Адміністратор не надто приємна у спілкуванні Читаючи відгуки, бачу неодноразові скарги інших відвідувачів з цього приводу. медсестра золото і фахівець своєї справи. Клієнтоорієнтованість персоналу важлива річ і якщо ваша адміністратор від цього далека, то це сумно, ви програєте конкуренцію на ринку, принаймні я точно більше до вас не навідаюся
Фотогалерея
Відгуки
-
Olha Karpenko ★★☆☆☆
-
Наталія Некрасова ★★★★★
Велика подяка робітниці відділення на Шептицького 5,дуже уважно ввічливо обслужила відповіла на на всі питання,розповіла як готуватись до аналізу,все з посмішкою. Просто супер!!!!!
-
Сергій Сергій ★★☆☆☆
Замовлення 6995246. Був в цьому закладі два роки назад і зараз. Тоді і зараз адміністратор задавала одне і те ж питання "Ви самі собі назначили,чи лікар направив?" В мене питання до власника. Моя відповідь якось буде впливати на якість аналізу?Навіщо задавати такі питання?Може, щоб полегшити собі роботу?
-
Olha Kyrylova ★★★★★
Дуже рада, що поряд з домом є така лабораторія - Дніпролаб на Шептицького,5! І навіть думки немає йди кудись ще. Щиро вдячна персоналу (і на рецепції, і в маніпуляційній) за професіоналізм і людяність! Сьогодні вкотре в цьому переконалась, здаючи кров, - медсестра зробила всі маніпуляції швидко, безболісно і з душею). Дякую! Окремо хочу подякувати Наталії (вибачте, не знаю як по-батькові), і за її роботу як адміністратора, і за легку руку, і за готовність допомогти навіть у нестандартних ситуаціях, як то здавання крові дитиною! Дякую!!!
-
Kate Sergiyenko ★★★★★
Дякуємо медпрацівникам Дніпролаб! Дитині дуже легко взяли кров із вени , дитина навіть не заплакала, більше плакав від страху, бо мав гіркий страшний досвід у Синево ( ( це був жах!!!!! У Синево дитину так намучили і голку у вені крутили, всі руки продирявили, потім всі руки сині були, це було у Синево на Лівобережній!!!) ) Дніпролаб Ви Молодці! Просто Майстри! Ми рекомендуємо вас усім!
-
Iurii Radchenko ★★★★★
Сподобалось все супер!
-
Алексей М ★★★★★
Гарний сервіс,професіонали високого класу
-
Ivan Kulinich ★★★★★
Гарна лабораторія, професійні працівники . Рекомендую!
-
Анастасия Теплюк ★☆☆☆☆
Є зауваження медсестрі Антоніні. Дуже мінлива, не уважна, не акуратна, залишаються синці після забору крові.
-
Anna ★★★★★
Приємна ввічлива адміністраторка. Зручно, що можна записатися для здачі аналізів на конкретний час. Результати прийшли швидко.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Дніпролаб?
Дніпролаб знаходиться за адресою вулиця Митрополита Андрея Шептицького, 5, Київ, Україна, 02002
Який номер телефону Дніпролаб?
Зв'язатися з Дніпролаб можна за номером телефону +38 (044) 290-99-29
Як можна дістатися до Дніпролаб?
Дістатися до Дніпролаб можна за посиланням