Відгуки

  1. Таро Розклади ★☆☆☆☆

    деякі позиції з меню непогані, але персонал та запах… дівчина на замовлення відповіла «а не багато?», що є некоректним по відношенню до гостів. запах застоявшої олії розʼїдає ніздрі, не можливо дочекатись замовлення в закладі.

  2. Евгения Игнатенко ★☆☆☆☆

    Після сьомої вечора можете навіть не заходити. "Ми вже готуємося до закриття, м'яса нема". І так щодня. Нащо відкривати точку та вказувати час праці до десятої години вечора, якщо ви з сьомої вже не робите нічого окрім хот-догів?

  3. Andrew Poryvaev ★☆☆☆☆

    Найгірша шаурма з тих, які куштував у Вінниці. Брав шаурму з телятиною. Мʼясо ніби без смаку, якихось виражених смаків в цілому немає, сир, чи може щось інше, просто рибою віддає. Не рекомендую, навіть якщо дуже голодні.

  1. Kostia Marchuk ★☆☆☆☆

    Шаурма з куркою розмір М, не смачно, не просмажене як потрібно і жахливо приготоване Як за 110 грн, то я вважаю що якість не відповідає ціні. Додаю фото.

  2. Ник Higddgp ★★★★★

    Гарна шаурма, мені сподобалася Єдине, що хотілося б відзначити: намагайтеся м'ясо нарізати дрібніше, тоді смак цілісний)

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Sawerma?

Sawerma знаходиться за адресою вулиця Олега Антонова 40a, 21000 Вінниця, Вінницька область, Україна

Як можна дістатися до Sawerma?

Дістатися до Sawerma можна за посиланням

Advertisements