Відгуки

  1. Vova Reznik ★☆☆☆☆

    Повний жах,в басейні плавають якісь соплі і вода навіть не фільтрувалась,звідусіль пліснява,немає нормального стоку води і під кінець сеансу,просто залишається здорова лужа води через яку неможливо ходити Банщик дуже привітливий,але як я зрозумів він там і банщик і сантехник і прибиральник басейну і ТД,коли ми з компанією запитали"чому в басейні плавають якісь гомункули і вода мутна як нізнама що" він відповів що не встигли просто прибрати так як до нас були люди Шановна адміністрація,тоді не ставте так час ,близько один до одного,щоб ви могли нормально прибирати за попередніми відвідувачами

  2. Саша Кулик ★★★★☆

    З номерами трошки не продумано, один туалет і ванна на 2 номери , це нагадує общагу а не готель. У душовій навіть дверей нема це Дуже не зручно. Не вистачає шльопанців , по номеру ходити у тому взуття що на вулиці, мені це не зрозуміло. Чисто, персонал привітний.

  3. Tetyana Romanovska ★★★★☆

    Заброньований номер виявився зайнятим - нам запропонували заміну за більшу ціну з покращеними умовами. В готелі все чисто, тихо (не чути шум з вулиці). Єдине, що потребує уваги - душ та туалет - вони мали дивний запах.

  1. Volodymyr Syrotenko ★☆☆☆☆

    Мова йде про баню. Про генеральне прибирання мабуть там не чули. В басейні вода грязнюча. Медузи плавають. Готували нам шашлик 3 години!!! - не додумалися м'ясо порізати на маленькі шматочки щоб швидше було. М'ясо принесли -а в середині воно було сире з кров'ю. Після зауваження- ніхто нічого не зробив. Всім було полювати. А гроші беруть не маленькі. Не рекомендую.

  2. Александра Кузьменко ★★★☆☆

    Ми з компанією відвідали сауну в готелі Грін. Сучасний ремонт (шкіряні дивани, плазма, душ, туалет, кулер з водою, фен, тапки, чайник, настільні ігри) і чистота приміщення справляють гарне враження. Але басейн виявився без диз. засобів. Тобто він ніяк не обробляється, всі бактерії та мікроорганізми процвітають, навіть на стінках є слизький зеленуватий наліт. Температура парилки ледве досягала 80° відверто кажучи нам не вистачало. З самого початку був дивний запах в самому приміщенні, наче пластик горить. Не виключено що топлять баньку не дровами, а чим попало. Не рекомендуємо!!!!!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Green-Hotel?

Green-Hotel знаходиться за адресою вулиця Стеценка, 19/85, Київ, Україна, 04128

Який номер телефону Green-Hotel?

Зв'язатися з Green-Hotel можна за номером телефону +38 (044) 233-75-17

Як можна дістатися до Green-Hotel?

Дістатися до Green-Hotel можна за посиланням

Advertisements