Відгуки

  1. Оксана Матвієнко ★☆☆☆☆

    Я абсолютно не задоволена. Сьогодні приїхали з дитиною здати аналізи , бо лікар направила саме сюди. Я заплатила майже 4 тис ! А рівень - як наче застрягли в 2000 х . Кров набирали звичайним шприцем і не з першого разу. Спочатку дитину помучали.. Немає нормальних сучасних інструментів для забору крові!

  2. Ruslan Skubenko ★★★☆☆

    За телефоном ціна на експрес-тест ковід була заявлена ​​400 грн. Після приходу на локацію просили доплатити ще 45 грн "за систему". Що це означає виразно пояснити не змогли. Коли пообіцяв, що залишу скаргу за таку невідповідність ціни - зробили ціну 399 грн. Все дуже повільно, довго та "по-радянському". 3 зірки за те, що ціну таки поміняли на обіцяну і тест таки отримав, але не рекомендую це місце

  3. Макс Соломка ★★☆☆☆

    Забір аналізу триває мало не півгодини. Одна людина вводить дані в комп'ютер і він же бере кров. Все це дуууже повільно. Результати на почту не відправляють. Треба самостійно заходити на сайт, вводити коди, завантажувати ... Добре хоч не потрібно приходити за ними до відділення! Ну і про самих результатах. Перевіряв наявність антитіл до певного вірусу. Відкриваю файл, бачу результат - "Виявлено". І ?! А де кількість? Де референтні значення ?! Що дає такий аналіз лікаря ?! Перший раз з таким стикаюся. І в Синево, і в інших лабораторіях завжди вказують конкретну цифру. Хлопці, це ні про що. Перший і останній раз сюди звертаюся.

  1. Роман Саурмилих ★☆☆☆☆

    На даний момент одна з найгірших лабораторій !! У п'ятницю здали аналізи, при цьому уточнили коли вони будуть готові сказали на наступний день з 8 до 17. Сьогодні вже понеділок аналізів немає !! Телефони встановлені та на квитанції і на сайті не відповідають, навіть якщо і є якісь питання - телефонуйте в нікуди !!

  2. Коs Коs ★☆☆☆☆

    Якесь безглудя, здати пробібірку з кров'ю, треба чекати годину!!!! На вулиці мороз, людей очикує повно! Організація процесу геть ніяка!

  3. Александра Левицкая ★★★★★

    Хочеться висловити подяку мед.сістре лабораторії по Вул.Вишгородська 54-а, Лідії. Дуже уважна, приємна дівчина, видно що профі своєї справи. Вмовила дитини за пару хвилин, взяла аналіз крові, так що дитина і не зрозумів що сталося))) Більше б таких медсестер. Лідія, спасибі Вам величезне. Тепер тільки до Вас)))

  1. Angelina Chaiuk ★★★★★

    З мінусів - невелика кількість кабінетів по місту, а особливо відсутність іх на Позняках та Осокорках: треба їхати через все місто. З плюсів - всі дослідження виконуються максимально швидко без додаткових доплат, ціни лояльні, широкий асортимент аналізів. Результат можна побачити ввечері на сайті. Можлива оплата через термінал.

  2. Пока Привет ★☆☆☆☆

    Лабораторія дуже безвідповідально і байдуже ставитися до своїх клієнта! 1. Чи не дотримуються обіцяних термінів виконання аналізу! Що дуже важливо під час запису до лікаря! У лабораторії пообіцяли результати аналізу надвечір того ж дня, коли складали аналіз. У нас наступного дня був запис до лікаря на консультацію. За фактом наступного дня один із аналізів забули зробити. По телефону оператор сказала, що цей аналіз дороблять, але ще через день. Мені довелося вмовляти оператора, щоб вона вплинула на те, щоб аналіз був виконаний у обіцяний термін. У результаті мені передзвонили і сказали, що зроблять аналіз через годину. 2. Чи не інформують клієнтів про зміну графіка роботи лабораторії! Ми прийшли на 8-00 здати аналізи, за часом саме встигали на 9-00 на роботу. На сайті та в буклеті було написано, що вони працюють з 8-00. У результаті, коли ми прийшли на двері була вивіска, що влітку вони працюють з 9-00. Супер! Ми про це дізналися вже біля дверей лабораторії! Чому не можна було хоча б на сайті вказати про цю зміну. Нам довелося годину сидіти під дверима. І через те, що модератору сайту наплювати на свою роботу, ми повинні були запізнитися на свою. Вважаю таке недбале ставлення до клієнтів неприпустимим для лабораторії, якій люди довіряють аналіз свого здоров'я. Більше сюди не ногою! Є багато інших лабораторій, які якісно і своєчасно виконують свої обов'язки. Сподіваюся, мій відгук допоможе комусь уникнути зустрічі з цією лабораторією та проблем з якими зіткнулися ми.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса УЛДЦ?

УЛДЦ знаходиться за адресою вулиця Микільсько-Слобідська, 6д, Київ, Україна, 04205

Який номер телефону УЛДЦ?

Зв'язатися з УЛДЦ можна за номером телефону +38 (044) 492-34-83

Як можна дістатися до УЛДЦ?

Дістатися до УЛДЦ можна за посиланням

Advertisements