Прімо Піца був моїм улюбленим закладом до вчора... Їхали з Ужгорода саме в Прімо Піцу, бо дуже смачно, але після вчорашнього випадку не зайду туди ніколи більше!!! Зробили замовлення у оператора, все нормально, а через хвилину мені перетелефонували і "попросили" відмовитись від замовлення!!! Коли я відмовилася зв'язок обірвався, після цього я зателефонувала ще раз оператору і сказала що заберу замовлення з собою тому що заклад зачиняється.... Коли приїхали через 10 хвилин мені сказали що наше замовлення не зроблено бо я кинула слухавку!!! Чи не відповіла чи щось типу цього .... Ще по хамськи махаючи телефоном переді мною... В результаті ми з чоловіком і троє дітей залишилися без піци, хоча по дорозі було купа піцерій які ми проїхали.... Завдяки персоналу в смт.Буштино ваша піцерія просто втратила постійних клієнтів... Принципово в жоден ваш заклад більше ніколи не зайду!!! І шкода що страждає потім власник, а цим прости Господи "працівницям" нічого не буде з цього.... Шкода... Я би оштрафувала.... P.S. Послала їх і поїхала далі, а піцу ми їли ще смачнішу в Нересниця в Панорамі!!! Оце заклад і сервіс!!! Вам би повчитися....
Фотогалерея
Відгуки
-
Тамара Сабадиш ★☆☆☆☆
-
Oksana Kostiak ★★☆☆☆
Якщо ви замовляєте піцу додому то майте на увазі що якщо ви живете не на центральній вулиці то вам скажуть прийти бо вони не возять по вуличках. Я замовила піцу додому бо була хвора і мені прийшлось за нею іти а доставка 100 гривень хочь і не багато але не приємно. По телефону називаючи свою адресу мене про це не попередили.
-
Veronika Soima ★☆☆☆☆
Колись там було дуже смачно, і дуже швидко готували, а зараз кухня не дуже, паста дуже солона, суші маленькі, криво нарізані, риби мало, соєвий розбавлений, + чекали суші годину, на наше запитання коли будуть готові суші, нам відповіли ще 15 хвилин, і коли ми попросили повернути гроші тому що ми вже не маємо часу стільки чекати, нам сказали що повернення грошей не можливе, офіціанти навіть не вибачилися за довге очікування, та ще й нагрубили
-
Руслан Ковач ★☆☆☆☆
Обслуговування жахливе.Невчасно подані піци,картошку фрі,взагалі подали аж в кінці Замовлення чекали 1:10.Працівники грубіянять.Нерекомендую.
-
József Száva ★☆☆☆☆
Жахливе обслуговування. Більше години чекали на замовлення.
-
Богдан Гаврилюк ★☆☆☆☆
Жахливий сервіс. Дуже довго потрібно чекати, доки принесуть їжу. Офіціанти, як сонні мухи. Прибиральниця при повному залі людей почала підмітати підлогу, здійнявши при цьому хмари пилу. Дуже негігієнічно. Не рекомендую нікому.
-
Евгена ★★★★☆
Мабудь центровий заклад для місцевих, особливо у недільний ранок/день, бо решта закладів просто закрита. Цигани ходять це правда, до нас двічі підходили. Людно, трохи шумно, інтер'єр можливо потребує оновлення. Та тут є якась затишна атмосфера, офіціанти уважні, до того ж і піца смачна і достойна, продукти у них не залежуються це точно, пиво теж. Словом, рекомендую)
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Primo Pizza?
Primo Pizza знаходиться за адресою вулиця Травнева 39-A, 90556 Буштино, Закарпатська область, Україна
Який номер телефону Primo Pizza?
Зв'язатися з Primo Pizza можна за номером телефону +38 (068) 493-41-41
Як можна дістатися до Primo Pizza?
Дістатися до Primo Pizza можна за посиланням
Високогірна сироварня Izki