Відгуки

  1. Yan ★★★★★

    Здавали аналіз крові 2-річної дитини. Лікарі, які брали кров, - великі молодчинки - знайшли вену та з першого разу попали, чого не змогли зробити лікарі в різних лікарнях. Ще й грамоту вручили дитині, що було дуже приємно для всіх. Мінімум стресу та максимум результату.

  2. Anastasiia Sheremet ★★★★★

    Здавали аналізи 3-місячній донечці. Дуже хвилювалась за процедуру забору. Безмежно вдячна мед. сестричці! Не зважаючи на складнісь, вона впоралась із завданням! Достатньо швидко. На ручці маленький слід від ін'єкції, гематоми немає. Щиро вдячні за вашу якісну роботу!

  3. Елена Патис ★☆☆☆☆

    Відбій тривоги був 15 хв тому, всі люди стоять на вулиці в дощ і нам сповістили що чекати ще хвилин 20 бо немає нікого на відділенні окрім однієї медсестри. Дуже неорганізовано!!! Люди поспішають на роботу і не встигають здати аналізи через неквапливий персонал!

  1. Viktoriia Rudenko ★★★★★

    Здавала аналізи в лабораторії “ДІЛА” — дуже приємно вражена сервісом! Все чітко організовано: від запису онлайн до отримання результатів. Персонал ввічливий, медсестри працюють акуратно, майже не відчулося, як брали кров. Результати отримала вже через кілька годин у зручному електронному вигляді. Окрема подяка за чистоту в приміщенні та спокійну атмосферу — це дійсно важливо, коли приходиш хвилюючись. Рекомендую всім, хто цінує якість, точність та професійний підхід.

  2. Светлана Костецкая ★★★★★

    Мені необхідно робити аналізи на гормони. Я вже давно їх роблю в Ділі. Коли з'явилось відділення на проспекті Правди, я стала робити їх тут. Останнього разу мені дуже сподобалось. Я маю погані вени. Сестричка, яка брала в мене кров,зробила це просто чудово. Бистро,чітко,сліду не залишилось. Спасибі велике.

  3. Василий Пивоваров ★☆☆☆☆

    Здавали аналіз крові дитині 1,4 роки. Сказати, що розчаровані - нічого не сказати. Дитинка ну дуже хвилюється, істерика. Тобто для дитини і батьків це процедура нервово ну вкрай неприємна. І через півдня нам телефонують і кажуть що зробити аналіз неможливо, треба перездати. Ви серйозно?

  1. Катерина Федышин ★★★★★

    Працюють професіонали! Високий рівень обслуговування! СУПЕР!!!

  2. Saint Moon ★★★★★

    Чисто, акуратно. Швидко заповнили всі документи та здали аналізи

  3. Vika Rts ★☆☆☆☆

    Я сповнена ненависті в даний момент!!! Сьогодні возили дитину якій всього два місяці на загальний аналіз крові, ввечері отримали лист по те що аналіз не можуть виконати через згусток, й пропонують вирішити це або повторною здачею, або поверненням коштів за якими потрібно їхати! В лабораторії нас зустріли неприязні працівники, в яких свої вигадані правила про те що біоматеріали беруться лише до 12:00, хотілося б зрозуміти, де на сайті це зазначено??? І чому забір крові проводився на руках в тата, а не на столику як в інших нормальних лабораторіях??? Під час забору крові ще й кров'ю одяг дитині замазали!!! Діла з вашого боку було б розумно направити до нас додому медсестру за власний рахунок! Дитина на грудному вигодовуванні, до кожної з ваших лабораторій нам потрібно їхати на таксі, якщо ви набираєте персонал хамський який ще й не вміє працювати, несіть за це відповідальність!!! № 579013527

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Діла?

Діла знаходиться за адресою просп. Європейського Союзу, 45А, Київ, Україна, 04208

Який номер телефону Діла?

Зв'язатися з Діла можна за номером телефону +38 (080) 021-78-87

Як можна дістатися до Діла?

Дістатися до Діла можна за посиланням

Advertisements