Взяли номер на одну ніч в 3 секції. В номері зустріли кількох тараканів. На стінах сліди розквашених тараканів. Багато частин інтерʼєру пошкоджені, унітаз не притиснений до підлоги - гойдається. Фото які доступні за цим готелем - ще напевно із часів коли готель запустили у використання. Стіни тонку, чути як розмовляють сусіди.
Фотогалерея
Відгуки
-
Олег Новацький ★☆☆☆☆
-
Влада Кузнецова ★★★★★
Відпочивали з родиною. В номерах дуже чистенько та доглянуто. Фото відповідають дійсності . Рекомендую для проживання та відпочинку!
-
samper 543 ★☆☆☆☆
Шумоізоляція відсутня повністью,буквально чуєш як дихає людина на стінкою. Номер не відповідає ані заплаченій сумі ані фото. Ванна в жахливому стані(додам фото). Мало того,що відсутня дверця в душовій кабінці і вона вся в грибку так навіть килимочок під ноги не дали. Матраци не зручні геть,подушки малесенькі і занадто мʼякі. Після сну болить спина,краще було спати в машині. Але є норм інтернет і тепла вода. «10/10»
-
Андрій Слива ★★☆☆☆
Взяли студію на 3 поверсі. Фото не відповідають реальності навіть на 50%. Квартира в жахливому стані,особливо ванна кімната. Душова кабінка в грибку,не має дверець тож під час того як ви миєтесь все буде у воді + до цього навіть килимок на підлогу не поклали.
-
Елизавета Дашко ★★★★★
Бронювали нещодавно для друзів. Дуже привітний власник, чиста квартира, тихі сусіди. Заселення пройшло дуже швидко, без ніяких проблем. Можу сміливо рекомендувати як для відпочинку, так і для проживання під час відрядження( бо єдині апартаменти де дають документи для звітності). Будемо користуватись і далі)
-
Лада Подик ★★★★☆
Прекрасне місцерозташування, в будинку є 2 маркети, магазин пива, піцца та суші. З мінусів поганий вай фай. Трошки мало місця. До берестейської іти 10 хв, поруч з будинком є атб, 2 парки, аптека. Персонал привітний, шумоізоляція 7/10.
-
Nat Dok ★☆☆☆☆
Огидно !!! Категорично не рекомендую !!! Стіни повністю картонні, чутно абсолютно все від сусідів і зверху, і знизу, і збоку !!! Тут постійно знімають номери молодь, які на всю ніч влаштовують вечірки з гучною музикою, піснями і танцями! На зауваження не реагують! Також, і адміністрація готелю не допомагає - навіть не бере трубку !!! Спати неможливо !!!
-
Александр Александр ★★★★★
Відпочивали в цьому місці багато разів. Квартири мають все необхідне для проживання. Кухня, спальня, санвузол з усім необхідним, включаючи пральну машинку. Правда, розташування не зовсім зручне, але при гарній погоді і без сумок, це не проблема. Зараз на 1 поверсі будинку з'явилися магазини, піцерія.
-
Centaur Ryder ★☆☆☆☆
Винайняли з дівчиною номер на 6му поверсі на 5 діб, щодня, після прогулянки, нас зустрічали здоровенні таргани у ванній кімнаті, на кухні і ліжку. Білі рушники з ржавчиною від пральні. "Дякую за найгірший відпочинок".
-
Tanya Geredzhuk ★★★★★
Заклад класний і чистий . У кімнаті все облаштовано і уютно. Мінус те що стіни пропускають усі звуки і кімнати не прибираються на протязі проживання клієнтів . Надіємся заклад внесе зміни .
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса My Home Today?
My Home Today знаходиться за адресою вулиця Машинобудівна, 41, Київ, Україна, 03067
Який номер телефону My Home Today?
Зв'язатися з My Home Today можна за номером телефону +38 (095) 154-77-77
Як можна дістатися до My Home Today?
Дістатися до My Home Today можна за посиланням