Відгуки

  1. Юлія Луценко ★★★★★

    Хочу залишити позитивний відгук на лікаря Животок Олег Юрійович. Записалися на експертне УЗД на 38 тижні вагітності, так як пологовий попросив зробити УЗД ближче до 39-40 тижні, щоб бачити актуальну картину по малюку. Лікар реально на своєму місці і професіонал своєї справи, мало того, що він точно визначив вагу малюка, 3 кг на 38 тижні, так ще й лікар підмітив, що малюк скоріш за все народиться на 39 тижні, так і сталося, наша доня народилась рівно на 39 тижні з вагою 3160г, ми реально були вражені, також лікар залишив дуже приємне і гарне враження, щиро рекомендую)).

  2. Dima Kapinus ★☆☆☆☆

    Призначили консультацію терапевта перед протоколом, думали із жінкою, що краще зробити усе в одному місці, але дуже пожалкували, що записалися. Терапевт просто неадекватна особа, даже не людина або лікар. Глянули кардіограму сказала, що все не те повинно переробити, ну добре а потім видали таку же саму і на цей раз все їй сподобався. Тупо розводячи на гроші. Ще даже не дивилась документи та аналізи. Посперечалися та пішли із тиском 180/120 хоча перед прийомом було 120/80. Біжить звідти

  3. Альона Сироветник ★★★★★

    Хочу залишити відгук про доктора педіатра Тетяна Миколаївна. Кожен наш прихід до лікаря на прийом проходив добре. Тетяна Миколаївна чудовий лікар,має підхід до дитини , вміє залучити / відволікти дитину . На кожне наше питання дає адекватну відповідь, якщо ми не розуміємо, роз'яснює до дрібниць. Я впевнена, що Тетяна Миколаївна професіонал, лікар з величезним стажем роботи, доктор який знає як допомогти дитині. Ми дуже раді, що у нас є такий лікар, ми довіряємо їй нашу дитину

  1. Nathali Zhu ★☆☆☆☆

    Ведення вагітності та пологів, яке по документам веде один лікар, а на справді пологи приймає випускник чи студент інтернатури. При цьому два лікарі ставлять некоректний діагноз під час ведення вагітності. Ми сплатили повністю пакети ведення вагітності та пологів і ще бонусом прийшлось в інших клініках додіклвувати себе і дитину. Категорично не раджу.

  2. MammaCity Club ★★★★★

    Сервис на высшем уровне! Комфортно. Врач дала не то, что полную информацию о вакцине, а ещё и рассказала о общих рекомендациях для здоровья мужу, и даже перезвонили, спросили как самочувствие на следующий день. Ребёнку было тут чем заняться. Молодцы

  3. Oleg Kostenko ★☆☆☆☆

    Здали тест на ковід дитині, роблять більше двох діб, поки немає аналізів страхова відмовляється продовжувати лікування, а дитині стає гірше ... жахливо

  1. Andrey Pavlov ★★★★★

    Прекрасна педіатрія. Доктор Петреман найкраща)

  2. Петров TV ★★★★★

    Відмінна Клініка для Дітей! Обслуговуємося тут з самого народження нашої дитини. Всі щеплення строго в цій клініці, тут завжди все чітко! Перед усіма щепленнями роблять загальний аналіз крові і сечі, обов'язковий огляд дитини Педіатром перед щепленням для того щоб бути впевненими що перед щепленням дитина цілком здорова і не буде ніяких ускладнень! Після щеплення годину під наглядом лікаря.

  3. Ya Fornik ★★★★★

    Сподобалося педіатричне відділення, робили щеплення дитині. Лікарі ввічливі, надають послуги належної якості. Приміщення чисте та світле, є гардероб, туалет, чай-кава для відвідувачів, дитячий куточок, кімната для матері та дитини. Рекомендую.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Ісіда?

Ісіда знаходиться за адресою вулиця Раїси Окіпної, 8Б, 8B, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Ісіда?

Зв'язатися з Ісіда можна за номером телефону +38 (080) 060-80-80

Як можна дістатися до Ісіда?

Дістатися до Ісіда можна за посиланням

Advertisements