Все подобається в цьому готелі, ідеальне місце щоб зупинитись з дитиною, кухня укомплектована завжди можна щось приготувати, дуже близько до центру, кожного дня прибирають, персонал супер. Дякую.
Фотогалерея
Відгуки
-
Vasa Kruh ★★★★★
-
Cinema K ★★★★☆
Неоднозначне лишилося враження. Готель брудний, номери також середньої брудності, багато жуків і мошок, в також дивний запах чи то плісняви чи то прілості у кімнаті, в особливо у ванній... зате є міні-кухня і кондиціонер. Адміністратор дозволила заселитися раніше на годину і на годину пізніше виїхати - за це дуже дякую. Місцерозташування дуже зручне! Навпроти також є мінімаркет і декілька кав'ярень. Радила б цей готель невибагливим туристам. Але сама не впевнена, чи зупинилась би вдруге.
-
Anastasia Kovba ★★★★★
За свою ціну ідеально. Розташований в пішій доступності до центра міста, не було потреби користуватися транспортом, тому це ідеальний готель, для людей, які вперше відвідують Київ і хочуть облазити весь центр, при цьому не віддавати усі гроші на комфортне розміщення. Номер досить охайний і комфортний. Проте погана звукоізоляція, тому що дуже чути, коли хтось ходить по коридору. Також може відлякати вигляд рецепції, але за такі гроші на це можна не звертати уваги. Дівчинка на рецепції була дуже приємна. Ніч перед цим ночувала у іншому готелі, де ціна була значно вища, якість номеру не сильно краща, але розміщення було жахливе. Кудись добратись було майже нереально. Тому порівнюючи цей готель, з іншим, цей явно виграє
-
Stasy Ret ★★★☆☆
Супер розташування, щоденне прибирання, додатково диван (може стати ще одним спальним місцем), ввічливий персонал. Є мікрохвильовка, але немає електричної плити для приготування (хоча прибори і тарілки у наявності, хоч їх і нема чим помити). Проте нестабільний напор в душевій, одного разу взагалі гарячої води не було. І УВАГА, обережно, ходить по номерам ТЦК, запитували у хостес ключі, щоб увійти до кімнати. При мені не зайшли, але сам факт, що якийсь чоловік агресивно стукає, непреривно смикає ручку двері, буквально виламує їх... мене це налякало, не хотілося б цей досвід повторити. Маю за плечима багаж відвіданих хостелів, такого не було жодного разу.
-
Yaroslava Pikalova ★☆☆☆☆
+ близько до центру + тихе подвір'я - відсутність ліфту - найдешевші склопакети (холодно у номері) - відсутність пізнього виселення (лише до 5 вечора) - неякісне прибирання - неякісні будматеріали - неякісний ремонт - тріщина у душовій кабіні - відсутність другого ключа від номера - велика проникність шуму - дуже повільний вайфай за ці ж гроші краще забронювати рейкарц
-
Petro Budzinskyi ★★★★☆
Готель розташований майже в самому центрі Києва, 15 хв пішки до Майдану. Персонал привітний та готовий йти на зустріч. Самі номери світлі та просторі, впринципі досить чисті. До мінусів можна віднести те що в самих номерах вже присутні значні сліди використання (десь відбиті кути на меблях, або тріщині на умивальниках) та те що ціна порівняно з часом карантину виросла більше ніж у 2 рази. Враховуючи ціни даного готелю під час карантину можна сміливо ставити 5+ а в даний момент максимум 3+
-
Анастасія Кузишин ★☆☆☆☆
Хотіли забронювати номер у цьому готелі - дуже розчарувало, що сайт російською та англійською. Українська мабуть не є пріоритетною мовою для цього сайту - на відміну від мови країни-окупанта... Ну що ж, розглянемо інші варіанти.
-
Світлана Радіон ★★★★★
Чисто, затишно і зручно. Приємно, що персонал спілкується українською. Альона на ресепшені дуже привітна і завжди може допомогти в усьому. Іноді інтернет був поганий. При можливості повернуся знову сюди.
-
Андрій Петранюк ★★★★★
Як на бюджетний готель то досить добре. Знаходиться недалеко від вокзалу і поруч з університетом та метро. На першому поверсі пожежна частина, коли виїздять включають сирени. Вікна нормальні, тому не дуже чути. А от шумоізоляція зовсім слабенька і ми про це знали. Нам пощастило, бо сусіди теж знали і говорили пошепки. Тільки коли по коридору хтось йшов і говорив було дуже чути. Номер маленький, але теплий. Шафа, тапочки, електрочайник, мікрохвильова, прибори на 2 людей, чашки, 2 крісла і стіл. Як на одну ніч то чудово. Готель на 3 і 4 поверхах, потрібно йти пішки. Не зручно з важкими валізами. Попали на хорошу дівчину адміністратора, звати Оксана. Дякуємо за привітність і дружелюбність.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Fire Inn?
Fire Inn знаходиться за адресою вулиця Тарасівська, 4, Київ, Україна, 01033
Який номер телефону Fire Inn?
Зв'язатися з Fire Inn можна за номером телефону +38 (093) 122-27-49
Як можна дістатися до Fire Inn?
Дістатися до Fire Inn можна за посиланням