Рекомендую !!! Медсестра на Ю. Здановської 46/1 дуже приємна і кваліфікована людина, все пояснить, легко і безболісно візьме аналізи!!! Керівництво має її цінувати!
Фотогалерея
Відгуки
-
Анна Слободяник ★★★★★
-
Поліна Кондратенко ★★★★★
Дуже привітний персонал, розповіли мені за знижку у системі хелсі і допомогли у всьому розібратися. Дали наліпку на телефон, допомагає розслабитися під час здачі аналізу та запропонували води. Результати прийшли швидко, аналізи взяли безболісно. Саме відділення мед лаб розташовано близько до автобусної зупинки, і можна легко і швидко його знайти. Загалом враження позитивне. Рекомендую
-
Катя Гелетуха ★★★★★
Дуже гарне спілкування, та обслуговування. Була дуже приємна жіночка, усе розповіла, дуже професійно взяла кров для аналізів. Я дуже задоволена ❤️
-
Владислава Малахова ★★★★★
Залишилась задоволена візитом, працюють дві привітні жінки. Та, що мене обслуговувала та брала кров, була особливо уважною, вічливою й делікатною. Процедура пройшла швидко та комфортно. Рекомендую!
-
Катя Огієнко ★★★★★
Відвідування лабораторії залишило тільки позитивні враження. Дуже приємний персонал, все пояснили й зробили акуратно. Аналізи готові вчасно, отримала результат онлайн, що дуже зручно. Приємно, що в нашому районі є такий професійний сервіс.
-
Таtа Копилова ★★★★☆
Лабораторія розташована по зовнішній стороні будинку, у двір заходити не треба. Поруч ресторанчик "Хінкалі". Аналізи не з дешевих, але якість, за відгуками, непогане. Обслуговування хороше. Черг практично немає
-
Кристина Половинская ★☆☆☆☆
Не рекомендую лабораторію!!! Сервіс ниже нуля!!!! Брали кров не хотіли навіть простереалізувати рукавички! Потім здавали аналіз калу плр на протозойні інлязіі здали в понеділок 24.0 повинні були бути результати через 4 дня ... результати дали через 9 днів!!! Не зрозуміло як їх робили чи достовірні вони і так далі я уже не можу стверджувати !!! Завтра буду вимагати повернення коштів !
-
Андрей Дергун ★★★★★
Здавав ,дуже сподобалося ,аналізи прийшли дуже швидко ,рекомендую . Медичні сестри охайні і дуже ввічливі . Буду радити всім друзям .
-
Natalia Yegorova ★☆☆☆☆
Кричуща недбалість співробітника! Відсутність натяку на професіоналізм чи здоровий глузд !!!!! 30.03 я здавала кров. При взятті аналізу, попросила дати нашатир і сказала що мені погано! 2 рази повторила поки була в свідомості! Далі прийшла до тями на підлозі, з забоєм голови. За підсумком здачі аналізу: струс голови і вивернута ладишка. Якщо не хочете бути покаліченими за свої ж гроші-обходьте стороною цю лабораторію!
-
Zhekan Limon ★★★★☆
Є місце для парковки авто, привітні та охайні працівники медлаб. Є пандус.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса МедЛаб?
МедЛаб знаходиться за адресою вулиця Юлії Здановської, 46/1, Київ, Україна, 03189
Який номер телефону МедЛаб?
Зв'язатися з МедЛаб можна за номером телефону +38 (067) 630-87-78
Як можна дістатися до МедЛаб?
Дістатися до МедЛаб можна за посиланням