Вкрай обурена візитом до гастроентеролога в ОХМАТДИТі — Скарбовчук Ірина Михайлівна! ⚠️ Ми звернулися з дитиною, у якої лактозна непереносимість з народження, але лікар Скарбовчук Ірина Михайлівна навіть не глянула в медичну картку дитини, не ознайомилась з анамнезом і з ходу заявила, що «у дитини немає лактозної непереносимості». Це як взагалі називається — «лікування на око»?! Спілкування було грубе та принизливе. Лікар дозволила собі назвати дитину «лєньтяйкою», бо в 1 рік і 1 місяць дитина ще не ходить самостійно. Це неприпустимо, неетично й абсолютно непрофесійно! На серйозну проблему — запори протягом 2 місяців — лікар просто переклала провину на мене, сказавши, що я «перегодовую грудьми» і маю «неправильний раціон», не розібравшись і не поставивши жодних уточнюючих запитань. Це неправда! Я йшла до державної лікарні за кваліфікованою допомогою, а отримала хамство, поверхневе ставлення і повну байдужість до дитини. Після такого візиту — шок і повне розчарування. Категорично не рекомендую лікаря Скарбовчук Ірину Михайлівну.
Фотогалерея
Відгуки
-
Виктория Козаченко ★☆☆☆☆
-
Lorik Palmer ★★★★★
Пройшли цикл лікувальної фізкультури та масажу. Пречудовий результат та враження. Високо кваліфіковані лікарі та персонал фахівців. Увага до кожної дитини, чудові кваліфікаційні та комунікативні навички. Доброзичливість та делікатність. Дякуємо. Сподіваємося на подальшу співпрацю. Щиро рекомендуємо батькам та дітям.
-
Виктория Приходько ★☆☆☆☆
Зааисались до офтальмолога , призначила мрт і невролога направлення не дала. Записались на мрт приїхали , а нас не прийняли бо в спині тітановий штифт. В платній клініці зробили без питань. Записались до невролога на 10.00 її не має. А нам добиратись з Фастова де обстріляли вокзал і добиратись важко. Дуже не приємно.в лікарні Охмадит робили операцію на спині то там геть інше відношення. До тебе відносяттсь як до рідної
-
Маргарита Бигас ★★★★★
Коли записувались на реабілітацію дитини, нас запросили на свято до дня захисту дітей. Думала, що буде якась вистава чи концерт. Була приємно вражена, що організували таке круте свято. Аніматори дітей розважали іграми, зі співачкою вони всі дружно співали і танцювали. Потім плавали у басейні. Діти всі були радісні та щасливі. Тренери уважні і старались допомогти кожній присутній дитині. Подарунки - не просто пакунок з цукерками, а набір цікавинок: книжечка, рушничок, футболка, яку можна розмалювати самостійно, равлики з іграшкою, пряник. Все корисне і смачне і залишиться спогад дитині, яка була на святі. Дякуємо спонсорам. Дуже приємний та дружній персонал. Бажаю всім натхнення на роботу та добрі справи. ❤️
-
Roza Roza ★☆☆☆☆
Записалась до дитячого офтальмолога Пруц О.М на 14.00 по електронному направленню через офіційний сайт Охматдиту, де мені мені було чітко прописано, що це безкоштовно. Отримала на вайбер напам'ятовування, що є запис на 14.00 в каб 654. Я сама лікар і знаю внутрішню систему. Але в кабінеті у лікаря мені було сповіщено, що саме цей останній слот є платним. І треба оплатити в касу 360 грн. Питаю, а для чого було потрібно ел.направленя і чому ніде, абсолютно ніде не вказано, що прийом платний? Тобто сайт Охматдиту пропустив моє єл.направлення і щє за це треба оплатити і саме на мій слот. Якби я бачила, що цей час платний, я бы записалась на 13.40, або на 13.20. Як це зрозуміти? Послугу я не отримала, в безкоштовному прийомі (по попередньому запису з офіційного сайту і з введеним електронним направленням) мені було відмовлено. Я півдня витратила на дорогу туди і назад , бо їхала з пригороду. Коротка бесіда - спочатку гроші, потім прийом. Питання на основі чого прийом платний і чому мені відмовили в безкоштовно огляді? Ніяких значків у вигляді "$" або щє якихось значків і клацання платних послуг я не робила. Переписалась до іншого лікаря в такий самий спосіб і зателефонувала до реєстратури і там сказали, що це безкоштовно. І сьогодні, коли я в реєстратурі перед візитом оформлювала картку, мені сказали , що зараз активують направлення, і що це безкоштовно. То чому мені відмовлено? В реєстратурі сказали, що там було вікно на 11.30, так і залишилось пустим. Могли б мене туди проставити. Але ні, мені просто скасували прийом і я уїхала додому без наданої консультації..
-
Max Factor ★★★★★
Залишилися гарні враження. Були в офтальмолога за попереднім записом по направленню. Отримали чітко поставлений діагноз і повне обстеження зору дитини. Нормальне ставлення до дитини. Просто є з чим порівнювати. Дуже вдячна за роботу лікарям!!! Рекомендую!
-
Роман Кондратенко ★★★★★
Лікарня, як лікарня, все добре, нічого поганого не побачив, прийом був за попередніми записом (до офтальмолога) та з направленням педіатра, прийняли навіть раніше зазначеного часу. Єдиний мінус це те що немає паркови.
-
Микола Поволяшко ★★★★★
Взагалі в Україні мало таких лікарень. Хотілося би щоб було трохи більше
-
Алёна ★★★★★
Єдине місце з +- нормальними профессіоналами, куди можна приїхати в люьий час доби і не відмовлять в допомозі. Звістно не вистачає фінасування! Треба все давно відремонтувати...
-
Андрей ★☆☆☆☆
Терапевти взагалі навчались?Діагноз не вміють поставити!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Охматдит?
Охматдит знаходиться за адресою вулиця Стрітенська, 7-9, Київ, Україна, 01025
Який номер телефону Охматдит?
Зв'язатися з Охматдит можна за номером телефону +38 (044) 272-39-38
Як можна дістатися до Охматдит?
Дістатися до Охматдит можна за посиланням