Відгуки

  1. Вика Лаврова ★☆☆☆☆

    Хочу зафіксувати ситуацію, що сталася 21.06.25 у вашому хостелі. Під час нічної повітряної тривоги я вийшла з приміщення заради безпеки. Після завершення тривоги я повернулася, але двері були зачинені, а адміністратор не відповідала на дзвінки. Я була змушена чекати понад 40 хвилин на вулиці вночі, поки інша особа не відкрила мені двері. Це створило для мене фізичну та емоційну небезпеку. Прошу пояснити: • Чому адміністратор не забезпечила доступ до житла після тривоги? • Чи є офіційні правила, за якими проживаючих можуть не впустити вночі? • Які дії ви плануєте вжити, щоб подібне не повторилось?

  2. Степан Момонт ★☆☆☆☆

    УЖАСНО ПРОСТО УЖАСНО Якщо бажаєте спати с клопами і тараканами то вам саме сюди. Їх там просто неймовірне колічиство. Персонал лайно бухає разом с дильцями до пізньої ночі. Постійно крики, виганяють постійно когось, пральна машинка ржава і постійно тиче калюжа на всю кухню. Ніколи не убирають завжди пиль,мусор і не приємний запах. Туалети також не убирають. Туалетного паперу ніколи нема, зато завжди поруть використарого повно. Но повторюсь ЩО КЛОПІВ ТАМ І ТАРАКАНІВ ПРОСТО ПОРЕ ВОНИ В МАТРАСАХ І ПІД МАТРАСАМИ ПОСТІЙНО БУДИТЕ СПАТИ З НИМИ.

  3. Tatyana Polekha ★☆☆☆☆

    Хамський персонал. Незрозумілі правила, про які не попереджають. Білизна страшна, особливо рушник, старий бридкий. Мило в туалеті господарське. В коридорі сморід від тварин. Враження жахливі!

  1. Дмитро Швек ★★★★★

    Нормальний бюджетний хостел.

  2. Надія Кравченко ★★★☆☆

    Шафи на замках для речей платні, кухня на 6 осіб при заповнені 30 осіб, лише 2 душа

  3. Марина Марина ★☆☆☆☆

    Не рекомендую особливо тим хто любить свіже повітря... І до речі це порушення протипожежних правил коли в Хостелі немає вікон

  1. Oleksandr Kravchuk ★☆☆☆☆

    Хостел фішка не подобалось тим що на зауваження що під кроватями бруд потрібно прибрати адміністратор відповів тихо зара неможна розмовляти на кухні 7 годин ранку я вас оштрафую а ще під матрацами посипана отрута для клопів про яку при заселені і бронювані вам просто нічого не кажуть люди якщо хоть трохи поважаєте себе не селіться туди там нема за що платити хіба з клопів доречні води гарячої теж нема. Краще вокзал.

  2. Тетяна Кончаківська ★☆☆☆☆

    Не рекомедую! Сморід!Брудно!Вікна відсутні!Господарі встановлюють своі правила,за порушення яких потрібно платити штрафи!!!!Наприклад, не вимкнув світло в туалеті - плати, випив пляшку пива - плати....і т.п.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Хостел Фiшка?

Хостел Фiшка знаходиться за адресою вулиця Вадима Гетьмана, 1б, Київ, Україна, 03057

Який номер телефону Хостел Фiшка?

Зв'язатися з Хостел Фiшка можна за номером телефону +38 (073) 445-00-26

Як можна дістатися до Хостел Фiшка?

Дістатися до Хостел Фiшка можна за посиланням

Advertisements