Номер гарний але туалетного паперу і мила не було, на наступний день прийшлося просити самім щоб дали, ну ок! Басейн теплий тільки один той що солоний, прісний дуже холодний тому якщо відпочивати в вересні треба бути готовим до цього. А от обслуговування в ресторані взагалі ніяке. Коктейлі чекали близько 30 хвилин, їжу не вдалося покуштувати тому як сказали чекати більше години, на наступний день взагалі відмовилися приймати замовлення, сказали що багато замовлень і дали зрозуміти що поїсти знову не вдасться, тому якщо плануєте відпочинок треба бути готовим ходити до магазину або інші ресторани
Фотогалерея
Відгуки
-
Diana Samurhanova ★★★☆☆
-
Lina 1508 ★☆☆☆☆
Сервіс зовсім не відповідає тому як ви розрекламували цей готель. Ми відпочивали у цьому готелі і залишились не задоволен! Хоча очікували набагато кращого, зважаючи на те що це новий готель. Майте на увазі що в інтернеті представлені тільки фото супер люксових номерів, і ні слова що дешевший номер в прямому сенсі сарай. Нам НЕ ПОВІДОМИЛИ при бронюванні по телефону, що номер який ми замовили без санвузла! Ми могли замовити зразу дорощий номер з санвузлом, якби адміністратор це повідомила, але бачу їм це не цікаво. Доводилось цілий тиждень кожний раз переїжати де звільняються номери з нормальними умовами. Про якісь вибачення ні слова)) Адміністратор жінка (блондинка) вривається у номери без попередження з криками, хоча я вказала свій номер при заселенні і можна було подзвонити для уточнення інформації. Басейни ЛЬОДЯНІ! Хоча знову ж таки при бронюванні адміністратор сказала що всі басейни з підігрівом! Тільки одне тепле джакузі в якому плавають ВСІ, бо більше нема де (тим більше коли погана погода, як було в нас) В результаті ми ходили в сусідні готелі купатись, де всі басейни дійсно теплі. Єдине приємне в цьому готелі це соляна кімната і жіночка яка за нею доглядає. Людина дійсно робить все щоб клієнт був задоволений. Порада власнику, звернути увагу на деякий персонал та підігріти всі басейни, бо повертатись до вас наразі точно не хочеться.
-
Liza Kolbasina ★★★☆☆
Дуже неприємна жінка на рецепції, з грубим ставленням до гостей, довго чекали поки приберуть номер бо дівчата замість того аби прибирати стояли реготали. Але гарна територія, теплі басейни і чудовий ресторан з неймовірно смачною їжею
-
Ангеліна Мумряк ★★★★☆
Хороше та спокійне місце, є 3 озера з різним рівнем солоності, кухня гарна та смачна, номери з дерева дуже комфортні, ціни на номер трохи перевищені, в звичайному номері нема туалету та душу (в люксі є) громадський душ не дуже добрий але власники почали заміняти (туалет вже замінили на кращий), в громадському душі на даний момент гарячої води нема
-
roma prokopyshyn ★☆☆☆☆
Приїхали зранку, оплатили вхід і стоянку авто. З нами були дві домашні собаки, чисті породисті, виховані, не агресивні хаскі. При в’їзді сказали, що з собаками можна перебувати. Через годину нам запропонували сидіти з собаками наверху біля машини або закрити їх в машині, без жодних істотних аргументів. Добились приїзду адміністрації(приїхав хлопчина «на чеських бляхах», назвавшись власником), книги скарг не мав, добились повернення грошей. Якщо хтось планує сюди з домашніми улюбленцями - не рекомендую.
-
Роман Страмик ★★★★☆
Непогано якщо ти з палаткою, є де поставити і машину поряд. Є мангали. Просторо в порівнянні з іншими базами. Своїх три озера і басейн
-
Liudmyla Popiuk ★★★★☆
Для кемпу підходить, є душ(не завжди є тепла вода), плита, столик, шашлична, теалети. Досить не погано
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Dacia-lux?
Dacia-lux знаходиться за адресою 90575 Солотвино, Закарпатская, Україна
Який номер телефону Dacia-lux?
Зв'язатися з Dacia-lux можна за номером телефону +38 (067) 260-01-22
Як можна дістатися до Dacia-lux?
Дістатися до Dacia-lux можна за посиланням
Високогірна сироварня Izki