Відгуки

  1. Богдан Бурячок ★☆☆☆☆

    Не рекомендую дану мережу магазині.... Купивши у них планшет,за три місяці користувався ним лише два з копійками тижні.Постійно знаходиться на сервісному центрі,проблему з ним знайти не можуть.Вимкнувся і не вмикається,кажуть що не розряджайте в нуль...На даний час планшет вже другий раз в на сервісному центрі і вже місяць,додзвонитись кудись не реально,Сервісний центр - постійно всі абоненти зайняті а номер магазину просто вимкнутий.Бонусна програма теж не діє,протягом року здійснив три покупки на не малі суми,при перевірці працівником бонусів повідомили що в мене їх нема)

  2. Роман Солдатов ★☆☆☆☆

    Купили у VOLTI духовку Liberty T-260 CB, це просто жах. Ми м'ясо курки не могли більше трьох годин спекти. Що тільки не робили. Довелось допікати у мікрохвильовці, вона в нас трохи пече. Жах, жах, жах! Зіпсований настрій на новорічну ніч!

  3. Vladyslavi4 ★★★★★

    Широкий вибір, великий асортимент товару, завжди можна домовитись про знижку, допомогли вибрати пральну машинку, телевізор, ще й безкоштовна доставка по місту! Все на вищому рівні, рекомендую!

  1. Антон Винницкий ★☆☆☆☆

    Не хотів писати відгук, але керівництво магазину не залишило мені вибору . Нещодавно мною був придбаний телефон. Майже з моменту купівлі телефон заряджався через раз. Пішов в магазин через 2 дні щоб вирішити це питання Спочатку мені сказали що поганий шнур. Потім сказали що я використовую не правильний блочок. Потім перебравши декілька своїх зарядок працівник магазину визнав що проблема з телефоном. Запропонували вирішити питання в будній день бо тоді була неділя. Керівник магазину особисто мав це питання допомоги вирішити Мав мені зателефонувати на наступний день після нашої розмови, але дзвінок так і не пролунав. Тобто на мене як на клієнта забили. Вирішення питання просте(міняти товар або повернути кошти) Але хлопці вирішили спустити все на тормозах. Клієнтоорієнтованість на найгіршому рівні. Керівник будь якими шляхами дає зрозуміти що я нічого не докажу якщо захочу повернути свої кошти. І що ні один суд не буде на моїй стороні. Карма така штука що знайде вас пане Роман!!!

  2. Вікторія Голубенко ★☆☆☆☆

    Не рекомендую! Сталася сьогодні дуже не приємна ситуація, прийшли обирати холодильник, ціна на ціннику 19999+ 800 грн якийсь подарунок, знайшли машину щоб доставити+ час і т д , прийшли через годину щоб придбати консультан бере цінник пробиває і каже цей холодильник тепер каштує 21000грн, я просто не знала в нас немає людей цінники змінювати. Ну серйозно ви настільки всі зайняті що не можете надрукувати цінник за тиждень, ви стояли розказували не могли зразу подивитися в програмі? А потім добавили ми ж не маємо доплачувати за вас, це ж наша зарплата. Втрачено час і кошти на доставку!

  3. Вадим Овчарук ★★★★☆

    Гарний вибір популярної техніки за доступними цінами

  1. Володимир Галунко ★★★☆☆

    Сьогодні придбав пральну машину з подарунком .Ще не знаю як по якості,можливо прийдеться звернутися до сервісу,тоді доповню відгук.Але як бачите по фото -бажання «надути» покупця у цьому магазині досить виражене !

  2. aleksandr derkach ★★☆☆☆

    Діректор відділення в місті Жмеринці взагалі людина яка не вміє комунікувати із людьми находити концесус і нормально розмовляти! При запитані стосовно товару чи ще якоїсь інформації відповідає так як нібито він хазяїн землі! Я взагалі не розумію як можна було поставити таку людину директором! Він коли був стажором в даному магазині був не того! Так і зараз він таким залишився! Проведіть курси для комунікації із людьми! І з правила спілкування!

  3. Олена Мафтуляк ★☆☆☆☆

    Купували телефон в розтрочку без відсотків, в кінці після оформлення виявилось що є комісія банку 700 грн

  1. Влада Иваницкая ★☆☆☆☆

    Жахливий магазин у місті Вінниця на 600-річчя. Більше тижня обіцяли привезти пральну машину зі складу, який знаходиться за декілька км. Кожного разу нові обіцянки з тим, що передоплату ми залишили. І того, ми залишились без пральної машини, витрачений час та кошти на пальне, яке витрачалося кожного разу(буквально раз в 2 дні) бо обіцяли привезти, так щей настрій зіпсували. НЕ РЕКОМЕНДУЮ. Навіть на одну ⭐ не заслуговують. Є на багато кращі магазини.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Volti?

Volti знаходиться за адресою вулиця 600-річчя 17Г, 21021 Вінниця, Вінницька область, Україна

Який номер телефону Volti?

Зв'язатися з Volti можна за номером телефону +38 (080) 030-34-34

Як можна дістатися до Volti?

Дістатися до Volti можна за посиланням

Advertisements