Відгуки

  1. Александр Павлов ★★★★★

    Дуже милі і приємні дівчата ! Все чисто , стерильно , світло і гарно . Дякую

  2. Ганна Романовська ★★★★★

    Дуже приємні та щирі дівчата. Легко та з першого разу взяли кров на аналіз, хоча зазвичай з моїми венами не одразу у всіх виходить. Щиро дякую за прийом.

  3. Анастасія Никитченко ★★★★★

    Дівчата дуже доброзичливі, приємно приходити й здавати кров :)

  1. Наталі Долгунова ★★★★★

    Дуже вдячна за увагу і просто вражена професійної підготовкою дівчини, яка займається забором крові. В мене дуже погані вени і я думала, що мене як завжди будуть колоти багато разів ,поки не вийде взяти у мене кров. Яке ж було моє здивування, коли ця чарівниця все зробила з першого разу!❤️❤️❤️❤️ Вельми дякую за турботу!!!!

  2. nadiia Panchenko ★★★★☆

    Зайдя в "ДІЛА", очереди я не увидела. На ресепшене я встретила приветливую, милую и толковую девушку. Она быстро и чётко оформила мой заказ. Далее очень умело и профессионально, медсестра взяла кровь, невзирая на мои глубоко расположенные вены. Спасибо мед.сестрам за чуткое внимание, хорошее отношение и доброе сердце. Предпочтение отдам лаборатории "ДІЛА".

  3. Александра Штакун ★★☆☆☆

    20.08 Привезла маму на здачу аналізів, попередньо (18.08) заходила особисто та дізнавалась про підготовку та вартість назначених лікарем аналізів, сказала, що хочу записати маму на 20.08. У мене уточнили чи це аналізи перед госпіталізацією та операцією. У результаті коли я все заповнила та оплатила, мені сказали що аналіз на ВІЛ може отримати лише пацієнт особисто. Таким чином, через вихідні та святкові дні аналіз можна забрати лише 25.08. Виходить, що майже тиждень буде втрачено і госпіталізувати маму зможуть лише 26-27.08.Варто повідомляти клієнтів про особливості здачі аналізів і отримання результатів до того, як розпочалась процедура забору крові, адже не стикаючись з цим раніше отримуєш таку несподіванку. Забір крові пройшов добре.

  1. Maksym ★★★☆☆

    Не асі аналізи можна зробити, за деякими мав їхати на печерськ(

  2. Леонид Волков ★★☆☆☆

    Захмарні ціни!

  3. Наталі П ★★★★★

    Приємний персонал. Доступні ціни. Дякую

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Діла?

Діла знаходиться за адресою вул. Архітектора Вербицького, 5, Київ, Україна, 02091

Який номер телефону Діла?

Зв'язатися з Діла можна за номером телефону +38 (080) 021-78-87

Як можна дістатися до Діла?

Дістатися до Діла можна за посиланням

Advertisements