Відгуки

  1. Катерина ★★★★★

    Дякую величезне всьому колективу мед.центру, від хірурга до мед.сестер та інших помічників: всі професіонали своєї справи та дуже уважні. Окрема подяка хірургу Вознюку О.В. та анестезіологу Левченку І.М.: дуууже комфортно, професійно!!! та з гумором, як я люблю))!!! Також Чернякевич дуже уважна та все доступно розповіла про первинні заходи по реабілітації. Перебувала в центрі 2 доби після операції на коліні, умови чудові, годують дуже смачно, персонал дуже уважний! Задоволена! Дякую! Успіхів у Ваші роботі!

  2. Tanya ★★★★★

    Звернулась у клініку з болями в кисті робочої руки до лікаря Онофрійчука. Лікар компетентний та приємний в спілкуванні. В подальшому під час лікування мала оперативне втручання та добу стаціонару в клініці. Все пройшло добре, персонал був привітний, найбільше сподобались прийоми їжі після операції) Було смачно та порції дуже щедрі, що добре сприяло відновленню фізичного і морального стану. Зараз проходжу реабілітацію під наглядом лікаря Чернякевич. Дуже дякую лікарям за індивідуальний підхід, професіоналізм та розуміння) Я досить тривожний пацієнт, але лікарі завжди готові відповісти на питання навіть у месенджері. Своїм лікуванням я задоволена. Однак, якщо бути обʼєктивним, то є певні речі, які не дуже сподобались, але істотно на моє враження не вплинули. Це було спілкування з анестезіологом Левченко. Мені не дуже було комфортно через його недоречні висловлювання в день операції і схожі речі я чула від своїх знайомих, які мали досвід лікування в клініці, тобто проблема систематична. Професійні якості цього спеціаліста оцінюю позитивно, але спілкування було точно з порушенням етики.

  3. Дмитро Козлик ★★★★★

    Щира подяка лікарю та медичному персоналу! Хочу висловити глибоку вдячність лікарю Вознюку Олександру Віталійовичу за професіоналізм, золоті руки та уважне ставлення. Завдяки Вашій майстерності операція пройшла чудово — плече тепер на місці, і я відчуваю значне полегшення. Ви подарували мені можливість знову рухатися без болю та страху. Окрема подяка всім медсестрам, які піклувалися про мене, стежили за станом, допомагали з перев’язками та масажем. Ваша турбота, доброта та підтримка зробили період відновлення значно легшим. Щиро дякую всій команді за вашу відданість, людяність і щоденну нелегку працю!

  1. Юлія Ніколаєць ★★★★★

    Дуже вдячна клініці “Альтамедика” за турботу, уважність і людяність! Прийшли з хлопцем — допомога була потрібна йому, і вже з перших хвилин приємно здивував привітний персонал на рецепції: усе швидко, спокійно, без черг і метушні. Окреме спасибі Дар’ї Вадимівні Чубі, лікарю-травматологу. Дар’я Вадимівна дуже уважно оглянула, детально пояснила кожен момент діагностики та лікування, роз’яснила причину болю й надала чіткі рекомендації. І при цьому — надзвичайно доброзичлива, терпляча, спокійна, навіть коли мій хлопець трохи бурчав, він це вміє. З такими лікарями відразу зникає напруга, бо відчуваєш: тобі допомагають люди, які дійсно знають, що роблять. Щиро дякуємо за професіоналізм і тепле ставлення.

  2. Мария Дорош ★★☆☆☆

    Вітаю! Поділюсь враженнями щодо дерматолога Майструк Людмили Степанівни. Після збору анамнезу і поверхневого огляду, лікар помітив, що шкіра дуже чутлива. Для вмивання були призначені фізіогель або гель La roche для чутливої шкіри. І основна лікувальна складова - дуак гель (з бензоїл пероксидом, кліндаміцином) почергово через день з бовтанкою з левоміцетином(сюди ж в склад календула, саліцилова кислота і, звісно, етанол). Бензоїл пероксид може викликати підвищену чутливість до сонця, про що вказано в інструкції, але, на жаль, дерматологом не вказано, сонцезахисний крем в призначеннях теж відсутній. Ще бензоїл пероксид може подразнювати шкіру (а якщо через день ще користуватись спиртовою бовтанкою, сухість забезпечена), тому в рекомендаціях в інструкції допускають використання зволожуючого крему, який спеціаліст теж не призначила для моєї, як вона помітила, чутливої шкіри. Не вказаний був спосіб застосування, вся зона обличчя чи на окремі елементи. І щодо інструкції, в ній вказано, що доведена ефективність препарату "Дуак гель" тільки з умовою використання раз на добу, лікар призначив через день, що вже викликає протиріччя. Можливо, у лікаря своя доказова база, яка відрізняється від офіційної, але експериментальним методам, як мені здається, не місце у лікарні. І, звісно, мови не було про те, що засоби зовнішнього застосування, перед нанесенням на обличчя, потрібно протестувати на ділянці шкіри, щоб виявити наявність побічних реакцій. Не той рівень послуг, заради якого варто повертатись до цього спеціаліста.

  3. Анна Каренина ★★★☆☆

    Робили ЕКГ дитині в філії на Хмельньцькому ш. Медична сестра поводилась не привітно від слова взагалі!!!!! Склалось враження що ми їй щось винні. Ми ще не встигли вийти з кабінету, я хотіла задати питання, але медсеста вже говорила по мобільному телефону..... Звертаємось до клініки всією родиною, нарікань раніше не виникало. Персонал, який працює з дітьми мав би хоча б посміхнутись дитині. Залишилось неприємне враження.

  1. Татьяна Шахрай ★★★★★

    Доброго дня! Від щирого серця хочу подякувати хірургу Горчуку Олегу Петровичу за професіоналізм, за проведену операцію, за уважне ставлення та поради. Я щаслива, що звернулася зі своєю проблемою саме до Вас! Ви Лікар з великої літери – професіонал, чудовий фахівець та майстер своєї справи. Бажаю Вам і вашій сім'ї, міцного здоров'я, довгих років життя, благополуччя, добра. Хочу також передати слова подяки анестезіологу та всьому медичному персоналу, який брав участь у проведенні операції.

  2. Ivan Krynychnyi ★★★★★

    В цілому користуюсь послугами Альтамедика уже давно, все швидко і зручно. Нещодавно був на прийомі у хірурга і отримав не дуже втішний діагноз, а лікування лише через хірургічне втручання. До цього випадку ніразу не був на хірургії, тому звісно ж страшно перший раз, але з мотивацією у мене проблем не було, до того ж після консультації з хірургом я дізнався про кілька варіантів операції і він порадив мені який краще зробити вибір, тому налаштований я був оптимістично, хоча я і не до кінця вірив словам типу що в обід робимо операцію а ввечері зможеш уже піти додому, - там ж все ж таки будуть проводити хірургію та ще й під загальним знеболенням, - думав я собі. Але все пішло добре, на 13:00 була операція а саме лапороскопічна герніотомія, в 14:00 вона закінчилась і по факту через годину-дві уже можна йти додому, я пішов трохи пізніше, вирішив відпочити ще трохи. Тому висловлюю велику подяку хірургу Горчук Олегу Петровичу і усьому персоналу Альтамедика.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Altamedica?

Altamedica знаходиться за адресою вулиця Магістратська 44А, 21000 Вінниця, Вінницька область, Україна

Який номер телефону Altamedica?

Зв'язатися з Altamedica можна за номером телефону +38 (068) 840-30-30

Як можна дістатися до Altamedica?

Дістатися до Altamedica можна за посиланням

Advertisements