Відгуки

  1. Sergei Vankov ★★★★★

    Не вистачає слів вдячності для цих людей та їхнього центру)у мене була доволі непроста ситуація,плани декілька разів змінювались, але вони спокійно та терпляче реагували на всі зміни та щойно я визначився остаточно,то одразу взялися до роботи!професіоналізм та звичайна людяність на найвищому рівні!повністю описувати свою ситуацію не вважаю доречним,але мій батько загинув і випадок був прям дуже непростий,ще й враховуючи що я сам військовий та часу у мене було обмаль. Величезна подяка всім працівникам за допомогу,виконану роботу та постійний зворотній зв'язок!все зробили так як казали з самого початку,все в термін і з дуже непростих зразків змогли взяти необхідні ДНК) Не можу словами передати наскільки вони мені спростили судовий процес та,незважаючи на важкі та смутні часи,змогли виконати роботу і показати результат!) Ще раз всім дякую і людям,котрі стикаються з такими викликами та потребами однозначно рекомендував цей центр! Я обдзвонив 9!!! різних центрів та лабораторій і у жодній мені не могли допомогти !

  2. Miranda Repko ★★★★★

    абсолютно задоволена результатами роботи лабораторії. двічі робили тест ДНК, перший - для загиблого військового, з волосся з цибулею, та другий порівняльний тест ДНК двох братів. я з Харкова, а контакт лабораторії знайшла просто в гугл і додала номер в Viber і з першого повідомлення отримала розширені відповіді, чітку інформацію та консультацію, і допомогу від початку до моменту отримання результату. тому що зразок матеріалу (волосся) я відправляла поштою, мені навіть пояснили, як взяти цей зразок. вдруге - це вже була особиста зустріч в лабораторії, але і в цей раз попередньо онлайн мені також відповіли на всі запитання і знову ж таки пояснили про забір матеріалу, тому що цього разу це була слина. в лабораторії все відбулось швидко, професійно, ввічливо. обидва рази результати прийшли на електронну адресу. повторюсь - я максимально задоволена роботою лабораторії! при необхідності буду звертатись ще!

  3. Наташа Сідлецька ★★★★★

    Зверталася в клініку Мама Папа вперше. Оператор дала відповіді на всі питання, підказала. Потім в клініці був дуже приємний персонал, дуже гарна сама клініка, надсучасне обладнання, швидко і професійно оформили замовлення, взяли аналізи. Як і зазначалося на сайті аналізи прийшли в той день, який зазначався. Прислали на емейл. Рекомендую цю лабораторію і клініку. У них все на високому рівні.

  1. Владислава ★★★★★

    Гарна лабораторія! У Дніпрі єдиний заклад, у якому можна виконати аналіз НLA-типування сумісності пари. Хоч саме дослідження виконують у Києві, а в Дніпрі лиш забір матералу, результат отримали своєчасно.

  2. Олександр Роєнко ★★★★★

    В мене дуже складна історія і ця лабораторія Мама Папа єдина, що мені допомогла. Справа в тому, що багато років тому мати мені сказала, що в мого померлого батька була ще дитина від іншої жінки, але зв’язок було втрачено. Через багато років пошуку я таки знайшов жінку, що за всіма даними могла бути моєю сестрою, але ніхто не міг підтвердити чи спростувати достовірно нашу родинність. Звертался в іноземну лабораторію в Німеччені, але результат 60% відстоків мене не задовільнив. Який же я радий, що в нас на рідній землі є лабораторія Мама Папа, що надала мені достовірний результат. 99% відстоків! Я знайшов свою сестру завдяки ВАМ!! Я дуже, дуже вдячний! Велику справу робите!!! Щастя вам і розвитку!!!

  3. Yura L ★★☆☆☆

    Робили дитині аналізи - панель порушень метаболізму. Отримані результати (SLO Syndrome) були дуже дивними, тому робили повторний аналіз в іншій лабораторії. Результати були зовсім іншими, тобто або матеріал переплутали під час транспортування (швидше за все), або лабораторія в Росії зробила аналіз неякісно (дуже малоймовірно). Також raw data не надають безкоштовно, за них запросили ще 1500 грн.

  1. Елена Демешко ★★★★★

    Добрий день, хочу виказати свою вдячність центру за вічлеве відношення, точну та швидку роботу. Дуже приємно було скористатися вашою послугою. Дуже вдячні, що допомогли вирішити надто делікатне питання в родині. Всім рекомендую

  2. Сережа Чайков ★★★★★

    Дякую за професіоналізм, комфортні умови та швидкість проведення тестів.

  3. Олекса Шатнюк ★☆☆☆☆

    Записав малюка на тест "Нейродегенеративні спадкові захворювання". При вході нам надали заповнити анкету російською мовою. На моє зауваження, чому не українською? Дівчина відповіла: "Проста у нас лабараторія находітся в Расії". І це при тому, що адміністрація запевняє, що дослідження проводять на місці. Шановні клієнти, будьте уважні! Бо, окрім того, що ця кантора бреше ще на вході, ви ризикуєте не просто отримати фальшиві результати, а ще й напряму будете фінансувати країну, яка вже 6-й рік вбиває наших співвітчизників!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса МАМА ПАПА?

МАМА ПАПА знаходиться за адресою вулиця Тарасівська, 2/21, Київ, Україна, 01033

Який номер телефону МАМА ПАПА?

Зв'язатися з МАМА ПАПА можна за номером телефону +38 (044) 578-05-00

Як можна дістатися до МАМА ПАПА?

Дістатися до МАМА ПАПА можна за посиланням

Advertisements