Відгуки

  1. Ольга Пигур ★★★★★

    Сніданок сподобався — замовлення принесли доволі швидко. Перед візитом читала попередні відгуки й трохи хвилювалася щодо очікування, але насправді чекати довго не довелося. Окремо хочу відзначити цукерки: дуже смачні, натуральні, з чітко відчутним смаком керобу. Справжня знахідка для тих, хто розуміється на якості та натуральних інгредієнтах.

  2. John Gibernalti ★☆☆☆☆

    Це просто жах. Був учора, чекав на страву більше ніж 40 хв при майже нульовому навантаженні. Замовляв борщ Сервіс ніякий. Так ще гірше то, що й офіціанта прийшлося чекати хвилин 10. Я не знаю шо вони там роблять. Борщ був пересолений, його я не доїв Щодо підсумків, враження такі собі, за ту саму ціну та навіть меньше можна багато де смачно поїсти. Тому цей заклад я не можу рекомендувати. Краще пройти трохи в інше місце

  3. znatok ★☆☆☆☆

    Обслуговування просто жахливе, а їжа ще гірше. Я замовила шніцель з пʼюре, а получила мало того що погорівше мʼясо де горіле було донизу, типу не видно то можна подати в зал людям, але ж це відразу відчутно по смаку, так ще й сире!! Після того як це було сказано офіціантці, яка запропонувала переробити на що було сказано що я не маю часу, мені подали маленьку цукерку у вигляді десерту як вибачення. Далі дали рахунок в якому була позиція з цією самою стравою! Не зробили ні знижки, ні видалення. Тобто мені подали не їстівну, сиру страву якою легко можна отруїтися, і за неї ще й потрібно платити! Це місце взагалі нікому не рекомендую і ніколи не прийду!

  1. Mantas Truikys ★★★★★

    Дуже файна атмосфера, Є вибор їжі, Туалет, Тераса…

  2. Kseniia Rizun ★★★★★

    Атмосфера кафе просто чудова, гарний інтерʼєр, смачні напої та десерти. Щодо сирників, то мені на жаль не сподобалось, було відчуття що їх не доготували, усередині були занадто водянисті. Але загалом прийти сюди на каву з десертом - гарна ідея

  3. Вікторія Данко ★★★★☆

    Смачне какао. Приємна атмосфера.

  1. Дар'я Янулик ★★★★★

    Чудова атмосфера, приємний персонал і смачна кава. Буду ще повертатися в кафе. Рекомендую

  2. Judita Hubal ★★★★★

    Один з моїх улюблених закладів . Смачно та затишно, особливо зранку, коли не багато людей.

  3. Віктор Морозов ★☆☆☆☆

    З’їв лляну кашу з якоюсь резинкою від блендера! Не дуже смачно!

  1. Mukola Sharavara ★★★★★

    Сервіс відмінний. Приємний інтерєр. І дуже смачно))))

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Chia good food?

Chia good food знаходиться за адресою площа Шандора Петефі 9, 88000 Ужгород, Закарпатська область, Україна

Який номер телефону Chia good food?

Зв'язатися з Chia good food можна за номером телефону +38 (050) 912-52-07

Як можна дістатися до Chia good food?

Дістатися до Chia good food можна за посиланням

Advertisements