Прийшов в будній день ввечері, коли дійшла черга до мене - оператор відділення відмовилась видати мою посилку і, не дивлячись на мене, без пояснень встановила табличку "Технічна перерва 20хв.", додавши "може даже 30 хвилин". С - сервіс
Фотогалерея
Відгуки
-
Vlad Ch ★☆☆☆☆
-
Serhii K ★☆☆☆☆
27.11.2021 Співробітниця відділення пошти не віддавала мою посилку, тому що її не влаштовував мій "засіб індивідуального захисту" - шарф, який прикривав ніс та рот. Зазначу, що в постанові на яку посилається ваш робітник вказано, що засіб індивідуального захисту, який має прикривати ніс та рот може бути виготовленим власноруч. На моє апелювання звернути увагу, на центральний орган виконавчої влади (поліцію, СОГ та ін), які носять балаклави, заперечила: "Поліція хай ходить, в нас свої закони". Я перепрошую, з яких пір ТОВ "ДЖАСТ ІН" став органом законодавчої влади? Чому ваші працівники займаються самоуправством? Навіть якби я знаходився без засоба індивідуального захисту, я б порушив постанову підписану органом ВИКОНАВЧОЇ (не законодавчої) влади, яка з легкістю оскаржується в суді. А ваша компанія порушує: 1. Закон "Про захист прав споживачів" (який тягне за собою накладання штрафу від 1 до 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян), а саме: статті 17 та 21; 2. Порушення статті 191 ККУ - привласнення, розтрата або заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем. Можна знайти ще порушення, але я думаю вам цього достатньо. Будь ласка проведіть виховну роботу зі своїми співробітниками. Тому що наступного разу я викличу поліцію та складу заяву за всіма вищезазначеними порушеннями.
-
Сергей Очередько ★★★★☆
Зручно, дешево, всім клієнтам по можливості раджу скористатися як мінімум тимчасово безкоштовною доставкою. Думаю і після безкоштовного періоду користуватимуся їхніми послугами, оскільки розцінки не високі.
-
Ксения Навертюк ★☆☆☆☆
Не рекомендую!!! Мене розвели, як дитя! Мало того, що служба не дешева, так ще й оператор попросив два рази провести оплату одного й того ж товару, бо з першого разу оплата картою не пройшла!!! Зате у мене вона пройшла два рази успішно. Що служба доставки, що мій банк перекладають відповідальність один на одного. Добре, що хоч сума невелика!!! Заставляє задуматись, чи варто користуватися даною службою!!!
-
Иван Кузнецов ★★★★☆
2 рази користувався службою доставки. Товар йде повільно, зате від багатьох інтернет магазинів через justin доставка безкоштовна. Після отримання посилки дали 1 "комплімент".
-
Vlad Martynyuk ★☆☆☆☆
Вкрай не рекомендую Дану службу доставки. Прийшов за 5 хвилин до закриття, дівчина відмовилася приймати мою посилку з словами: "Я вже заморила за цілий день приходьте завтра, и если щей не оформлені то тім паче НЕ прийму". І це я їхав через все місто спеціально щоб відправити посилку. Вирішувати вам користуватися цією службою доставки чи ні, але обслуговування клієнтів повний 0.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Justin №152?
Justin №152 знаходиться за адресою площа Гагаріна 2, 21003 Вінниця, Вінницька область, Україна
Який номер телефону Justin №152?
Зв'язатися з Justin №152 можна за номером телефону +38 (080) 030-16-61
Як можна дістатися до Justin №152?
Дістатися до Justin №152 можна за посиланням