Відгуки

  1. Y Z ★☆☆☆☆

    Ви побачите на Booking.com, що там вказано, що домашні тварини дозволені, але, на жаль, я зупинився тут у відрядженні. У мене є кіт, тому я обрав це місце. Кімнати старі, килими брудні, двері погано доглянуті та гнилі. У мене не було проблем із тим, щоб потрапити всередину зі своїм котом. Я спеціально сказав на рецепції, щоб нікого не впускали в кімнату, поки мене не буде. Вони зайшли та потурбували мого кота. Потім мені сказали: «Заберіть цього кота звідти або виведіть його з кімнати. Ви не можете залишатися тут сьогодні ввечері». Таке ганьба неприйнятна. Мій кіт — спокійна та тиха тварина. Ніколи не зупиняйтеся в цьому огидному готелі. Навіть не зупиняйтеся безкоштовно. Це таке жахливе місце. Я ніколи не забуду неділю в моєму номері, коли мене не було. Вони наполегливо стукали в мої двері та хотіли перевірити, чи там кіт. Я вигнав їх і збирався викликати поліцію. Мене переслідували в номері, за який я заплатив. Адміністраторка збожеволіла, вона переслідує гостей. Це брудний готель, де люди курять наркотики в номерах, але котам гуляти заборонено. You'll see on the Booking.com that it says pets are allowed, but unfortunately, I stayed here for a business trip. I have a cat, so I chose this place. The rooms are old, the carpets are filthy, the doors are poorly maintained and rotten. I had no problems getting in with my cat. I specifically told reception not to let anyone enter the room while I was away. They did enter and disturbed my cat. I was then told, "Get that cat out of there or get it out of the room. You can't stay here tonight." Such disgrace is unacceptable. My cat is a calm and quiet animal. Don't ever stay at this disgusting hotel. Don't even stay for free. It's such a terrible place. I'll never forget a Sunday in my room, and I wasn't available. They persistently knocked on my door and wanted to check if the cat was there. I kicked them out and was going to call the police. I was harassed in a room I'd paid for. The receptionist is crazy, she's harassing guests. It's a filthy hotel where people smoke drugs in the rooms, but cats are not allowed.

  2. Юля ★★★☆☆

    Плюси: місцерозташування, до метро менше 5 хвилин, поряд ТЦ Ocean plaza, фасад готелю симпатичний. В номері водичка в пляшках. Відсутність сторонніх запахів в самому номері. Одноразові капці, одноразовий гель для душу, мило-пінка. Привітні адміністратори. Наявність укриття. Кондиціонер. Поряд зупинка. Мінуси: відсутність шумоізоляції, вікна виходили на проїжджу частину, спати неможливо, бо комендантської години для водіїв не існує. Рушники зношені, меблі також. Килим брудний. Холодильник з неприємним запахом. Матрац брудний. Постіль мала питання, так як на ній плями! Інтернет не тягнув. Готель потребує капіталовкладень терміново.

  3. ЛилиЯ Федорив ★★★☆☆

    Дівчина на рецепції привітна, в номері чисто, але сніданок оплачений, ресторація працює з 8:00., прийшла , сказали повар буде через 30 хв, але він захеканий добіг, мене повернули, народ почав збиратися, знаючи, що поспішаю приготували сніданок колезі, я так зрозуміла, по спілкуванню, прочикала 50 хвилин, кавою нопоїли, і то добре, щоб не зупізнитись на захід пішла. Отже не витрачайте марно час та кошти на сніданок, можуть на нагодувати))) Кошти звичайно ніхто не повернув, але то таке, аби живі та здорові були! Розетки працюючи не всі, дивилася у відображення вимкнутого телевізора, аби рівняти волосся брашем, інакше не вийшло.

