням продавців і товаром. Сьогодні перше що я почула від продавця " ви де вже дивилися пральні машини?" При тому ще й не один раз запитав. Я була шокована, м'яко кажучи. Але тут у нього задзвонив мобільний, він швидко сказав " вибачте" і побіг поміж техніку, серед якої його не було видно, а я залишилась одна.Я почала шукати іншого продавця, але до мене ніхто не поспішав, а коли я почала вже дуже голосно це робити, то з'явився і адміністратор і всі продавці, так як покупців у магазині майже не було, то вони ховалися поміж побутової техніки, і прибіг навіть той продавець, який мене покинув. Всім їм чомусь було дуже смішно, весело. Коли я запитала ім'я продавця, який мене покинув, він сховав свій бейджик у долоні, адміністратор також не назвав своє ім'я. Я хотіла купити в них спіральну машину сьогодні, але мабудь їм це не потрібно. Отже я купила в іншому магазині, де продавці ввічливі і для них важливий кожен проданий товар. А також, це саме головне їм важливий престиж магазину в якому вони працюють. Як ведуть себе продавці залежить від керівника та господаря магазину. Я розумію що і господарю, не буду називати його ім'я, і керівнику байдуже які люди в них працюють.

  3. Людмила Майданюк ★☆☆☆☆

    Жахливий магазин та обслуговування ніяке. Вже пройшло 2 місяця, як купили тюнер, в магазині перевіряли все було добре,прийшовши до дому тюнер виявився не робочим, але для повернення було вже запізно, тому що їхній працівник який дивиться до техніки яка не працює, вже пішов до дому, ми погодилися з консультантами і спокійно пішли очікуючи наступного дня. Прийшовши в наступний день працівника знов ж таки не було на своєму робочому місці і так було 3 рази, коли ми відвідували даний магазин. Нам запропонували залишити тюнер, після чого пообіцяли надати відповідь, щодо вирішення нашої проблеми протягом 14 днів, ми залишили, а відповіді так і не отримали. Тобто, до цих пір проблема не вирішена!!! І це не єдиний негатив, який залишив про себе магазин, про інші описувати не буду. Надіюся адміністрація прийме відповідні міри, тому що це вже занадто.

  1. Vitaliy Koltunov ★☆☆☆☆

    Взяв 8 міс тому телефон, та ще додаткову гарантію , всеб нечого але в ному вздулась батарея , і я звернувся до них з проханням замінити на нову , так як за додатковими обов'язками по гарантії. мусолили три дні , то на базі , то завтра , і о чудо, зателефонував на гарячу лінію, і домовився що замінять , тільки потрібно приїхати до магазину, я такий ок . Але пиїхав я туди , все заміним але ви нам його дайте , ну все дав гарантію , телефон з зарядним пристроєм і документами на телефон , виходить консультант і каже , короче завтра заберете, я вислів завтра??? Ця процедура у вас займає цілу добу??? Він зараз перепитаю , сказали що через 6 годин. Одним словом якось я не взахваті від ТЕХНОЯРМАКРКУ

  2. Виталий Ливонович ★☆☆☆☆

    Категорично не рекомендую техноярмарок на Коцюбинського Вінниця. Персонал поводить себе привітно якщо бачить що ви щось таки купуєте, але потім вся культура закінчується. Учора, напередодні Нового Року, вирішив зробити собі подарунок, купив тример Філіпс 760 грн. Пристрій виявився бракований, через 2 години після покупки повернення не хотіли робити бо бачите це засіб особистої гігієни. Відкрили інший і він явно робочий. Відправляли в сервісний центр, але після того як я згадав поліцію і управління із захисту прав споживачів обміняли на робочий пристрій. Весь цей час, приблизно хвилин 30-40 поводили себе нахабно, кудись дзвонили, а продавці в зашарпаному і брудному одязі ще й ходили повз і залишали коментаріі. Якщо вирішили там щось купувати, то будьте готові до проблем.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса VOLTI?

VOLTI знаходиться за адресою проспект Коцюбинського 70, 21000 Вінниця, Вінницька область, Україна

Який номер телефону VOLTI?

Зв'язатися з VOLTI можна за номером телефону +38 (080) 030-34-34

Як можна дістатися до VOLTI?

Дістатися до VOLTI можна за посиланням

Advertisements