Відгуки

  1. Петро ★★☆☆☆

    Постійно замовляли тут суші і всім були задоволені та навіть радили знайомим, проте останнім часом надто довге очікування, а сьогодні взагалі здивували: тунець був зіпсований(

  2. nigga_k nigganigga123 ★☆☆☆☆

    Вкрай розчаровані вашим сервісом. Як ми зрозуміли, наше передзамовлення на суші взагалі було забуде вами. Вказаний час доставки - 21.40 (15.11.2025) ваш менеджер проігнорувала, зазначивши, що у вас записано доставку на 21.30. Ми змінили адресу доставки та менеджер зазначив, що курʼєр буде о 21.40 відповідно. Ми очікували 20 хвилин на вулиці, ви навіть не вирішили нам повідомити - ні ваш менеджер, ні курʼєр про затримку. Якби ми 10 разів не зателефонували , так би не зрозуміло скільки чекали й далі. О 22.03 курʼєр відзвонився , коли вже підʼїхав, і взяв повну вартість включно за суші і за доставку Хочаб мінімально було якесь попередження, це - знущання. Вкрай розчаровані, адже ви були єдиним місцем нашої постійної доставки.

  3. Инна Viselli ★★☆☆☆

    Постійно замовляли суші і завжди все було чудово:смак-ціна просто топ. Сьогоднішнє замовлення відразу насторожило - суші були дуууже маленькі , і перевіривши вагу на домашніх вагах вона відрізнялась на 100 грам(додатково не враховуємо ще вагу пакування(це теж ще грам 25-30 точно) Родзинкою на торті стала ще менша кількість паличок-дякую, їли вилкою. Не можу нікому більше рекомендувати - більше не будемо замовляти!!!!

  1. Sashka Shkvara ★★☆☆☆

    Замовили роли в 19:50, очікування дві години (пізніше сказали 2.5 години). Через дві години на наш дзвінок оператору, не могла спочатку знайти наше замовлення, виявилось, що кур'єр ще навіть не виїхав, і тільки скоро буде забирати, тобто, ці дві години очікування, кур'єр ще навіть не забрав роли і тільки нещодавно їх зробили, я все розумію, що є не тільки наше замовлення, є й інші, але якщо ти розраховуєш на доставку, яка приїде протягом цих 2 годин, ти отримаєш пізніше, ніж розраховував.

  2. Oksana Povkhanych ★☆☆☆☆

    Жахливий сервіс, не рекомендую! Замовляли суші до дня народження, прочекали їх більше двох годин. Про такі затримки ніхто не попереджав, якби знали, то замовили б в іншому місці. Коли приїжджав кур'єр то ще раз попросив оплату, хоча замовлення було оплачене картою.

  3. Dana Minks ★★★★★

    Швидка доставка. Дуже смачні та свіжі суші.

  1. Валерий Серебряков ★★★★★

    Все сподобалось. Швидко доставили. Поки що кращі роли.

  2. Anastasiia Kyrlyk ★★★★★

    Дякую за смачне суші! Водій красавчик)

  3. Коля Кирлик ★★★★★

    Дуже смачні і дешеві суші, оператори привітливі а водії доставки ввічливі

  1. Levinta ★★☆☆☆

    При замовленні попросила роли з рибою поставити окремо від ролів без риби. Вони цього не зробили. На сирному ролі мала бути ікра. Її не було. На смак, нічого особливого

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Sushi Zoom?

Sushi Zoom знаходиться за адресою вулиця Грушевського 51, 88000 Ужгород, Закарпатська область, Україна

Який номер телефону Sushi Zoom?

Зв'язатися з Sushi Zoom можна за номером телефону +38 (096) 517-51-51

Як можна дістатися до Sushi Zoom?

Дістатися до Sushi Zoom можна за посиланням

Advertisements