Відгуки

  1. Vladik ★☆☆☆☆

    Замовили кухню , все було добре нам все сподобалось. Ми зробили ремонт , був замір і все . Вони пропали , менеджери ігнорять , не відповідають , просто пропали . Не рекомендую їх , просто . Не робіть собі проблем , дуже не надійна компанія , де не цінують своїх клієнтів !!

  2. Anna R ★☆☆☆☆

    НЕ ВЕДІТЬСЯ НА “БЕЗКОШТОВНУ ВІЗУАЛІЗАЦІЮ” І “ЗНИЖКУ 20%” Замовила виїзд дизайнера, мене одразу попередили, що він коштує 850 грн, але буде безкоштовним, якщо я підпишу договір. Все ок, думаю — бо на сайті та в Instagram всюди написано, що у них БЕЗКОШТОВНА 3D-візуалізація. Без будь-яких уточнень. Але на об’єкті дизайнер повідомляє зовсім інше: візуалізація робиться тільки після підписання договору і внесення 10% передоплати. Про це мене ніхто не попередив менеджер, який записував на виїзд. Я не розумію чому я маю платити 10% не маючи плану кухні на руках (окрім звісно плану на колінці). У результаті замість візуалізації мені дають ескіз “на колінці” і пояснення, що “в них такі правила роботи”. На питання, чому в рекламі пишуть одне, а по факту інше — нуль реакції. Окрема історія — їхня “знижка 20%”. Попередній прорахунок — 146 000 грн мінус знижка, але коли додають монтаж і доставку — виходить 148 000 грн. Тобто по факту знижки не існує, просто красивий маркетинг, щоб заманити клієнтів. Враження дуже негативне: непрозорі умови з самого початку, рекламні обіцянки, які не відповідають реальності. Особисто я не рекомендую звертатися.

  3. Даня ★☆☆☆☆

    Виготовлення шафи для квартири під замовлення перетворилось просто на безкінечність!!! комунікація після оплати ніяка, виготовлення дуже довге, хоча сказали що зроблять швидко, а ми на секунду ще весною замовили а досі ще не готово нічого

  1. Віолета Борикова ★★★★★

    Задоволена на всі 100%! Гардеробна простора, зручна й естетична. Дякую Мебельці за реалізацію мого бачення!

  2. Машталір Анна ★★★★★

    Кухня вийшла супер! Стильна, функціональна, все підігнано ідеально. Роботою майстрів повністю задоволені — швидко, акуратно, якісно. Дякуємо!

  3. Gala Lizhnenko ★☆☆☆☆

    Не связывайтесь! Эта кантора улыбается пока вы не заплатили деньги, потом начинают кормить обещаниями! Вводить в заблуждение, как Крикливый Александр, обещал сделают кухню 3.5-4 недели, в реале все да наоборот почти два месяца. С доставкой это уже отдельная история, опять же по времени жду с 11:00. Уже 17:30. Менеджеры некомпетентные, нет связи между сотрудниками. Ещё неизвестно что там с кухней самой. Не связывайтесь, это непрофессионалы, фу!

  1. Ольга Николаєва ★★★★★

    Мою ідеальну кухню допоміг створити дизайнер. Він дав багато підказок і цікавих прив'язок до інтер'єру,пояснив як краще зробити, якій матеріал обрати. Установку закінчили вчора і я вже хочу швидше на ній щось приготувати. Хлопці, під час установки були ввічливі і коректні, витримали всі наші безкінечні питання і стояння над головою)) Порадувало те, що після себе залишили чистоту. Кухня чудова, дуже стильно виглядає. Мебелька-це колектив справжніх професіоналів. Раджу всім, обравши дану фірму ви не пошкодуєте!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Мебелька?

Мебелька знаходиться за адресою бульвар Миколи Міхновського, 23, 2 поверх, Київ, Україна, 01042

Який номер телефону Мебелька?

Зв'язатися з Мебелька можна за номером телефону +38 (093) 533-63-08

Як можна дістатися до Мебелька?

Дістатися до Мебелька можна за посиланням

Advertisements