Відгуки

  1. Мирослав ★★★★★

    Мій відпочинок у цьому готелі залишив дуже приємні враження. Номер був чистий, охайний. Персонал привітний, уважний та оперативно реагує на будь-які запити. Розташування зручне: центр міста. Загалом готель повністю виправдав очікування. Можу сміливо рекомендувати тим, хто цінує комфорт, чистоту та якісне обслуговування.

  2. Марина Полив'яна (Maryna_Polyviana) ★☆☆☆☆

    Це жах! Сервіс 0,0. Через порив води на вулиці, форс мажор, нас переселили типу в готель їх же, але на іншій вулиці, і цей готель був просто жахливим, над клубом нічним, взагалі не та атмосфера що бралась на початку. Абсолютно ніхто не супроводив, не запропонували ні трансферу , ні навіть просто допомоги навіть у викликати таксі.

  3. Тетяна Гузь ★★★★★

    Залишалась тут ще влітку 2023 року. Вирішили заїхати нещодавно вдруге і були приємно вражені. Видно певні зміни, персонал дуже привітний та турботливий, що найважливіше- з гарним знанням англійської (перед нами заселялась делегація іноземців). Поселили швидко, в номері було чисто та затишно. Так, ціни піднялись, але, як на мене, то дуже демократичні, оскільки готель в самісінькому серці Києва! Залишились тільки приємні враження! Дякую адміністратору Діані та Мирославу за допомогу у вирішенні проблемних питань! Ви найкращі!

  1. Rostislav FH ★★☆☆☆

    Текучка персоналу тягне за собою непрофесіоналізм та необізнаність в обслуговуванні. Адміністратора не було на місці, після того як подзвонили водив нас по поверху, потім залиш нас на 5 хвилин поки ходив шукав ключик. За 1500 номер біз вікон маленький. До 23-00 по голові стрибає весь клуб що поверхами вище ніж готель, баси і скачки не дають відпочити, на зустріч про виселення та компенсації ніхто не йде. Оцінка об'єктивна без домішок. В готелі 2 раз, перший раз за ці ж гроші отримував якісний номер (тільки протупили з шампунями здається і милом) 2/5 за перший раз, і за скидку військовим. Дякую за увагу:)

  2. Valeri Kyluk ★☆☆☆☆

    Жах одним словом! В душовій шмарклі на стінах! Тобто після попереднього мешканця, НІХТО не прибирав. Плитка на підлозі душової частково відсутня, та, яка тільки відлітає, липне до ніг! Про цвіль по всій душовій, я взагалі мовчу. Якщо номер без вікна, відповідно він не вентилюється НІЯК! Витяжки у ванній кімнаті немає. Полотенця за ніч не висихають. На наступний день прибирання немає, відповідно полотенце не замінюється. Користуйся два дні підряд мокрим! В холі смердить цигарками Готель потрібно ЗАКРИТИ! Не вартує своїх коштів

  3. Анна Ляшук ★★★☆☆

    Готель в ідеальному місці для піших екскурсій, досить пристойний ремонт для любителей канделябрів) велике Але- і це треба розуміти, що відпочинку там не буде, тому що досить специфічне місце у критичній відстані до клубу

  1. Ника Марченко ★★★★★

    достойно и чисто

  2. Nina Koneva ★★★★★

    Готель дуже зручно розрашований. Приїхали гості з Баку на два дні. Ми забронювали їм тут номер за рекомендацією знайомих і самі подивились, як їх поселили. Номер зручний, чистий. Гарне оформлення. У них в номері на стіні був портрет моєї улюбленої акторки Одрі Хепберн. У ванній кімнаті є все необхідно. Гуляли з ними містом цілий день і друзям було зручно повертатись до готелю. Наприкінці замовили трансфер з готелю до Борісполя. Друзі встигли на літак не витративши зайвого часу.

  3. Дмитрий Гетьман ★☆☆☆☆

    Жахливий шум всю ніч від музики і МС, в душі грибок, лише один комплект рушників для двух гостей. Тапочки одні, і ті сховані. Зубних щіток і шампуню нема. Співробітники намагались взяти оплату готівкою (хоча я оплатив карткою ще коли бронював). Довелось доводити мою оплату пред'явленням чеків. В кімнаті не працює витяжка і немає притоку свіжого повітря. Кондиціонер просто ганяє по кімнаті сухий вуглекислий газ. Десь в 4 ранку, за 2 години до закінчення дискотеки поверхом нижче, закінчився кисень і почала тріщати голова від його нестачі. Води з крана не вип'єш, міні бару немає. Пожалкував, що не залишився спати в авто. Не рекомендую нікому.

  1. Iryna K ★☆☆☆☆

    Якщо є можливість - оберіть інший готель. Але не обирайте цей. Інтер'єр готелю дорого-багато, усе з натяком на вишуканість. Але ця вишуканість дешева і місцями вже відвалюється. Готель у центрі, АЛЕ він розташований поруч з нічним клубом. А дешеві номери розташовані власне над цим клубом. Про це ніде немає інформації і ви вже після оплати постанете перед фактом, що стіни у вашому номері вібрують від музики знизу! Адміністрація реагує зовсім нормально на такі зауваження і.... нічого не робить. Гроші за оплачені ночі вони не повертають! Це прописано у договорі, який ви отримаєте при заселенні. Є "тихі" номери в іншій частині готелю. Принаймні без сусідства клубу. Ми доплатили і переселилися до них, бо спати під вібрації було неможливо( АЛЕ! стіни були настільки тонкі, що всю ніч можна було чути наших турецьких сусідів. Єдиний крок, на який пішов готель, аби залагодити цю ситуацію - переселили нас до свого іншого готелю біля оперного театру. Там справді було тихо. Але моя порада - краще знайдіть інший готель з самого початку.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса RHG (Royal Hotels)?

RHG (Royal Hotels) знаходиться за адресою вулиця Велика Васильківська, 5, Київ, Україна, 01001

Який номер телефону RHG (Royal Hotels)?

Зв'язатися з RHG (Royal Hotels) можна за номером телефону +38 (063) 237-08-88

Як можна дістатися до RHG (Royal Hotels)?

Дістатися до RHG (Royal Hotels) можна за посиланням

Advertisements