Відгуки

  1. bogdana oskina ★☆☆☆☆

    Прийшла на касу. Тьотя, яка там стояла, навіть не привіталась. Я від привичкт почала легко, полушками пальців стукати по краю каси. Вона щось сказала, розвернувшись до охоронця, а я не почула, та взагалі подумала, що це не до мене. Коли прийшла черга оплати, то я сказала «карта». Вона продовжила стояти і нічого не робити, тому я повторила «карта», на що отримала «мені повторювути не потрібно, я ж не така, як ти». Що за хамство? Я відповіла «ви щось казали?» на що отримала «хоч кажи, всеодно як вівці до забору». Після вона взагалі мене послала на…, і сказала іти вон з магазину. Прийміть міри, та поговоріть з працівниками, як потрібно розмовляти з клієнтами. І повірте, якщо нічого не зміниться, буде дуже погано

  2. Вікторія Махан ★☆☆☆☆

    Хочу залишити негативний відгук, оскільки зайшла в магазин з купленою водою в іншому магазині і охорона почала робити претензії. На моє прохання переглянути камери щоб добитись справедливості що я води а цьому магазині не брала охоронець хамовито почав відповідати "Я для тебе однієї камери не буду дивитись". Сервіс нікчемний!

  3. Nazar Urko ★★☆☆☆

    Слизький пандус + поручень шатаєтся прострочений товар часто й охорона ходить за вами так наче ви щось вкрали Купив жвачку й сухарики вже вийшов а мене начали ловити й обшуковувати просто так

  1. Sasha Yasnyuk ★★☆☆☆

    Музика просто жах! Такою музикою можна людей катувати. Як там працівники цілий день знаходиться, під російський поп-шансон, не уявляю. Мені через 2-3 хвилини вже хочеться втекти звідти.

  2. Оксана Тиховская ★★★★★

    Хороший магазин, ціни доступні, обслуговування на 4, неякісних продуктів мало, роблять піци!

  3. Марія Миколаївна ★★★★☆

    Частіше потрібно оновлювати товар + Можна випити каву та замовити піцу)

  1. Рита Кириченко ★★★★★

    Море просрочки в магазині. Ніхто навіть не знає що таке ротація.!!!

  2. Мария Польских ★☆☆☆☆

    Вже накрипіло! Прострочений товар!!! Вчора 01.04.21 я купила сушений інжир, який був запакований 31.03.21. Сьогодні зранку (02.04.21) вирішила скуштувати і що я побачила, відкусивши шматочок... Це просто страх, він повністю запліснявілий всередині, має аж чорне забарвлення, відчувається запах плісняви, а про смак і говорити не буду... дуже не приємно, зіпсований ранок і настрій на увесь день... І все б нічого, але це вже не вперше, минулого разу була ситуація з пивом, яке було прострочене на 2 місяці (ми мали необережність не звернути увагу на дату), це які там продавці працюють що за 2 місяці не змогли списати прострочку... І остання ситуація, яка сталась з нами вперше в цьому магазині, це шматок твердого сиру, який був упакований за день до того як з'явився на вітрині... відкривши його вдома, здогадайтесь що.... знову пліснява... Усі три рази ми приносили товар назад по чеку і кожного разу кажуть "вибачте" і знову все те ж саме... продають прострочений товар... Адміністрація на це уваги взагалі не звертає!!! Споживачі будьте обережні, бо Ви цим годуєте власну родину!!! Можу сказати, як спеціаліст в харчових продуктах, що прострочена їжа може зіграти фатальну роль.

  3. Надія Літвінова ★★★★☆

    Гарний магазин,смачна піца,швидко печуть,місто смачне,як і начинка.Але у вартість піци коробка чомусь не входить,розраховуйте заплатити на майже 10 грн.більше,ніж у ціннику.

  1. Олег Нарожний ★★★★☆

    Непоганий асортимент товарів, правильна цінова політика. Частенько бувають великі черги,дівчата касири хоч і красуні, але не дуже поспішають розвантажити чергу. Добре,хоч достатньо чемні,не чув хамства від персоналу. Загалом нормальний магазин,часто тут буваю.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Коровай?

Коровай знаходиться за адресою вулиця Некрасова 27, 21000 Вінниця, Вінницька область, Україна

Який номер телефону Коровай?

Зв'язатися з Коровай можна за номером телефону +38 (067) 639-49-89

Як можна дістатися до Коровай?

Дістатися до Коровай можна за посиланням

Advertisements