Відгуки

  1. Надя Вороная ★☆☆☆☆

    Приїхали в хостел з великою групою дітей. Тренер заздалегідь домовився, вніс предоплату. Обговорювалось, що в кімнатах не буде сторонніх, а виявилось, що там живуть люди. Їх виселили, але одна жінка почала нас ображати. Тобто ніхто її не попередив, що їй доведеться перейти в іншу кімнату. Фото на сайті і реальність зовсім не збігаються. Ліжка хитаються, діти боялись підніматись на верхні поверхи. Одну дитину ледь не завалило ліжком. Кімнати з брудними стінами і дірками. Шафи падають, в них неможливо зберігати речі. Із трьох кімнат, ключі були лише в одній, тому всі речі заносили в одну і закривали поки нас не було. На коридорі була кімната для паління, сморід стояв повсюди. Ми всі смерділи цигарками. Постіль брудна, на одному простирадлі була велика жовта пляма. Рушник не дають, але і не треба, ми гидували б ними витиратись. Туалетного паперу немає. Фен горить і не дме. Окремо хочу виділити під'їзд... Заходити треба через смітник, але і сам під'їзд не чистіший. Смердить. Якщо у вас багато речей, то буде важко підніматись. Високі і вузькі сходи. Хостел не для людей, які люблять чистоту. І не для дітей.

  2. Kusska ★★★★★

    Дуже молодіжний та привабливий хостел з яскравим дизайном. Персонал дуже відповідальний. Всього 10 хвилин пішки до майдана. Невелике нагромадження надворі, але то не псує моє враження від хостела.

  3. Софія Махно ★★★★★

    це приємне місце для бюджетного проживання. Хостел має зручне розташування, що дозволяє легко дістатися до основних пам'яток та зупинок транспорту. Номери чисті, а персонал ввічливий та завжди готовий допомогти з будь-якими запитаннями. Є базові зручності, як-от безкоштовний Wi-Fi та кухня для приготування їжі. Можливо, це не розкішний варіант, але для своєї ціни пропонує досить комфортні умови для відпочинку.

  1. Назарій Лазарчук ★☆☆☆☆

    Цей хостел для мене повне розчарування. Нікому не раджу тут бронювати номер. Вхід в під'їзд знаходиться в невеличкому провулку, між сміттєвими контейнерами. Сам під'їзд жахливий, грязний, на підлозі сміття, стіни розмальовані для "привернення уваги" до хостелу в яскраві кольори. Підніматися до хостелу потрібно на шостий поверх по розбитим сходам. Мій номер VIP №6 знаходився майже в кінці коридору. В ньому дуже холодно, сиро, неприємно пахне (також стояв освіжувач повітря, який мав би "перебивати запах"). Також не було ковдри, але нам видали багато невеличких одіял. В спільній ванній кімнаті дуже грязно, всюди пліснява, поцвілі коврики. Приймати душ в таких умовах було неприємно. Вночі сильно шуміли сусіди, в номері шумоізоляції немає. За ці гроші можно знайти набагато кращий хостел в хорошому районі, тому моя порада - не ведіться на розташування =)

  2. Marian Radkowski ★★★☆☆

    Втрачений потенціал насправді, адже хостел в центрі столиці - можна навести клієнтів, що греблю гати. Але... проблеми починаються вже на початку бо знайти хостел не так і просто. Ніяких вказівників на вулиці, фасаді будинку, стрілок, нічого такого немає. Ок, передзвонив, зайшов в підїзд, трішки стрьомний, але арти на стінах все компенсують. Знову ж, в підїзді немає вказівників куди підніматись і так далі. Йдеш на самий верх. Вхідні двері затягнуті тросом на колодку і адміністратор кожен раз її відмикає і замикає - не практично і якось по спартанськи. В мене був двомісний номер де на пілозі був суцільний килим... суцільний, брудний килим. Склалось враження що його впринципі не пробували відчистити. Ходити босим було не дуже приємно. Туалетний папір був далеко не у всіх кабінках. Але то все нюанси, найгірше це температура. Забув сказати що хостел знаходиться на мансардному поверсі. Можливо влітку там перебувати класно, але вкінці листопада перебувати в номері, навіть при гарачому приладі опалення було випробуванням. Я спав під ковдрою та двома покривалами, накрившись повністю і все одно було холодно. Чую економію на ізолації даху через що все тепло втікає. Я думав що застуджусь поки був там. В планах було багато працювати за ноутбуком в номері але... я йшов в кафе. Тобто, ти поселяєшся в хостел але йдеш працювати у кафе БО-О-О в номері аномально холодно. Я планував що цей хостел буде єдиним місцем зупинки в численних поїздках у Київ але шукатиму щось ще бо цей варіант, не варіант.

  3. oleg voloshhuk ★☆☆☆☆

    Хостел жахливий всюди грязно. Адмін хамовито ставиться до своїх гостей при заселенні обіцяє а після заселення каже що такого не казала за місяць тільки 1раз поміняли хоча заплачено було за цілу кімнату тай щей при заселенні ніхто не попереджає що пралка та сушка коштує 30грн пралка 30грн сушка проживати за таку суму можна в гарному готелі. Не рекомендую

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса lucky Hostel?

lucky Hostel знаходиться за адресою вулиця Хрещатик, 44, Київ, Україна, 01001

Який номер телефону lucky Hostel?

Зв'язатися з lucky Hostel можна за номером телефону +38 (096) 898-12-34

Як можна дістатися до lucky Hostel?

Дістатися до lucky Hostel можна за посиланням

Advertisements