Відгуки

  1. Анна Слободяник ★★★★★

    Рекомендую !!! Медсестра на Ю. Здановської 46/1 дуже приємна і кваліфікована людина, все пояснить, легко і безболісно візьме аналізи!!! Керівництво має її цінувати!

  2. Поліна Кондратенко ★★★★★

    Дуже привітний персонал, розповіли мені за знижку у системі хелсі і допомогли у всьому розібратися. Дали наліпку на телефон, допомагає розслабитися під час здачі аналізу та запропонували води. Результати прийшли швидко, аналізи взяли безболісно. Саме відділення мед лаб розташовано близько до автобусної зупинки, і можна легко і швидко його знайти. Загалом враження позитивне. Рекомендую

  3. Катя Гелетуха ★★★★★

    Дуже гарне спілкування, та обслуговування. Була дуже приємна жіночка, усе розповіла, дуже професійно взяла кров для аналізів. Я дуже задоволена ❤️

  1. Владислава Малахова ★★★★★

    Залишилась задоволена візитом, працюють дві привітні жінки. Та, що мене обслуговувала та брала кров, була особливо уважною, вічливою й делікатною. Процедура пройшла швидко та комфортно. Рекомендую!

  2. Катя Огієнко ★★★★★

    Відвідування лабораторії залишило тільки позитивні враження. Дуже приємний персонал, все пояснили й зробили акуратно. Аналізи готові вчасно, отримала результат онлайн, що дуже зручно. Приємно, що в нашому районі є такий професійний сервіс.

  3. Таtа Копилова ★★★★☆

    Лабораторія розташована по зовнішній стороні будинку, у двір заходити не треба. Поруч ресторанчик "Хінкалі". Аналізи не з дешевих, але якість, за відгуками, непогане. Обслуговування хороше. Черг практично немає

  1. Кристина Половинская ★☆☆☆☆

    Не рекомендую лабораторію!!! Сервіс ниже нуля!!!! Брали кров не хотіли навіть простереалізувати рукавички! Потім здавали аналіз калу плр на протозойні інлязіі здали в понеділок 24.0 повинні були бути результати через 4 дня ... результати дали через 9 днів!!! Не зрозуміло як їх робили чи достовірні вони і так далі я уже не можу стверджувати !!! Завтра буду вимагати повернення коштів !

  2. Андрей Дергун ★★★★★

    Здавав ,дуже сподобалося ,аналізи прийшли дуже швидко ,рекомендую . Медичні сестри охайні і дуже ввічливі . Буду радити всім друзям .

  3. Natalia Yegorova ★☆☆☆☆

    Кричуща недбалість співробітника! Відсутність натяку на професіоналізм чи здоровий глузд !!!!! 30.03 я здавала кров. При взятті аналізу, попросила дати нашатир і сказала що мені погано! 2 рази повторила поки була в свідомості! Далі прийшла до тями на підлозі, з забоєм голови. За підсумком здачі аналізу: струс голови і вивернута ладишка. Якщо не хочете бути покаліченими за свої ж гроші-обходьте стороною цю лабораторію!

  1. Zhekan Limon ★★★★☆

    Є місце для парковки авто, привітні та охайні працівники медлаб. Є пандус.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса МедЛаб?

МедЛаб знаходиться за адресою вулиця Юлії Здановської, 46/1, Київ, Україна, 03189

Який номер телефону МедЛаб?

Зв'язатися з МедЛаб можна за номером телефону +38 (067) 630-87-78

Як можна дістатися до МедЛаб?

Дістатися до МедЛаб можна за посиланням

Advertisements