Відгуки

  1. Анастасия Козий ★★★★★

    Людмила - чудовий майстер масажу в готелі і дуже тепла, щира людина. Саме з неї починаються найкращі враження від відпочинку. Після масажу - повне розслаблення і відчуття турботи. Також дуже сподобалась смачна кухня з гарним різноманіттям, ароматна смачна кава, є спортзал, баня і басейн. Хочеться повертатися знову. Щиро рекомендую.

  2. Eleni Oleni ★★★★★

    Відпочиваємо з 13.11.25. Все подобається, в номерах чисто, прибирають, все є: шампунь, гель для душу, фен, халати для басейну. Басейн сподобався своїм гідромасажем. Є сауни. Персонал ввічливий. Сніданки смачні. Є вибір. Це один з найгарніших готелей в Поляні.

  3. Галина Горбань ★★★★☆

    Відпочивали сім’єю 10 днів в готелі. Дуже гарне місце, в лісі, басейн, джакузі та сауна сподобалися, басейн з різними масажами але мінус в басейні: плитка в деяких місцях відпала і багато людей ріжуть руки, ноги. В номері немає холодильника, чайник попросили і нам принесли відразу. Особливо сподобався масаж, робили в Людмили, дуже гарно робить, на совість, і як людина дуже приємна, ще важливо що можна на масаж записатися саме до жінки))

  1. Alexandra Kolesnichenko ★★★★★

    Відпочиємо зараз на осінніх канікулах, 23.10 - 01.11 - чудове місце: харчування, сервіс, дозвілля, доброзичливість і чуйність персоналу - все на найвищому рівні. Особлива подяка Ірині - за організацію розваг для дітей і дорослих, небайдужість і креативність, що подарували нам незабутні моменти і спогади! Мріємо повернутися

  2. Михайло Горкуша ★★★★☆

    Рецепція працює неперевершено! Ви дійсно відчуєте турботу та бажання допомогти. Однак, щодо ресторану, заплативши за доступ до шведської лінії, ви можете отримати лише супчик, прийшовши всього лише на пів години пізніше у 1.5 годинному вікні прийому їжі. Тож, можуть знадобитись запаси! Також, при навантаженні, лікувальний відділ не завжди розраховує відповідність своїх ресурсів запиту відвідувачів. Загально, якщо б не ресторан (доволі холодний взимку, до речі), місце заслуговує усіх 5 балів безперечно.

  3. Dan ★★★★★

    Заїхав випадково у пошуках нічлігу. Але вдалося чудово відпочити. Великий номер, хороший басейн і сауна. Привітний персонал, що йде назустріч у вирішенні питань.

  1. Євгенія ★☆☆☆☆

    Не рекомендую. Колись це був хороший комплекс, наразі потребує оновлення, догляду, зміни керівництва, та маркетингу в роботі з клієнтами. Ми відпочивали в лютому та квітні 2021 року, комплекс був майже порожній, хол, ресторан, роздягальні, не отоплювались, територія недоглянути, плитка відпадає і т.д., -номер напілюкс, хороший але матрац треба заміни , не можливо було лежати -котедж на струмку дуже гарний, є тераса, але камін в котеджі не працював, в туалеті не має вікна отже запах не свіжий, іноді було чутно в кімнаті. В загальному, сніданки невеликі, але все було свіже, а от ресторан в якому сиділи був повністю холодний , не обігрівався, було не комфортно. Жодних тістечок чи десертів ви не зможете замовити їх там не було в наявності. Офіціантів не має, працівники рецепції обслуговували, що відповідно потребувало більше часу. Водичка мінеральна подавалась в графінах які не герметичні, хто, що і як туди наливав а потім пив не видно, що негігієнічно. Дуже гарний камінний зал, з кріслами столами, але камін в травні не розпалювали, тому що готель був пустий, а нас не брали до уваги:( дров не було. Басейн, гарний і вода тепла є гідромасажі та джакузі, в басейні було тепло, хороші лежаки, музика, рушники, є дві сауни за додаткову плату. А от роздягальні, це ще той квест, вони були повністю холодні, що після теплого басейну було не комфортно і можна простудитись . Неприємні моменти від адміністрації зіпсували нам враження від відпочинку та дня народження . Ми святкували день народження, і оплатили колибу, яка доречі була теж дуже холодна ми сиділи в одязі. Просили привести в порядок дитячий майданчик, але нам відмовили, сказали, що ним ще не можна користуватись. Ми зупинились на 3 дні, виселення о 12, готель був майже пустий, крім нас був зайнятий аж1 номер., але нас попросили звільнити котедж, або доплати, година перебування 300грн. Це було дуже неприємно, ми попросили дати нам можливість побути до вечора, але директор, жінка по телефону нам відмовила, начебто мають заїхати гості. Ми виїхали і пішли покупатись, після того з нас взяли ще кошти за те, що ми купались ще +300грн. При повністю пустому готелі, при тому, що ми залишили там не малу суму коштів, це було вже останньою краплею. Після такого підходу пропало будь яке бажання приїздити на відпочинок в Сольву:( тобто холодний ресторан, роздягальна, непрацюючий камін … Всі ці недоліки ми мали прийняти , а готель щей з нас зняв додаткові оплати. Доречі коли ми виїхали з готелю, а це було після 17 години, котедж був вільний, у ньому навіть не прибирали, це було видно по терасі. Рекомендуємо змінити директора, реставрувати готель, щоб ціна відповідала заявленій якості, а також набрати персонал. Дуже гарний комплекс, територія, дизайн, місце куди хочеться повернутись і відпочити, але ізза політики адміністрації , директора, якщо правильно памятаю Вікторії. ви втрачаєте клієнтів. Єдиним позитивом були працівники рецепції, які старались як могли загладити грубість адміністрації та нестачу персоналу.

  2. Наталія Лисенко ★★★★★

    Відпочивали в готелі з родиною рік тому , взяли путівку на 14 днів ! Відпочивали в дерев'яному котеджі! Все чудово! Вікторія директор цього чудового рекреаційного комплексу професіонал своєї справи . Зустріла нас особисто ! Дуже чемно віднеслася ! Ресторан : їжа - все свіже , смачне , а головне працюють справжні професіонали , які працюють роками у цьому затишному отелі! Два басейна просто зе Бест ! Особливий респект внутрішньому басейну , де температура води дуже тепла! Є спортзал ! І все це входить у вартість ! Територія готелю просто казкова : є зайчики, кролики , яких завжди дозволяли гладити нашій дитині в необмежених кількостях ! Дитина була просто у захваті. Є лебеді , олені . Взагалі готель , персонал просто чудовий ! Бажаю Вам процвітання і успіхів!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Solva Resort & SPA?

Solva Resort & SPA знаходиться за адресою Поляна, Закарпатська область, Україна

Який номер телефону Solva Resort & SPA?

Зв'язатися з Solva Resort & SPA можна за номером телефону +38 (050) 333-53-89

Як можна дістатися до Solva Resort & SPA?

Дістатися до Solva Resort & SPA можна за посиланням

Advertisements