Все сподобалось дуже! Номери комфортні, чистенькі, господарі привітні, дозволили після виселення залишити валізи в холлі поки ми підем погуляємо. Приємні залишились враження. Обов'язково ще завітаю при нагоді)
Відгуки
-
Ksuha ★★★★★
-
Anna Annenkova ★★★★☆
Дуже привітний хазяїн, чого не скажеш про господиню. Гарне розташування від вокзалу. Чисто. Майте на увазі, що якщо у вас буде після виселення 2-3години до потягу, то в холі чи на гойдалках вам не дозволять почекати, навіть якщо готель пустий, навіть якщо дуже попросити. Вперше зіткнулися з таким в Ужгороді. Ми не просили їсти їжу на кухні, чи бути в номері. Так, є правила. Але чомусь фраза "у вас залишилося 6 хвилин щоб покинути готель, калітку для вас вже відкрила" - це прям дуже розстроїло. Дивним було і те, що одній з наших родин треба було ще одну ніч пробути в місті і кімната з якої вони веселилися була пуста в ту ніч, а їм прийшлося шукати інше житло. В цілому все гарно. Але деякий осад, що ми заважаємо - залишився.
-
Carbonara Guy ★★★★★
У цього готеля справжня закарпаться душа - весела, привітна і трошки гуляща: свято тут не закінчується, бо це давно вже не просто готель, а місце куди, здебільшого, повертаються одні і тіж самі люди зі всіх куточків країни. Власники привітні і дуже цікаві люди; якщо по-людськи ставитись, завжди підуть на зустріч і допоможуть вирішити ваше питання. Дуже гарне оснащення, техніка, сантехніка, матеріали оздоблення тощо - на все це не пошкодували грошей, дуже приємно користуватися речами купленими як для себе. За порядком пильном стежить сама власниця, тож в номерах чисто, а за справність всієї інфраструктури відповідає власник, який дуже швидко лагодить будь-яку техніку. Але то едж кейс, загалом все працює і так. Бажаю готелю розвитку, він на те заслуговує.
-
Mariia Kalashnyk ★★☆☆☆
Бронювали номер в цьому готелі по телефону і відразу попередили що будемо з собакою метисом спаніеля 15 кг . Власник сказав що це ок але треба тоді бронювати номер люкс з окремим входом щоб з собакою не заважати іншим гостям - ок не проблема, люкс так люкс. Для нас важливою була саме локація близько до вокзала так як були проїздом і зранку мали йти на потяг. Коли приїхали заселятись була крім власника присутня ще й його жінка яка явно була не в курсі що ми детально домовлялись по телефону про собаку і відразу почала з крику "ні ви тут жити не будете ви взагалі бачили які в нас ремонти собака там все зламає " а власник побачивши реакцію жінки сказав що до них можна лише з собакою типу йорка. На аргументи що ми обговорювали це по телефону а собака все життя живе в квартирі і прекрасно знає як себе поводити вони в обидва голоси продовжили виганяти з двора ще й приговорюючи що жоден готель Ужгорода нас з таким величезним страшним звірем не візьме - хазайка це робила криком. Звичайно нас без проблем заселив перший же інший готель в який я подзвонила (справжній 4 зірковий готель, кращий в місті). Треба звичайно відмітити що хазяїн тут проявив людяність явно відчуваючи провину за те що нас підставив і підвіз з речами до готеля - за це і даю 2 зірки.
-
Павло Іваськів ★★★★★
Зупинилися тут з групою дітей, всього нас 20 чоловік. Номери чудові, власники ввічливі й привітні. В одному з туалетів не закривалися двері, зателефонували через 2 хвилини вже прибігли й зремонтували. З мінусів- немає сніданків в готелі, але поруч є багато кафе на різний смак. Також досить примітивні санвузли, але чисто й акуратно, чого достатньо. Є кавовий апарат й можна купити смаколики й воду у готелі. Якщо їдете групою - однозначно рекомендую!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса SZABOFFCSIK?
SZABOFFCSIK знаходиться за адресою вулиця Станційна 56, 88005 Ужгород, Закарпатська область, Україна
Який номер телефону SZABOFFCSIK?
Зв'язатися з SZABOFFCSIK можна за номером телефону +38 (050) 502-09-04
Як можна дістатися до SZABOFFCSIK?
Дістатися до SZABOFFCSIK можна за посиланням
Високогірна сироварня Izki