Асортимент магазину досить широкий, ціни низькі, але хамське відношення продавця відбиває всяке бажання туди повертатись. Якщо людина не розуміє, що таке ввічливість та тактовність, то їй не місце у сфері обслуговування. Гадаю, що власникам мережі варто зробити якісь висновки, беручи до уваги багато однотипних відгуків про продавця.
Фотогалерея
Відгуки
-
Apis Mellifera ★☆☆☆☆
-
Mихайло Kолесник ★☆☆☆☆
Магазин не поганий, але обслуговування бажає кращого. Продавець (здаєтся він там один) показує себе зі сторони, як він ПУП землі).
-
Сергей Мельник ★☆☆☆☆
Звісно добре, що на старому місті є автомагазин, але набридло відношення. Я прийшов за послугою, а саме потрібна запчастина. Якщо ти не дивитись без ВІН-кода, не потрібно розводити філософію, з вираженням обличчя, ніби я прийшов до тебе додому за запчастинами по серед ночі.
-
kostiantyn hrechaniuk ★★★★★
Обслуговування на високому уравне.
-
Женя Коренюк ★☆☆☆☆
Обходьте десятою дорогою той магазин,і того продавця Руслана(можу помилятися з іменем)йому тільки сало на базарі продавати,і то щоб хтось помагав з боку.Позвонив,кажу треба пробку в поддон,через яку зливається масло,дуже почав мене виправляти що то болт,а не пробка,кажу хай буде болт.Мені потрібно діаметр 18,крок різьби 1.5,чи є в наявності?Питає яка машина,кажу що різьба вже перероблена,по машині не підберете,подивіться по параметрах які назвав,їх цілком достатьньо для цього,це може бути від любої іншої машини.І тут він моче типу,требуло знати від якої машини ставили.Я кажу, якщо його на станку виточили,то що Вам маркіровку станка може сказати,і ще як токара звали-1К62,токар Вася.Знову закидає мені таку фразу:"То це я маю мабуть іти дивитись що в мене там є?"Кажу було б непогано,відповідає що в нього від сили один болт може є може нема.Якщо в тебе нема то так і скажи,що тільки під заказ,і не строй з себе умніка.
-
Lana Pan ★★★★★
Чоловік купує запчастини саме тут - широкий асортимент, вигідні ціни, приємні продавці! Завжди залишаємось задоволені від обслуговування - все підкажуть, розкажуть і порадять! Рекомендуємо!
-
Lana N ★★★★★
Чоловік купує запчастини саме тут - широкий асортимент, вигідні ціни, приємні продавці! Завжди залишаємось задоволені від обслуговування - все підкажуть, розкажуть і порадять! Рекомендуємо!
-
Alex Viki ★★★★★
Нарешті в нашому районі відкрився достойний магазин з автотоварами! Нормальні ціни, хороший вибір, коасний персонал! все що потрібно порадять, запопонують і найголовніше підберуть! Рекомендую
-
Юрий Твердохлеб ★★★★★
Як і завжди - великий асортимент і приємна ціна
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Св Авто?
Св Авто знаходиться за адресою вулиця Маяковського 141, 21000 Вінниця, Вінницька область, Україна
Який номер телефону Св Авто?
Зв'язатися з Св Авто можна за номером телефону +38 (067) 690-77-09
Як можна дістатися до Св Авто?
Дістатися до Св Авто можна за посиланням