Добрий день. Уже не один рік, лікуємо зубки в даній клініці. Обладнання сучасне, індивідуальний підхід. Окремо, хочеться відзначити, нашого лікуючого лікаря-стоматолога, Голощука Євгена Валентиновича. Він реально крутий лікар, швидко все робить, якісно, дає рекомендації по догляду за зубами. Не дивлячись на те, що не зовсім склались у нашої дитини відносини до лікування зубів (засмучений вигляд на початку, і жахливий плач під час самого процесу). Лікар ні разу не сказав: "ні я так робити не буду, заспокоюйте або нічого не вийде. Він брав і робив, не дивлячись, ні на що - бо треба , і ми за це йому неймовірно вдячні. Тому наша сім'я рекомендує дану клініку, а саме даного лікаря (Голощука Є.В.). Дякуємо
Відгуки
-
Яна ★★★★☆
-
Анна Смирнова ★★★★★
Були у вас у Онишко Ілони Юріївни! Дитина просто одразу довірилась цій прекрасній Феї з доброю посмішкою і її привітністю! Неначебто прийшли до давніх друзів ! Ще ніколи в нас так позитивно не проходив візит до стоматолога! Тут дійсно працюють справжні професіонали і просто дуже приємні люди! До вас хочеться повертатися! Тепер і завжди-тільки до вас ! Пролікували 2 зуба ,зробили чистку і все за один візит під мультик Щенячий патруль !Щиро дякуємо,що ви в нас є!
-
Margo0804 ★☆☆☆☆
Якщо ваша дитина дається лікувати без проблем то може і нормально все буде, а в нашому випадку навіть не старалися знайти підхід до дитини 7 років. 15 хвилин і до побачення, це при тому що вже була поставлена анестезія… В результаті полікували зуб хтозна-як і ще не відомо які будуть наслідки цього недолікування. Ходили в цю клініку на гігієну дуже довго, тепер вже оберемо іншу і рекомендувати знайомим не буду.
-
Ася Задоя ★☆☆☆☆
В мене було два імплантати без коронок.На компі це теж побачили.Коли видаляли мені зуби мудрості і один імплант.Питаю де другий імплан,який теж треба видалити.Лікар мені каже -а у вас його не було (!) На що я відповіла-ну ви ж його бачили ,коли було обстеження. Тим паче,що я незнаю що у мене було два імланти? Як потім зʼясувалось-імплант впав у надріз і ліг у ясна і проріс у зубі.Скоро піду це видалити,вишлю вам фото.Короче не те що рукожопи ,а під суд треба.Це Теремки. З приводу реставрації-все супер,робила передні зуби,якісно.Це на Позняках.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Baby dent?
Baby dent знаходиться за адресою вулиця Княжий Затон, 11, Київ, Україна, 02095
Який номер телефону Baby dent?
Зв'язатися з Baby dent можна за номером телефону +38 (063) 024-82-12
Як можна дістатися до Baby dent?
Дістатися до Baby dent можна за посиланням