Відгуки

  1. Вікторія ★★★★★

    Прекрасний Госпіталь, дякую велике персоналу ! Особливо хочу подякувати нейрохірургу Олександру Вʼячиславовичу Печиборщу , він неймовірний лікар та професіонал свого діла !

  2. Work ★☆☆☆☆

    Для розуміння: учасник бойових дій та ветеран війни 1. Хронічний панкреатит з частими загостреннями 2. Хронічний простатит з частими загостреннями 3. Хронічний пієлонефрит 4. Хронічний холецистит 5. Хронічний гастродеуденіт ускладнений ГЕРХ, хронічним панкреатитом та гемороєм 2 ступеню з частими загостреннями та кровотечею 6. Геморой 2 ступеню з частими загостреннями та кровотечею 7. Психічні розлади та напади шизофренії в наслідок контузії та приймаю наркотичні та психотропні лікарські препарати! 8.Пошкодження меніску в правому колінному суглобі 9. Тотальний розрив передньої крестоподібної зв'язки та розрив переднього та заднього рогу меніску 10. Остеохондроз та спондильоз шийного, грудного та поперекового відділу хребта 11. Синусова тахікардія та брадикардія 12. Де формуючий остероартроз 2 ступеню обох колінних суглобів 13. Кіста Бейкера та ще інші незначні захворювання колінних суглобів 14 дерматит грудної частини кожного покрову І ПРИ ДАНОМУ ПЕРЕЛІКУ ЗА ВИСНОВКОМ ВЛК Я ПОВНІСТЮ ПРИДАТНИЙ!!! В цьому госпіталі не лікують і відмовляють в лікуванні спростовують діагнози! В гастроентерології лікарі не лікують лікар Маргарита Євгенівна не реагувала на скарги та виписала через що потрапив на хірургічний стіл в них же через адвоката та гарячу лінію! Потім лікував інший лікар гастроентеролог їх там двоє і він також нічого не лікував та проходив в них ВЛК! На ВЛК 80% лікарів спростували діагнози та не звертали уваги на скарги та підтверджуючі документи! Головою ВЛК і була начальниця гастроентерології яка не приховуючи сказала, що вона вирішує які хвороби писати в висновку, а які НІ Вікторія Зінченко! Потім потрапив до них знову на ВЛК через те що проктолог на попередньому ВЛК спростував діагноз, а про іншу хворобу вирішив зовсім не вписувати та говорити про неї і я знову попав на операційний стіл! Частина знову направила до них на ВЛК і стало ще веселіше! Після ендоскопії шлунку видали правдивий діагноз та сказали, що Вам нічого не вилікували у Вас внутрішня кровотеча і сказав що мене повинні госпіталізувати і я пішов в гастроентерологію де цей лікар чоловік сказав: що лікувати мені ніхто нічого не буде! В проханні назначити мені препарати якими я хоча б пролікувався сам то Він мені відмовив і сказав що Він свою роботу зробив а інше не його проблема! Лікар травматолог прізвище Вовк Я.М начебто також спростував діагноз повністю і через нього мені робили операцію так як нога майже не працювала і робили реконструкцію лівого колінного суглоба! Лікар терапевт ВЛК по прізвищу Трубілов взагалі не дивиться на здоров'я людини та медичні документи! Коли потрапив то абсолютно ще нічого не проходивши і не здаючи навіть аналізи відразу ставить печатку та висновок ПРИДАТНИЙ і начебто типу він вже оглянув! В урології молодший лікар також спростовує діагноз повністю і прямим текстом посилає на Х..! Гаряча лінія ДПСУ з ними заодно! Також хамлять кажуть що ти брешиш і до них це ніяким чином не відноситься! Після того як вони начебто лікували то ні разу не давали відпустки, звільнення від фізичних навантажень та рекомендацій! Навіть коли потрапив до них на ВЛК після того як мене оперували в обласних лікарнях!

  3. Chios Danilov ★★★★★

    Дякую за людяність. І розуміння ситуації. Та професіоналізм. Особлива подяка працівникам неврологічного відділення.

  1. Julia ★☆☆☆☆

    Я дочка пацієнта, дуже розчарована в халатності персоналу травматології, забрали пацієнта на огляд оглянули і залишили в хірургії на 7 годин мерзнути, людина цілий день була голодна, там дуже холодно, 3 години мій батько не міг зігрітися. Дякую дружині побратима який лежить поруч Вона зробила двічі чаю гарячого з медом щоб міг зігрітися, людина настільки замерзла що не міг нормально розмовляти.

  2. ирина сиргун ★★★★★

    Я хочу подякувати нашим нейрохірургам за велику працю я мама сина Пришляка Максима великий уклін нашим лікарям медсестрам і санітарочкам . Настільки всі чуйні люди що я раджу всім цей заклад. І ще готують тут супер і дуже все чисто

  3. Егор Ян ★★★★★

    Дуже хороша лікарня, дуже уважний і добрий персонал, величезне спасибі нейрохірурга, Олександр В'ячеславович ПЕЧИБОРЩ, професіонал своєї справи на 100%, я залишився толька радий, етой лікарні раджу всім, операція була, 02 .02 видаляли грижу, і 04 02 я вже вдома ,спасибі велике вам

  1. Артем Панкратов ★★★★★

    Гарні врачі

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Госпіталь?

Госпіталь знаходиться за адресою вулиця Ягідна, 58, Київ, Україна, 03083

Який номер телефону Госпіталь?

Зв'язатися з Госпіталь можна за номером телефону +38 (044) 229-55-29

Як можна дістатися до Госпіталь?

Дістатися до Госпіталь можна за посиланням

Advertisements