Відгуки

  1. Александр Попович ★☆☆☆☆

    Дивний персонал на ресепшені, приймає замовлення.

  2. Olena Nesterova ★★★★★

    Хочу подякувати, що прийняли нашу зграю, коли ми натовпом і постійно міняючись чергували у лікарні біля нашого друга. В готелі зручно, чисті просторі номери, все потрібне є, смачні сніданки і дуже привітний персонал. Терпіли всі наші "ой, нас двоє, ой нас троє, сьогодні поїдемо, ой, ні - завтра". Розташування для нас було ідеально, бо біля лікарні, але й у центр міста ми ходили пішки, і недалеко від готелю є пляж. Хороше місце, рекомендую.

  3. Kate Grechukhina ★★★★★

    Дуже затишний та дуже чистий готель зі свіжим ремонтом. Доволі достойні сніданки. З мінусів: шумно з відкритим вікном, бо поруч дорога, та нема ліфту.якийсь дивний хімічний запах на вищих поверхах . Загалом я задоволена-все було добре

  1. Руслан Білик ★★★★★

    Позитивно вражений станом готелю, сервісом та харчуванням. Рівень цін приємно нижчий ніж в інших готелях навіть вищого класу. На моє прохання раніше вийшов кухар і зробив сніданок на 7-30, за що дуже вдячний. Якщо чесно, давно такого рівня не зустрічав за такі гроші. Все - від гелю у ванній до якості ранкової кави на досить високому рівні!

  2. Юрій Яремко ★☆☆☆☆

    Я в шоці від обслуговування,оплатили два номери з сніданком але так його й не отримали тому що,як виявилось зранку,сніданок потрібно обрати та замовити.Невже про це не можна повідомити з вечора?Номер без сніданку відмовилися продати,хоча вільні були,жіночка на рецепшині просто відпад,більшої хамки не бачив,таке враження що вона нам робила послугу.Це все за 50 у.о за номер.Крім того унітаз в номері нормально не працював.Це ссср в чистому виді,за ваші гроші вам ще й нахамлять.Не рекомендую!

  3. Владимир Грядушкин ★★★★★

    Затишний готель, з привітним персоналом

  1. Svitlana Pustovit ★★★★★

    Комфортний готель) Заселяли гостей з Польщі вони задоволені) Особливо смачні сніданки)

  2. Valentina Anatolivna ★★★★★

    Дуже задоволена, пропоную всім скористатись готелем

  3. Роман Бутко ★★★★★

    Шикарний готель зі зручними номерами, приємною ванною кімнатою, смачним сніданком. Все на рівні, навіть не очікував такого сервісу, був дуже приємно вражений. Привітний персонал, сучасний інтер'єр, навіть капці. Єдина з п'яти ночей, проведених у відрядженні, що я дійсно відпочив. Дякую

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Статус?

Статус знаходиться за адресою вулиця Київська 39, 21000 Вінниця, Вінницька область, Україна

Який номер телефону Статус?

Зв'язатися з Статус можна за номером телефону +38 (043) 253-94-39

Як можна дістатися до Статус?

Дістатися до Статус можна за посиланням

Advertisements