Відгуки

  1. Остап ★★★☆☆

    Зупинився в готелі на одну ніч. Номер розчарував: було брудно, телевізор старий і взагалі краще б його не ставили, ніж показувати таке. Сніданок більш-менш нормальний. Окремо відмічу менеджерку/власницю — дуже привітна, це єдиний плюс мого перебування.

  2. Віталій Женчак ★★★★★

    Дуже гарний готель за свої гроші. В номерах чисто і охайно. Привітна господиня. Смачно готує.

  3. Alexander Kachanovskyy ★☆☆☆☆

    Економ готель. Економити будуть на вас, там де це можливо. Номери та все що в них потребують оновлення - килими, меблі, постіль… Сніданок жахливий - дешеві напівсирі сосиски, гречка, оладки, салат з капусти з волоссям господині, відварне яйце та чай. Вранці гарячої води немає, бо «сонця ж немає» яке гріє воду від панелей. Ціна за такий сервіс занадто завищена.

  1. Галина Когут ★☆☆☆☆

    За межами міста, дорога жахлива, ледь не погубила колеса.Неприємне і убоге місце. Старі меблі, присутній запах цілості і сирості, пошкоджені штори і ролети. Відсутній WIFI, через що була змушена відмовитись від номеру. Суп був ніякий, проте дорогий. Категорично не рекомендую.

  2. Ievheniia Melashenko ★★★★★

    Хороший готель! Господиня привітна, готує смачно навіть прості страви) номери затишні, все чисто, інтер'єр гарний! У дворі багато різних насаджень, квітів. Є парковка. Саме місце тихе, чути спів пташок. Готель дуже сподобався!

  3. Наталья Артеева ★★★★☆

    Хотілось би кращого сервісу

  1. Роксолана Мегес (Roksi) ★★☆☆☆

    Готель: Страшний несмак СРСР. Кімната: килим брудний, душ заліплений якоюсь стрічкою і дверцята всі в мильному нальоті, унітаз жовтий, москітна сітка не щільно притуляється до дверної рами, з вікна і вхідних дверей все аж занадто добре чутно, подушки малі та незручні, всі меблі різні, немає єдиного стилю, питної води в номер не дали. Сніданок: Спустилися снідати, а світло потушене і нікого нема, заледве знайшли вмикачі, чекали і ніхто не прийшов, пішли на рецепцію і чекали ще 10 хвилин. Сніданок нормальний. Плюс: любителям котиків, котярик такий файнезний і смішний. P.S: Сварка між якимись людьми із вживанням нецензурної лексики (можливо власники, бо ніхто не зупиняв той потік негативних слів) на першому поверсі в 11 ранку справила ще більше враження в гіршу сторону.

  2. Наталья Бобровская ★☆☆☆☆

    Жахливий готель. З хамовитою, брехливою, байдужою хазяйкою.

  3. Михайло Гечко ★★★★★

    Чудово зробелна купіль на вулиці для занурення після бані

  1. Александр Грибан ★★★★★

    Сподобалось все.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса АДОНІС?

АДОНІС знаходиться за адресою 88000 Ужгород, Закарпатська область, Україна

Який номер телефону АДОНІС?

Зв'язатися з АДОНІС можна за номером телефону +38 (050) 953-71-47

Як можна дістатися до АДОНІС?

Дістатися до АДОНІС можна за посиланням

Advertisements