  1. Инна Карпенко ★☆☆☆☆

    Довелося переночувати у цьому готелі з дитиною. Бронювали для всієї команди Треба було відпочити в перериває між виступами на змаганнях, але це абсолютно не вдалося ! Ніч була жахлива , спати неможливо через шум від вікна Таке відчуття що вікна стоять на провітрюванні, але ні, то стандартна ситуація - шум від дороги бо вікна надто старі і пропускають все!. І це той факт що я використовувала біруші для сну !! Вся сторона готелю на дорогу дуже гучна ! Мені цікаво чому ніхто цього не вказав у попередніх коментарях ! ! Бо ми були там командою Ті щасливчики з іншого боку готелю - почувалися краще але не дуже суттєва різниці ! Друга проблема - прохолодно в номері! Добре що залишили додаткову ковдру , а це травень місяць ! Третє - запах в номері і старий ремонт ! Відчуття 2000 За кошти в 1440 можна було реально зняти кращі апартаменти!! Про старі меблі і подерту стелю в душі утримаюся Подушка теж мала і не зручна ! Нажаль тільки негативні відчуття від проведеної ночі без сну та відпочинку ! З плюсів - чиста постіль та гаряча вода не створили проблем ! І дуже привабливий вхід в готель , що ніяк не відповідає номерам , які нам запропонував адміністратор ! Готель для відпочинку - не годиться !

  2. Максим Кухаревич ★★★★★

    Бронював цей готель заздалегідь через букінг, прибули трошки пізніше вказано часу, але оплату взяли таку яка мала бути на відмінно від інших готелів які за запізнення беруть додаткові кошти за запізнення при заселенні. Приємний персонал, в цьому готелі вас зустрінуть із посмішкою у любий час доби, а також нададуть належне обслуговування. Номери чудові, прибрано, все підготовлено до заїзду гостей, також є все необхідне для проживання. Дуже дякую за номер, а також приємний персонал. З гордістю можу сказати що цей готель заслуговує ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

  3. Iurii Iurii ★★☆☆☆

    Рекомендую відвідати хол цього закладу. Це дуже і дуже не погане місце. Адміністратори бувають трохи різкими, але все нормально. Ресторан, "чудо", персонал стараєтся. Ліворуч від входу цілодобовий магазин варус, праворуч, але далековато, цирк. Парковка перед готелем належить місту, тому знімається плата 15 грн за годину з 8 до 20. Центральний вхід прибраний, чистий, з повною відсутністю урн для сміття. Матраси мега скрипучі, холодильник супер гучний, телевізор... . Стіни і стеля, то окремо. Одним словом якщо є бажання побувати в 90-их минулого століття з невеликою похибкою ( є вайфайв безкоштовний і без паролю) на 2021 рік, ласкаво просимо.

  1. Mary Berezhna ★☆☆☆☆

    Фото не відповідають дійсності. Поселили іноземних клієнтів які вибрали готель по фото і розташуванню, дуже соромно що в нас є такі умови. Рекомендація проводьте вчасний ремонт кімнат.

  2. Катя Янович ★★★★★

    Дуже хороший готель, персонал чудовий. Низькі ціни!! Завжди будемо повертатись сюди. В номері є холодильник, велика шафа, телевізор, дзеркало, два ліжка. Ванна й туалет в номері. Хороше розташування, 10-15хв пішки від станції Лебідська.

  3. Dmitriy Black ★★★★☆

    Приїхали ввечері. Парковка для машин во дворі готелю. Заїзд до неї через двір житлового будинку, що поруч. Знайшли не зразу, їхали вже в темноті, але гугл мепс веде правильно, робіть, що каже. Паркувальник провів до вільного місця. Номер оформили швидко, відразу оформили всі документи. Всі чемні. До персоналу ніяких питань. Номери "Родинні", як з'ясувалося, зовсім невеликі. Значно менші, ніж здаються на фото. В родині має бути не більш як 2 особи. :-) На поверхах, де зроблено ремонт, кімнати охайні. (інші поверхи знайомі не радили розглядати). Меблі, техніка - нові. Але матрас на ліжку не вражає мягкістю. Є стіл, (але, чомусь, до нього нема стільця). Вікна виходили во двір, тому шумно не було. Сніданок в отелі не передбачено. ВайФай досить непоганий. У "кімнаті побуту" можна випрасувати одяг. Звичайна "тризірочкова". Для тих, кому тільки переночувати в прийнятних умовах і не дорого. Не краща, але і не гірша.

  1. Pavlo Materynskiy ★★☆☆☆

    Хто хоче потрапити в атмосферу 90-х: стиль і стан мебе, ласкаво просимо. Готель на одну ніч.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Дружба?

Дружба знаходиться за адресою бульвар Миколи Міхновського, 5, Київ, Україна, 01042

Який номер телефону Дружба?

Зв'язатися з Дружба можна за номером телефону +38 (096) 019-43-43

Як можна дістатися до Дружба?

Дістатися до Дружба можна за посиланням

Advertisements