Все чудово, медсестри ввічливі і зібрали аналіз дуже швидко, звичайно ремонт не свіжий, але все стерильно, перед тим як зібрати кров, все при мені відкрилося та також після збору все стерилізували
Фотогалерея
Відгуки
-
Myroslava Lyko ★★★★★
-
Сергей Мельниченко ★★☆☆☆
Дуже мале приміщення.Одна людина забирає кров і записує відвідувачів.Не працюють телефони.Не приходять результати на почту.Не сподобалось зовсім.А ще нема гардеробу.
-
Ольга Зінченко ★★★★★
Рекомендую. Результати аналізів прийшли швдко , навіть швидше ніж очікували. Адекватні ціни. Мед. персонал ввічливий і професійний у спілкуванні і роботі.
-
Оксана Паламарчук ★★★★★
Здавала аналізи, все швиденько, колектив привітний, всюди чисто. Рекомендую!
-
Галина Галина ★★★★☆
Працює з понеділка по суботу. Неділя вихідний. З ранку черга, але не втомлює. Дівчата працюють швиденько. Результати прийшли на електронну пошту в той же день. Не сподобалось, що ті результати які більше чи менше норми ніяк не виділені, от як у конкурентів Сінєво. А так все , чисто , охайно, стерильно, бахіли, маски і т.д. вітаються . Медичний працівник взяла кров нормально, дякую що запитала , чи не втрачаю я свідомість, як я переношу маніпуляції. Нарікань не має . Бажаю Вам процвітання.
-
Зоря Південна ★★★★☆
Працює з понеділка по суботу. Неділя вихідний. З ранку черга, але не втомлює. Дівчата працюють швиденько. Результати прийшли на електронну пошту в той же день. Не сподобалось, що ті результати які більше чи менше норми ніяк не виділені, от як у конкурентів Сінєво. А так все , чисто , охайно, стерильно, бахіли, маски і т.д. вітаються . Медичний працівник взяла кров нормально, дякую що запитала , чи не втрачаю я свідомість, як я переношу маніпуляції. Нарікань не має . Бажаю Вам процвітання.
-
Александр Сулим ★★★★★
Користуюсь послугами лабораторії не вперше, останнім часом перелік аналізів значно збільшився, а ціни нижчі за конкурентів. Працюють швидко та якісно, в вену потрапляють з першого разу, зайвих дирок не роблять. Результати аналізів, як правило, готові наступної доби, що дуже зручно при дійсності аналізів три доби. Рекомендую.
-
Angela Cole ★★★★★
Не розумію чому так багато поганих відгуків, уже очікувала через це поганий сервіс, але все було чудово! Приємний персонал, все комфортно і чисто. Ціни всі такі як і указано на сайті. Усім була задоволена!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Николаб?
Николаб знаходиться за адресою вулиця Олени Теліги, 39, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону Николаб?
Зв'язатися з Николаб можна за номером телефону +38 (044) 338-06-03
Як можна дістатися до Николаб?
Дістатися до Николаб можна за посиланням