На жаль, змушений поставити негативно. Вкотре приходжу на сеанс один-єдиний. Фільм не показують, якщо лише один. Очевидно, керівництво кінотеатру не передбачило, що навіть один клієнт може непогану виручку залишити, придбавши врешті-решт не лише квиток на фільм, а й попкорн, колу, каву тощо. Гадаю, варто змінити керівництво, кінотеатру явно потрібні серйозні реформи. Працівників багато. Здебільшого сидять без роботи і ляси точать на весь кінотеатр. Одного разу став свідком внутрішніх розборок, що при відвідувачах є вкрай недопустимим!
Фотогалерея
Відгуки
-
Іштван Геді ★★☆☆☆
-
Olya ★☆☆☆☆
Я завжди приходила в цей кінотеатр. І сама, коли не було людей, купуючи 3 квитка, щоб запустили фільм. І все завжди було супер. Крутий адміністратор, який розкаже про будь який фільм. Але, сьогодні з дітьми прийшли на "Різдвяне бажання" на 17:40. Зал маленький, ок. Але.... дихати не було чим, дуже був жахливий запах і діти не хотіли йти. Кожен крок по сміттю і попкорну. Невже не можна прибрати до сеанса???? Якість фільма, сама жахлива за все моє життя. На ютуб краще б було. Воно зупинялося, глючило, розмито. Жах. Я б могла ще продовжити писати, дуже обурена. І мою традицію ходити в кіно в Токіо трошки змінили. За що платили, не ясно. Тільки ввечір впусту і настрій.
-
Serhii Fen ★★★★☆
Загалом, залишився задоволений. Звук був потужним, зображення яскравим, а крісла зручними. Особливо сподобалось, що між рядами достатньо місця, тому можна було розслабитися і насолоджуватися фільмом. Обслуговування було швидким і привітним. Єдиний мінус – трохи довго довелося чекати на попкорн в барі. Раджу цей кінотеатр для любителів кіно
-
Семенич. ★☆☆☆☆
Ще ніколи не займався такими справами як от зараз, бо сам працював у сфері обслуговування і знаю що праця з людьми ненайлегше заняття. Проте ситуація котра трапилась зі мною залишила ненайкращі враження. Пятого грудня. ми разом з моєю дівчиною, вирішили сходити в кіно. Так як я працюю допізна, є час на вечірні сеанси. Глянули ми в інтернеті - ніби є ще фільми, і ми помчались через все місто в надії глянути фільм. Ми звісно розуміли що можливо на сайті не достовірна інформація та все ж. Коли ми нарешті добрались і зайшли в кінотеатр нас зустрів "касир" чи хто це був, в компанії своїх друзів. Побачивши нас він з насмішкою прокричав на весь зал "Вихід там!". Ось так з порога. Я спробував уточнити, бо на сайті котрому ми дивились були ще сеанси, але він лише посміявся і знову показав де вихід. Насправді не знаю чи змінить щось цей лист чи взагалі його хтось прочитає, але до біса не приємно тепер повертатись туди і була б альтернатива я б однозначно відмовився від походів саме в цей кінотеатр... Всього вам найкращого.
-
Виталий Дацюк ★★★☆☆
Заявлено на сайті, що за кошти єПідтримки можна придбати товари на барі. Це виявилось не так
-
Олеся Керецман ★☆☆☆☆
Ходили на фільм "людина павук", але він майже живе і в кафе на люстрах , дуже грязно
-
Ivan Halych ★☆☆☆☆
Використати еПідтримку зможете тільки одній касі, що вже мінус. А ще з Вас знімуть "комісію" за користування терміналу. Туалет - жах! Обслуговування - ЖАХ!!!!! 5 елемент
-
Анна Кіт ★★★☆☆
Непогане місце для відпочинку з дітками, ігрові автомати, лабіринт, кінотеатр, правда є одне але, їжа недуже смачна(хоча, це діло смаку))
-
Мар'яна Тараненко ★★★★★
Все сучасне Невеличкі зали, з дуже зручними кріслами, якісне зображення кіно, якісні окуляри для 3D, охайно все прибрано, чіткий звук. Атмосфера під час перегляду кіно неймоівірна. Я залишилася в зазваті. Всім рекомендую)
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса CINEPLEX?
CINEPLEX знаходиться за адресою вулиця Легоцького 19а, 88000 Ужгород, Закарпатська область, Україна
Який номер телефону CINEPLEX?
Зв'язатися з CINEPLEX можна за номером телефону +38 (066) 591-69-27
Як можна дістатися до CINEPLEX?
Дістатися до CINEPLEX можна за посиланням
Високогірна сироварня Izki