Була в салоні краси Cool Baba, залишилась задоволена. Майстер манікюру Ірина добре виконує свою роботу: акуратно, уважно і професійно. Атмосфера в салоні приємна, все чисто й охайно. Загалом, хороший сервіс, можна сміливо рекомендувати.❤️❤️
Фотогалерея
Про нас
Майстри працюють швидко та якісно, зберігаючи приязну атмосферу. Відвідувачі повертаються за стабільним сервісом і турботою.
Відгуки
-
Ангеліна Михайлівна Соскида ★★★★★
-
Lin ★☆☆☆☆
Під час педикюру майстер Ірина пошкодила мені кутикулу, зі словами «треба терпіти». Результат — порізи, які згодом запалилися. Мені довелося протягом двох тижнів робити ванночки, щоб вилікувати запалення. Крім того, під час процедури майстри обговорювали при мені своїх інших клієнток, що виглядало абсолютно непрофесійно і на мій погляд такий підхід до роботи абсолютно неприпустимий. З позитивного хочу відзначити чудову роботу майстра-бровиста Ангеліни, якій я довірила свої бровки. Вона професійно підібрала форму та колір, ідеально підходили саме мені. Відчувалося, що це людина, яка кайфує від того чим займається та з великою уважністю ставиться до своєї роботи. Шкода, що загальні враження від салону були зіпсовані обслуговуванням іншого майстра.
-
Марія Нужна ★★★★★
Я в захваті від салону краси COOL BABA! Тут працюють справжні професіонали, які роблять все для того, щоб клієнти були задоволені. Особливо хочу відзначити майстра манікюру Олександру – її робота бездоганна! Вона дуже уважна до деталей, працює акуратно та з великим професіоналізмом. Після кожного візиту до Олександри мої нігті виглядають ідеально. Салон має приємну атмосферу, сучасний дизайн і використовує тільки якісні матеріали. Персонал завжди доброзичливий та привітний, що додає ще більше задоволення від візиту. Рекомендую COOL BABA всім, хто шукає висококласний сервіс та відмінний результат. Ви точно не пошкодуєте!
-
Anastassiya Petryk ★☆☆☆☆
Це місце не для тих, хто цінує свій час,чистоту в салоні та сервіс. Я прийшла за 20 хв раніше до запланованого візиту. Мене не одразу помітили, але коли це сталося, почула у відповідь «тю, так вам на п’яту». Ну гаразд, пішла прогулялась вуличками Ужгороду, повернулась рівно о п'ятій і 18 хвилин, цілих 18 хвилин я чекала, поки черга дійде до мене. Ну невже не можна попередити?! Ми живемо в світі сучасних технологій. Майстриня точно розуміла, що о 17:00 вона не зможе мене прийняти. Поки мені робили манікюр, я слухала довгий діалог майстрині, яка обслуговувала мене, та її колеги, яка надавала послуги іншій клієнтці. Вони тріпались майже весь час мого перебування в цьому "салоні краси" Так хотілось запитати, чи не заважаємо ми цим леді, але я боялась, що мене поріжуть втретє, тому втрималась. Мене порізали двічі, бо «ой, у вас тут так загнулось».Ну, звісно, на манікюр приходять, коли кутикули не загинаються. І окремо пару слів про безлад. Додам пару фото, багато немає сенсу писати. Пил не витирався мабуть пару місяців, стіл, на якому робили манікюр, не чистився від попередніх клієнтів роками, а підлога взагалі не знає, що таке швабра та миючі засоби!Нікому не пораджу піти в це місце, яке називається "салоном краси" - краще без манікюру походити, або почекати, коли буде віконце в інших закладах, які дбають про свою репутацію і повністю розуміть, як виглядає САЛОН КРАСИ
-
Ірина Cов'як ★★★★★
Обожнюю цей салон ( і цей, і той, що поруч на Фединця). Дуже приязні майстри, швидко і якісно роблять свою роботу.
-
Владимир ★★★★★
Відмінна робота майстрів, приємна атмосфера та дуже демократичні ціни. Раджу відвідати
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса COOL BABA?
COOL BABA знаходиться за адресою площа Корятовича 29, 88000 Ужгород, Закарпатська область, Україна
Який номер телефону COOL BABA?
Зв'язатися з COOL BABA можна за номером телефону +38 (066) 835-16-06
Як можна дістатися до COOL BABA?
Дістатися до COOL BABA можна за посиланням
Високогірна сироварня Izki