Відгуки

  1. Оленка Вакулович ★★★☆☆

    В номері холодно. Опалення немає. Є кондиціонування але більше 18 градусів не нагріває. Халату немає. Рушника для обличчя немає. Засобів гігієни у вигляді одноразового мила, спонжиків, паличок, немає. Номер 2600 не вартий. Дуже маленький і скромний. Єдине, що сподобалося - це сніданки.

  2. Olena Yatskiv ★★☆☆☆

    На жаль, у вечірній час під час поселення довжелезні черги та очікування в межах 20-30хв. Адміністратор всього один, каже прямо «приїжджайте бажано до 20год» тоді нас двоє. Видно що не справляється з усіма запитами гостей. Обслуговування загалом дуже посереднє, адміністратор доволі грубо відповідає. Загалом на рецепції провела 1,5 години поки вирішувалися питання з поселенням.

  3. I.S. ★★★★★

    Чистий, красивий і комфортний готель! Мені дуже сподобалося перебування. На рецепції чудовий сервіс, справжні професіонали, зустріли дуже тепло. Лобі з красивим інтер’єром, номери гарні та чисті, а локація центр, усе поруч і зручно. Дякую команді готелю! Ви неймовірні!

  1. Elien Dekan ★★★★★

    Люблю саме цей готель ніжною любовʼю, зупиняюсь у ньому реально часто. Хоча подобається вся мережа, саме цей варіант залишає найкраще враження. Вид чудовий, кухня смачна. Особливо подобається, коли на сніданок подають картоплю, саме те, про що я мрію після дороги. Дуже подобається укриття, там все продумано. Є де сісти, є де прилягти, є де зробити чай, і це створює відчуття повного комфорту. Персонал чудовий. Під час останнього візиту адміністратор Ілля був дуже привітним і уважним. Від душі рекомендую саме цей готель, кращого варіанту для себе на цю частину Києва поки не знайшла. #ЗдесьБылаЭлен

  2. Юлия ★★★★★

    Дуже приємні враження від перебування в готелі. Номери чисті, затишні, смачна їжа — все на високому рівні. Особливо хочеться відзначити роботу персоналу на ресепшені. Аліна була завжди привітна та усміхнена, створювала чудову атмосферу з перших хвилин. Ілья окремо заслуговує подяки за допомогу з багажем — це було дуже ввічливо та приємно. Дякую за сервіс і гостинність! Із задоволенням повернуся ще раз.

  3. Олександр Тарасов ★★★★★

    Центр міста. Види на ботанічний сад, площу Перемогу чи бульвар Шевченка. Поруч метро, всі супермаркети та тц, та й взагалі культурний центр міста. Як на мене, ідеальний варіант для проживання чи конференцій, що неодноразово перевірене власним досвідом. Рекомендую

  1. LYOSHA DONTSOV ★★★★★

    Хороше місце. Приємний персонал. Дякую. P.S.: #kyivnotkeiv - треба змінити б було але давно

  2. V0676712266 Kia8448 ★★★★★

    Змушений був по справах зупинитися у Києві. Вибрав цей отель за рекомендаціями від колег і не жалкую. Сбодобалось усе, чисті номери, комфорт, сніданки. Персоналу взагалі респект, вирішать будь-які питання, Буду теж рекомендувати.

  3. Marina Dovnich ★★★☆☆

    Щодо номерів - не була, а от сервіс в конференц-залах залишає бажати кращого. Керівництву персоналом прокоментую детально

  1. Ilona Badenko ★★★★★

    Були одну ніч, нам сподобалось тут. Плюси · Хороше розташування - близько до вокзалу, до метро Університет, ботанічного саду , компактний зручний номер, хороші штори, що не пропускають світло, привітний персонал на стійці реєстрації. Чисто всюди, свіженько. В номері тепло, вода гаряча є, з хорошим напором. Компліментарна вода негазована. Хороший вид з балкону на поверсі. Хороша звукоізоляція. Зручні ліжка, є велике дзеркало в кімнаті. Поселили трошки раніше за чекін, дуже вдячні за це, бо були стомлені після поїзда та кількох годин прогулянки. Весь персонал в масках, всюди є санітайзери. Мінуси· Незручні двері в душову кабінку, огрядним людям буде проблематично. Бо треба втиснутися майже між унітазом і умивальником, щоб двері відкрились. Не вистачає рушника на підлогу чи коврика якогось. Щось шуміло всю ніч, як труби каналізації чи щось схоже у ванній, трохи заважало. Є лише гель для душу чи рідке мило, не вистачило шампуню, довелось мити волосся цим гелем. Оплачували сніданок, але не сподобалось, бо не можна самостійно набрати їжу, а біля кожного відділу треба казати що хочеш і тобі малююююсіньку порцію дадуть. Попросила овочі то дали два шматочка помідора і два шматочка огірка, пюре - одну ложку. Творог теж ложка. Я не наїлась, а кожного разу випрошувати ще добавки це якось дуже незручно. І до того ж, мужчинам які прийшли після нас насипали нормально, як вдома, повну тарілку і омлету, і овочів, і навіть різні сири в хорошій кількості поклали.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Ibis?

Ibis знаходиться за адресою бульвар Тараса Шевченка, 25, Київ, Україна, 01032

Який номер телефону Ibis?

Зв'язатися з Ibis можна за номером телефону +38 (044) 591-22-22

Як можна дістатися до Ibis?

Дістатися до Ibis можна за посиланням

Advertisements