Записувався на Узі, два рази переносили « бо лікар зайнятий» клас! Нащо тоді послугу пропонувати?? Не рекомендую
Фотогалерея
Відгуки
-
Сергій Цирік ★☆☆☆☆
-
Svetkir ★★★★★
Здавала кров на загальний аналіз, мала півгодини часу, трохи була черга та не було електроенергії, працювали від генератора. Маю зауваження щодо оплати на сайті - не зрозуміло де шукати інформацію про сплату. Я оплачувала безпосередньо перед здачею аналізу, тож дівчата на ресепшен мені пояснили, що на електронній адресі. Обслуговування чудове, дуже терпляча дівчина, все пояснювала пенсіонеркам. Дуже швидко всіх відпустили. Швидко все зробили. Аналіз отримала в той же день о 16-54. Цікаво було також почитати, що компанії вже 20 років. Рекомендую. Все сподобалось.
-
Zhenia Martinov ★★★★★
Дуже вдячні за те, що знайшли підхід до дитини щоб взяти з вени кров. А це для нас дуже важливо. Одна лабораторія яка робить складний аналіз з розведенням IgE
-
Vika P-D ★★★★★
МЦ Якість життя, Дніпролаб на Вишгородській, користуюсь Вашими послугами 10 років, дякую за якісне обслуговування, великий асортимент медичних послуг, за ввічливий персонал. Рекомендую всім, хто відповідально ставиться до свого здоров'я. Разом до здорової Нації з Дніпролаб.
-
Тетяна Пашко ★☆☆☆☆
Перший раз прийшла, сподіваюсь в останнє! На вулиці черга, просувається зі швидкістю однієї людини на десять хвилин. Якщо хтось хотів перед роботою здати аналізи, навіть не сподівайтесь встигнути!
-
Otto Videnmaer ★☆☆☆☆
Реєстрація через интернет нічого не варта,вам перетелефонують і розкажуть що найблищий час на наступному тижні.Лікарі додалися до покидьків у погонах,окрім грошей ніх..ра не треба.Відповідальності НУЛЬ
-
Оленка Стехун ★★★★☆
Потрібно досить довго чекати здачі аналізів на вулиці в великій черзі без зручностей! Поставте хоча б лавки простенькі, дуже важко стояти хворим людям! І результати аналізів, які не в нормі, попрошу краще виділяти, щоб зразу було видно проблему лікареві!
-
I3rutt ★★★☆☆
Прийшли зранку, в 7:45, здавати кров. На вулиці жива черга, деякі люди прийшли за результатами, деякі просто спитати, деякі по запису. Інформації від самого Дніпролабу взагалі немає, тому всі напружені і виникають конфлікти. Хіба так складно написати оголошення, що, наприклад, зранку йде тільки здача аналізів, а після обіду видача результатів і можна ще повісити контактний номер телефону, щоб можна було дізнатись інформацію для тих хто прийшов "только спросить". Щодо самої процедури здачі крові, то тут все добре. Але оці маленькі, на перший погляд, деталі дуже портять враження.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Дніпролаб?
Дніпролаб знаходиться за адресою вулиця Вишгородська, 21, Київ, Україна, 04074
Який номер телефону Дніпролаб?
Зв'язатися з Дніпролаб можна за номером телефону +38 (044) 290-99-29
Як можна дістатися до Дніпролаб?
Дістатися до Дніпролаб можна за посиланням